REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Czy znacie eksperta do analizy umów kredytowych

# Kula

13.07.2022 08:51

Czy znacie eksperta do analizy umów kredytowych, szczególnie tych bazujących na kredytach frankowych? Zależy mi na kancelarii charakteryzującej się niezłymi statystykami.

 Monya87

15.07.2022 16:21

A dajcie Wy mi spokój z jakimikolwiek kredytami, same problemy tylko i nic więcej :/

# ktoś przypadkowy

19.07.2022 15:47

Sam byłem takim ekspertem, jako audytor w jednym z największych banków, co nie oznacza, że akurat w postępowaniu sądowym takie kwalifikacje byłyby wystarczające. Poszukaj w internecie, poczytaj opinie i może coś wybierzesz.
Dla próby wpisałem "prawnicy kredytowi we frankach" i pokazało się sporo pozycji.

REKLAMA

# Proton

26.07.2022 14:30

Kancelaria https://rachelski.pl/ udostępnia kalkulator umożliwiający przeliczenie potencjalnych korzyści wynikających z anulowania umowy, więc to takie narzędzie na początek, jeszcze przed podjęciem decyzji o dalszych konsultacjach.

# ktoś przypadkowy

28.07.2022 14:18

Tutaj masz z Bankiera.pl wyczerpujący artykuł na interesujący Cię temat. Musisz tylko pousuwać 4 zbędne spacje w poniższym linku, ponieważ żaden wyraz we wpisie nie może zawierać więcej niż 30 liter; takie tutaj są wymogi.
https://www.bankier.pl/wiadom osc/Kredyty-frankowe-to-zyla -zlota-Gieldowa-kancelaria-ma -zarabiac-krocie-na-wyrokach- dla-klientow-8381843.html
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break