REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Dlaczego Smoczyński Kłamie?

# Komorowswki

18.10.2005 20:24

Czytam ostanią,, Choszczówke" i oczom własnym nie wierzę.Wypowiedź Smoczyńskiego w sprawie Spalarni-oczyszczalni na Choszcówce jest całkowicie niezgodna z głosowaniem kierowanej przez niego Gospodarnosci Ktos tu chyba zwariował .Dlaczego dziennikarze Choszczówki nie zapytali dlaczego Smoczyński reprezentował inne stanowisko kiedy na sesji wiosennej był prezydent Stasiak .Poza tym amoralna postawa Smoczyńskiego dotyczaca poparcia PO i przypisywanie sobie zasług dotyczących sukcesu PO w zielonej częsci Białoleki to jakiś political-fiction.Zaraz dowiemy się że sukces gospodarczy Chin to także zasługa Smoczyńskiego

# Zenek z Choszczówki

19.10.2005 10:29

Bo to stary chytry lis.Przy wystąpieniach ogolnych to bohater Białołęki- natomiast w rozgrywkach u Kaczora rzecznik swego interesu .Cały Smok.Myślę jednak że mieszkancy poznali się na tych numerach.Bo to chłop i umie patrzeć tylko przez swoją zagrodę.

# wilk

19.10.2005 15:45

kasa misiu kasa.......

REKLAMA

# Olo z Nowodworów

20.10.2005 13:12

Mieszkańcy Choszczówki, nie dajcie się manipulować przez Smoka, który wykorzystuje wasz protest do rozgrywek politycznych. Jak kaczor zostanie prezydentem RP, to zobaczycie jakie cyrki bedzie robił nasz obłudny Smok.
Z drugiej strony, mogę sie założyć, że Gronkiewicz Waltz jak zostanie prezydentem Warszawy, to w pierwszej kolejności będzie sie chwaliła Czajką jako przykładem na skuteczne pozyskanie środków z UE przez miasto. We wszystkich statystykach ten miliardzik euro (czy złotych) będzie wyglądał godnie.
Jestem ciekaw co wtedy powie nasza lokalna PO?
Życie nie jest prosta, a polityka tym bardziej.
A na wiosennej sesji wydaje mi się że był prezydent Skrzypek.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break