REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Milena

22.04.2013 12:46

Mogliby przy okazji wykarczować te krzaki które sa na brzegu - zwłaszcza przy osiedlu regaty - siedlisko komarow i zasłanianie kanalku..

# RACJONALIZATOR

22.04.2013 17:05

No, a w czasach gdy Kobiałka była wsią podwarszawską to nikomu te piękne drzewa nie przeszkadzały. Ot, ucywilizowaniewioski wpływa ujemnie na jej przyrodę i ekologię.

# Ewa

24.04.2013 08:15

Teraz jest już po wszystkim. Drzewa wycięli lub wycinają w zawrotnym tempie. Przy okazji niszczą gniazda. A mieszkańcy nie mają nic do powiedzenia bo wcześniej nikt ich nie poinformował o planowanej wycince. Nikt niczego nie wyjasniał i nadal nie wyjaśnia. Gdy się patrzy na pnie wyciętych drzew, zdrowe i piękne, trudno uwierzyć, że chodziło o drzewa chore i dziczki.
Niby mamy demokrację, ale ogranicza się ona do uczestnictwa w wyborach. W innych sprawach nikt nikogo o zdanie nie pyta.

REKLAMA

# Gosia

26.04.2013 16:39

Te wszystkie wyjaśnienia dotyczące wycinania drzew już kiedyś słyszałam przy okazji wycinania wierzby na Tarchominie. Dla każdego mają ten sam tekst. Stałam na balkonie i widziałam jak wycinali drzewo. Wierzba była bardzo gruba, ponad 1 m średnicy i cieli ją na grube plastry, aby łatwiej było ja później zabrać. Nie widziałam żeby była chora. Była zdrowsza od niejednego urzędnika.
Coś co rośnie trzeba pielęgnować i chyba tylko o to chodzi, teraz już nie będą mieli kłopotu, lepiej jak jest beton, asfałt i śmieci. Przerażające jak ludzie teraz chcą żyć! Tylko dlaczego zmuszają wszystkich do takiego życia.

# Anka

22.05.2013 09:10

Mam przeczucie, że chodzi o coś innego - może będą budować drogę? Kiedyś słyszałam, że są takie plany i wycinka wpisuje się w to idealnie.

 perkoz51

28.05.2013 17:11

ta wycinka to barbarzyństwo, robione w pośpiechu i niechlujnie. To samo zrobiono na wysokości ul Białołęckiej. Uporządkowanie terenu jest jedynie zasłoną dymną, całymi latami nic tam nie robiono, nie sprzątano powalonych drzew, nie przycinano ich, nawet nigdy nie usunięto zalegających śmieci. prawdziwy powód jest zupełnie inny, dostali kasę za udostępnienie tego terenu pod mistrzostwa w wędkowaniu. Ale czy trzeba było tak zniszczyć las.

REKLAMA

# gregor

05.01.2014 02:14

ta wycinka została dokończona w dniach 30 i 31 grudnia 2013r. wycięto kolejne zdrowe, piękne drzewa. to skandal!!
ktoś powinien za to odpowiedzieć!!
to jest skandal i przestępstwo przeciwko dobru wspólnemu.
może zrobimy zbiorowy pozew przeciwko temu?
szukam chętnych do pomocy w organizacji
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA