REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Czy znacie eksperta do analizy umów kredytowych

# Kula

13.07.2022 08:51

Czy znacie eksperta do analizy umów kredytowych, szczególnie tych bazujących na kredytach frankowych? Zależy mi na kancelarii charakteryzującej się niezłymi statystykami.

 Monya87

15.07.2022 16:21

A dajcie Wy mi spokój z jakimikolwiek kredytami, same problemy tylko i nic więcej :/

# ktoś przypadkowy

19.07.2022 15:47

Sam byłem takim ekspertem, jako audytor w jednym z największych banków, co nie oznacza, że akurat w postępowaniu sądowym takie kwalifikacje byłyby wystarczające. Poszukaj w internecie, poczytaj opinie i może coś wybierzesz.
Dla próby wpisałem "prawnicy kredytowi we frankach" i pokazało się sporo pozycji.

REKLAMA

# Proton

26.07.2022 14:30

Kancelaria https://rachelski.pl/ udostępnia kalkulator umożliwiający przeliczenie potencjalnych korzyści wynikających z anulowania umowy, więc to takie narzędzie na początek, jeszcze przed podjęciem decyzji o dalszych konsultacjach.

# ktoś przypadkowy

28.07.2022 14:18

Tutaj masz z Bankiera.pl wyczerpujący artykuł na interesujący Cię temat. Musisz tylko pousuwać 4 zbędne spacje w poniższym linku, ponieważ żaden wyraz we wpisie nie może zawierać więcej niż 30 liter; takie tutaj są wymogi.
https://www.bankier.pl/wiadom osc/Kredyty-frankowe-to-zyla -zlota-Gieldowa-kancelaria-ma -zarabiac-krocie-na-wyrokach- dla-klientow-8381843.html
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break