REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# Lolo

28.07.2011 22:56

Jeśli 750 tys. złotych przeznaczono w tym roku na pensje personelu bibliotek to jestem ciekaw jaki procent z tego jest przeznaczony dla dyrektora który podejmuje takie decyzje? Dodam, że z pieniędzy legionowian którzy muszą korzystać z bibliotek warszawskich bo tam pracują i tam mają dla siebie bardziej przyjazne godziny otwarcia dla siebie. Czy to jest w porządku?

# czytelnik

15.08.2011 22:20

Na pewno dyrekcja zarabia co najmniej 2 razy więcej niż personel. Według oświadczenia majątkowego (dostępnego na str. miasta) jest to około 85 tys. Niech każdy sobie policzy ile to wynosi na miesiąc. Reszta przypada na oko 18-20 osób. 665 tys do podziału na cały rok, około 55 tys na miesiąc, co wynosi w zależności od liczby personelu około 2.800 do 3000 na osobę, oczywiście brutto. Kokosów to bibliotekarze nie mają. W skali roku mają około 36 tys. Moja teza, że dyrektor zarabia co najmniej 2 razy tyle potwierdziła się.
Niech mi ktoś powie za jakie działania ma taką kasę?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA