REKLAMA

REKLAMA

Wakacje z Warszawy

REKLAMA

Forum Białołęka

REKLAMA

# 2lukasz81

22.07.2013 09:57

Panie Bartku, jak to się stało, że zapomniał Pan o przydrożnej 113 letniej figurze z 1900 r. (stalowy , bogato zdobiony krzyż na solidnym granitowym cokole), który znajduje się na skrzyżowaniu ul. Czeremchowej i Prząśniczek, w Dąbrówce Szlacheckiej. Czy ta procedura wpisania do rejestru zabytków białołęckich kapliczek przydrożnych musi ograniczać się do pięciu? [mail]jacek.farcinkiewicz@wp.pl[/mail

# bartekw

22.07.2013 10:20

Nie zapomniałem. Te obiekty zostały wybrane przez ekipę konserwatora jako najbardziej wartościowe i wymagające - z różnych względów - ochrony. Proszę zauważyć, że tekst jest z początku roku 2011. A mamy połowę 2013. Wówczas konserwator posiadał środki na zrobienie białych kart dla 5 obiektów. Na podstawie wystawy, książki i wizji lokalnej wybrano wówczas te obiekty, ale nie oznacza to, że nie warto i nie można wpisać kolejnych. Temat absolutnie nie jest zamknięty. Myślę, że warto wnioskować w tej sprawie do konserwatora. Warto też zauważyć, że krzyż z rogu Czeremchowej i Prząśniczek jest w stosunkowo dobrej sytuacji, ponieważ ma swoich opiekunów - dbają oni o ten obiekt, konserwują itd. Wiele innych obiektów nie ma "takiej komfortowej sytuacji".

 Matka_Sławka_z_Gdańska

22.07.2013 10:27

Widać, że: monitoruje... :)

REKLAMA

# Claudia Klein

03.04.2020 09:51

Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek.
Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi "tak", radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.
Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych.
Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów
Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz
Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź.
Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.
Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA