REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

Dobre gimnazjum na Bemowie

# Agnieszka Warska

13.03.2016 23:03

Witam serdecznie
Szukam jakiegoś dobrego gimnazjum prywatnego najlepiej na Bemowie, gdzie największy nacisk kładzie się na naukę języków obcych. Możecie polecić jakąś szkołę?

# Elżbieta

25.03.2016 21:04

Moje dziecko chodzi do szkoły prywatnej. Na czym poza językami tak najbardziej Ci zależy ? Może ta szkoła do której uczęszcza mój syn, będzie odpowiednia.

# Agnieszka Warska

08.04.2016 20:03

A możesz mi coś więcej o niej powiedzieć. Bardzo mi na tym zależy.
Z góry pięknie dziękuję

REKLAMA

# Elżbieta

11.04.2016 05:09

Wiec tak, zacznę od tego że mój syn uczęszcza od początku do Pro Futuro. Jest to szkoła objęta patronatem m.in. : Ministerstwa Edukacji Narodowej,TVP1 i Polskiej Agencji Prasowej. To co najbardziej mi się spodobało w niej to bardzo ciekawy program nauczania, który uwzględnia korzystanie z platformy http://www.eduscience.pl/ . Dziecko bardzo dobrze się rozwija nie tylko pod względem posługiwania się językiem obcym, ale także w innych dziedzinach nauki.

 Merci

18.04.2016 16:53

Moją córeczkę również posłałam do Pro Futuro. Jest już w 3 klasie. Z poziomu edukacji jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie zdażyło się, żeby przyszła znużona, czy też zniechęcona. Zawsze jest radosna i uśmiechnięta, dzieli się tym czego się nauczyła, powtarza, utrwala, sama z siebie. Córeczka jest ambitna, żywa i dobrze rozwinięta psychicznie oraz emocjonalnie - to w dużej mierze zasługa szkoły, w której zresztą spędza większą czasu - tego dziennego. Polecam sprawdzić.

# Agnieszka Warska

18.04.2016 20:55

Merci , pięknie dziękuję Ci za tą odpowiedź. Czy może ktoś jeszcze mógłby wypowiedzieć się na temat tej szkoły?

REKLAMA

# Elżbieta

19.04.2016 15:03

Ja mogę dodać jeszcze, że podobanie jak u Merci, moje dziecko bardzo chętnie chodzi do szkoły, a placówka posiada wiele rekomendacji. Jedną z nich jest ta od Briana Tracey, który w swojej wypowiedzi mówi o tym, jak wychowywać dzieci na przyszłych liderów i jak powinny wyciągać wnioski z każdego błędu. .Taka właśnie idea przyświeca działaniom szkoły Pro Futuro - zadbać o to, aby każde uczące się tam dziecko odniosło w przyszłości sukces w życiu zawodowym i prywatnym. Z opinią tego autorytetu w dziedzinie szkolnictwa można zapoznać się na youtube , oglądając filmik zatytułowany Brian Tracy o PFO FUTURO

# Agnieszka Warska

19.04.2016 18:17

Dziękuję Wam za te informacje. Gdyby jeszcze ktoś chciał się wypowiedzieć o Pro Futuro, chętnie poznam wszelkie opinie na temat tej szkoły.

# A.Anna

26.04.2016 21:24

Sama dość długo szukałam dobrej podstawówki prywatnej dla dziecka i przyznaję, że oferta Pro Futuro jest bardzo kusząca. Przede wszystkim szkoła ta kształtuje w dzieciach chęć dążenia do wiedzy i pogłębiania jej w różnych dziedzinach. Sama zauważyłam także sporą różnicę w wynikach nauki w porównaniu do poprzedniej placówki, do jakiej moje dziecko uczęszczało.

REKLAMA

# HonorataF

13.05.2016 18:17

My też zastanawiamy się nad Pro Futuro. Bo chciałabym posłać moją córkę do szkoły w której w ciekawy sposób pozyskiwała by wiedzę i chciała sie uczyć a nie była do tego zmuszana. Tam zajęcia sa podobno prowadzone bardzo ciekawie.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break