REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Czynsze na tarchominie osiedle Kamińskiego

# lelek2014

09.10.2014 13:38

Witam jak wasze czynsze podam mój przykład 64m2 716,00pln spółdzielnia "rsm praga"zastanawia mnie jedno czy pierwsze 3 pozycje powinny być liczone z metra bo nie wydaje mi sie ze mając np mieszkanie 30m mniej się brudzi niż mając 100m mieszkanie biorąc pod uwagę że w 30m i 100m mieszkają np 2 osoby
Ceny pln
administrowanie 0,92 (liczone z metra lokalu)
utrzymanie czystości 0,74 (liczone z metra lokalu)
konserwacja 0,43 (liczone z metra lokalu)
przegląd techniczny 0,04 (liczone z metra lokalu)
fundusz remontowy 2,21 (liczone z metra lokalu)
centralne ogrzewanie 2,41 (liczone z metra lokalu) opłata miesięczna stała
podgrzanie wody 19,93m3
zimna woda i ścieki 11,47m3
gospodarka wodna 11,47 1m3 stała opłata mce
energia elektryczna 0,27 (liczone z metra lokalu)
podatek od nieruchomości 0,14 (liczone z metra lokalu)
użytkowanie wieczyste 0,60 (liczone z metra lokalu)
domofon 2,20 stała opłata mce
ochrona 40,00 stała opłata mce

# nowodworzak

09.10.2014 17:24

mieszkanie 68 m2 Nowodworska czynsz ok. 479 zł + fundusz remontowy ok.48 zł

# jopone

09.10.2014 21:17

Blok blokowi nie równy.
Ja płacę około 600zł miesięcznie za mieszkanie 60m2 z 4 osobową rodziną

REKLAMA

# jakolek

08.08.2018 13:19

Ogolnie jeśli chodzi o czynsze w RSM Praga to wiadomo od dawan ze niskie nie są. Jak mieszkałem na Kamińskiego płaciłem 35 pln za m3 wody ( woda plus podgrzanie). Ogolnie kosmos. Ogrzewanie ponad 2400 pln rocznie. Jako ze nie liczników czy podzielników na kaloryferach to w korytarzach wszystko grzeje na full od września do kwietnia. Jeśli ktoś tam chce kupić mieszkanie to odrdzam zdecydowanie.

# były_mieszkaniec

14.12.2018 10:12

Generalnie nie od dziś wiadomo że RSM PRAGA to moloch i masa pieniędzy idzie na utrzymanie tego tworu. Czynsze na osiedlu Kamińskiego generlanie jeśli chodzi o Tarachomin są mocno powyzej średniej. Ale umówmy się że większość z tego idzie na utrzymanie administracji osiedli. Jeśli nikt tam nie był to polecam. W sumie w administracji na Erazma ( pod to podlega os. na Kamińskiego) pracuje z 10 osób. Choć powiedzieć ze pracuje to przesada troche. O ile da się załatwić proste sprawy ( zaświadczenia itp) to wszystko inne jest poza mentalnym zasięgiem tych ludzi. Ogolnie jeśli chodzi o samo osiedle to trzeba pamiętać że jest ono dość stare i co za tym idzie część bloków jest w stanie takim jakim jest. Do tego sporo "elementu" który uwaza ze własność wspólna jest po to żeby ją demolować. Plac na którym jest boisko służy okolicznej młodzieży i różnym obszczymurkom głównie do imprezowania ( wieczorami policja jest naprawde często). Czynsze kosmiczne. Ochrona 60 PLN ( całkowicie bezużyteczna). Za czystość/sprzątanie płaci się z metra mieszkania !!! No i mieszkania spółdzielcze własnosćiowe na nie pełna własność łącznie z gruntem. Ogólnie z tego co wiem obecnie ( 12.2018) w sprzedazy są jeszcze ostatnie mieszkania z ostatniego etapu inwestycji ktore mówiąc delikatnie słabo się sprzedają. Co w sumie nie dziwi. Zero wpływu na zarządzanie osiedlem i na to co się dzieje doookoła. Ogolnie jesli ktoś chce tam kupić mieszkanie to niech się lepiej dwa razy zastanowi. Zdecydowanie są lepsze oferty w okolicy.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024