REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

Dobre gimnazjum na Bemowie

# Agnieszka Warska

13.03.2016 23:03

Witam serdecznie
Szukam jakiegoś dobrego gimnazjum prywatnego najlepiej na Bemowie, gdzie największy nacisk kładzie się na naukę języków obcych. Możecie polecić jakąś szkołę?

# Elżbieta

25.03.2016 21:04

Moje dziecko chodzi do szkoły prywatnej. Na czym poza językami tak najbardziej Ci zależy ? Może ta szkoła do której uczęszcza mój syn, będzie odpowiednia.

# Agnieszka Warska

08.04.2016 20:03

A możesz mi coś więcej o niej powiedzieć. Bardzo mi na tym zależy.
Z góry pięknie dziękuję

REKLAMA

# Elżbieta

11.04.2016 05:09

Wiec tak, zacznę od tego że mój syn uczęszcza od początku do Pro Futuro. Jest to szkoła objęta patronatem m.in. : Ministerstwa Edukacji Narodowej,TVP1 i Polskiej Agencji Prasowej. To co najbardziej mi się spodobało w niej to bardzo ciekawy program nauczania, który uwzględnia korzystanie z platformy http://www.eduscience.pl/ . Dziecko bardzo dobrze się rozwija nie tylko pod względem posługiwania się językiem obcym, ale także w innych dziedzinach nauki.

 Merci

18.04.2016 16:53

Moją córeczkę również posłałam do Pro Futuro. Jest już w 3 klasie. Z poziomu edukacji jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie zdażyło się, żeby przyszła znużona, czy też zniechęcona. Zawsze jest radosna i uśmiechnięta, dzieli się tym czego się nauczyła, powtarza, utrwala, sama z siebie. Córeczka jest ambitna, żywa i dobrze rozwinięta psychicznie oraz emocjonalnie - to w dużej mierze zasługa szkoły, w której zresztą spędza większą czasu - tego dziennego. Polecam sprawdzić.

# Agnieszka Warska

18.04.2016 20:55

Merci , pięknie dziękuję Ci za tą odpowiedź. Czy może ktoś jeszcze mógłby wypowiedzieć się na temat tej szkoły?

REKLAMA

# Elżbieta

19.04.2016 15:03

Ja mogę dodać jeszcze, że podobanie jak u Merci, moje dziecko bardzo chętnie chodzi do szkoły, a placówka posiada wiele rekomendacji. Jedną z nich jest ta od Briana Tracey, który w swojej wypowiedzi mówi o tym, jak wychowywać dzieci na przyszłych liderów i jak powinny wyciągać wnioski z każdego błędu. .Taka właśnie idea przyświeca działaniom szkoły Pro Futuro - zadbać o to, aby każde uczące się tam dziecko odniosło w przyszłości sukces w życiu zawodowym i prywatnym. Z opinią tego autorytetu w dziedzinie szkolnictwa można zapoznać się na youtube , oglądając filmik zatytułowany Brian Tracy o PFO FUTURO

# Agnieszka Warska

19.04.2016 18:17

Dziękuję Wam za te informacje. Gdyby jeszcze ktoś chciał się wypowiedzieć o Pro Futuro, chętnie poznam wszelkie opinie na temat tej szkoły.

# A.Anna

26.04.2016 21:24

Sama dość długo szukałam dobrej podstawówki prywatnej dla dziecka i przyznaję, że oferta Pro Futuro jest bardzo kusząca. Przede wszystkim szkoła ta kształtuje w dzieciach chęć dążenia do wiedzy i pogłębiania jej w różnych dziedzinach. Sama zauważyłam także sporą różnicę w wynikach nauki w porównaniu do poprzedniej placówki, do jakiej moje dziecko uczęszczało.

REKLAMA

# HonorataF

13.05.2016 18:17

My też zastanawiamy się nad Pro Futuro. Bo chciałabym posłać moją córkę do szkoły w której w ciekawy sposób pozyskiwała by wiedzę i chciała sie uczyć a nie była do tego zmuszana. Tam zajęcia sa podobno prowadzone bardzo ciekawie.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA