REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

dla dobra dzieci

# siekierka kurpiowska

27.01.2006 19:01

Natknąłem się ostatnio na coś takiego:
" Uchwała Nr 32/249/06
Zarządu Województwa Mazowieckiego
z dnia 10 stycznia 2006 r.
w sprawie zakupu koncertu zespołu "GOLEC uORKIESTRA".
Na podstawie art. 41 ust. 1 i ust. 2 pkt 3 oraz art. 70 ust. 2 pkt 3 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie województwa (Dz. U. z 2001 r., Nr 142, poz. 1590 z późn. zm1)) - uchwala się, co następuje:
§ 1
1. Wyraża się zgodę na zakup, od firmy FABRYKA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa, z siedzibą w Milówce, woj. śląskie, usługi polegającej na zorganizowaniu, w dniu 28 stycznia 2006 roku, w Krukach k. Ostrołęki, koncertu zespołu "GOLEC uORKIESTRA", w ramach VIII Balu Charytatywnego pod hasłem "Kurpiowskie kwiaty", za kwotę 24 000 zł.
2. Szczegółowe warunki realizacji zakupu usługi zostaną określone w umowie, do podpisania której upoważnia się Adama Struzika, Marszałka Województwa Mazowieckiego i Janusza Kotowskiego, Wicemarszałka.
§ 2
Środki na zakup usługi, o której mowa w § 1. ust. 1, są zaplanowane w budżecie Województwa Mazowieckiego na rok 2006 - przyjętym uchwałą Nr 217/05 Sejmiku Województwa Mazowieckiego, z dnia 19 grudnia 2005 roku w sprawie budżetu Województwa Mazowieckiego na 2006 rok (Dz. Urz. Woj. Maz. z 2006 r. Nr 1, poz. 2) - w dziale 921, rozdziale 92105, § 4300 i pochodzą z dochodów własnych.
§ 3
Wykonanie uchwały powierza się Dyrektorowi Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.
§ 4
Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.
z up. Marszałka Województwa
Waldemar Roszkiewicz Wicemarszałek "
Cieszę się, że dla dobra dzieci organizuje się charytatywne bale, ale zazwyczaj chodzi w nich o to, aby dochód był jak największy, a koszty jak najmniejsze. Chyba, że zawsze trzeba słuchać "bliźniaków".

 Matka_Sławka_z_Gdańska

27.01.2006 22:57

Powiedz mi co czytasz, a powiem ci kim jestes...

# clio

28.01.2006 13:52

Sisiu a tfoje poczytaj mi mamo to poniściłeś co?

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024