REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Donaldzik

07.11.2017 11:15

Śmieszne , że były wiceburmistrz składa projekty do budżetu obywatelskiego.To jest żałosne.

# Jelonki

07.11.2017 11:38

Skoro jest mieszkańcem dzielnicy to co w tym śmiesznego czy żałosnego? Żałosne jest to jak po skończonej kadencji radni czy burmistrzowie kompletnie przestają się interesować swoją dzielnicą.

# Krysko

07.11.2017 14:00

Żałosne jest to ,że jak był w PO to nic dla tego parku nie robił.Dopiero teraz ma być tu cywilizacja.Wkopone kable wysokiego napięcia, wymiana oświetlenia parku i porządne nasadzenia.

REKLAMA

# dorosz

07.11.2017 17:39

Wcześniej o alejkach na tej samej grupie https://www.facebook.com/groups/JeLonky/permalink/1409720699146455/ Aleksandra Krugły, ale po co być rzetelnym jak można być tubą informacyjną folwarku...

# Alejka

08.11.2017 06:37

Szkoda tylko że nie pomyśleli przy okazji o oświetleniu tych alejek...zawsze zrobią coś do połowy

# Fiolka

08.11.2017 19:18

Cieszę się, że ktoś zaczyna myśleć o renowacji warszawskich parków. Może nie jest idealnie, ale dostrzegam poprawę. Jako dziecko mieszkałam na Bemowie, teraz znowu będę mieć okazję tu zamieszkać. Jak tylko dowiedziałam się o budowie Bliskiego Bemowa (nowego osiedla niedaleko tej stacji metra, którą teraz też zaczynają budować), od razu wiedziałam, że chcę tu znów mieszkać. Ot, taki głupi sentyment. Ale osiedle też niezłe :)

REKLAMA

# Ytorekmanovernight

08.11.2017 19:42

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

# Ewa N.

09.11.2017 11:15

#Fiolka napisał(a) 08.11.2017 19:18
Cieszę się, że ktoś zaczyna myśleć o renowacji warszawskich parków. Może nie jest idealnie, ale dostrzegam poprawę. Jako dziecko mieszkałam na Bemowie, teraz znowu będę mieć okazję tu zamieszkać. Jak tylko dowiedziałam się o budowie Bliskiego Bemowa (nowego osiedla niedaleko tej stacji metra, którą teraz też zaczynają budować), od razu wiedziałam, że chcę tu znów mieszkać. Ot, taki głupi sentyment. Ale osiedle też niezłe :)

Z ciekawości wyszukałam to osiedle w sieci. Na stronie Bliskie Bemowo zrobili nawet wirtualny spacer. Widziałaś to http://www.bliskiebemowo.com?

# rowerzysta tunelowy

10.11.2017 19:38

#Alejka napisał(a) 08.11.2017 06:37
Szkoda tylko że nie pomyśleli przy okazji o oświetleniu tych alejek...zawsze zrobią coś do połowy
Szkoda też że nie poszerzono 2 głównych alejek ( Klemensiewicza - Raginisa i Muszlowa - Batalionów ) żeby można było rozdzielić pieszych i rowerzystów przynajmniej białą linią...

REKLAMA

# juve

12.11.2017 23:33

#Krysko napisał(a) 07.11.2017 14:00
Żałosne jest to ,że jak był w PO to nic dla tego parku nie robił.Dopiero teraz ma być tu cywilizacja.Wkopone kable wysokiego napięcia, wymiana oświetlenia parku i porządne nasadzenia.
Dokładnie. Ostatnio ci wszyscy "byli" zrobili się aktywni po fakcie.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA