REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Czy Wasze dzieci się kłócą?

# Duśka

21.08.2003 11:41

Moje weszły w dziwny okres rywalizacji i wiecznych sprzeczek. Jedno ma 10 lat, drugie prawie 8. Duśka

# jack73

22.08.2003 09:44

nie - nie kloca

# Kotkaa

23.08.2003 09:19

Ja, mimo, iż moje rodzeństwo ma 23 i 20 lat, jeszcze z fazy rywalizacji i dziwnych sprzeczek nie wyszłam! Wychowalismy sie we trójkę (+dwa psy) w jednym pokoju (rodzice mieli drugi), było wzajemne donoszenie, oszukiwanie, chwytanie za włosy i walenie o ścianę - z tym ostatnim tata sobie szybko poradził wprowadzając nas wszystkich w tajniki judo - po treningu nie mielismy juz siły sie bić. Ale na podwórku panowały zasady z "Trzech muszkieterów".
Teraz, kiedy zjeżdżamy do domu, troche tej rywalizacji ciągle jest - kłócę się z siostrą (normalnie jesteśmy przyjaciółkami) o byle co, a tak naprawdę to o czas, który każdej z nas poświęca mama...

REKLAMA

# jedynak

23.08.2003 11:04

przyszłość w jedynactwie

# Kotkaa

24.08.2003 20:45

Eee tam. Wychowanie w mnogości daje siłę przebicia - no i ma jeszcze dużo innych zalet!

# ginger

26.08.2003 17:09

jakich?

REKLAMA

# Kotkaa

26.08.2003 20:40

Miałam się z kim bawić, miałam kogo tłuc, miałam kogo zaganiać do sprzątania zamiast siebie, miałam na kogo zrzucac winę, musiałam walczyć o swoje, miałam się z kim dzielić, musiałam się nimi, cholera, opiekować (rozwija odpowiedzialność), musiałam nauczyć się sama wiązać sobie buty, odgrzewać, a potem gotować obiad, pakować się do szkoły, i w ogóle robić tysiąc rzeczy sama, bo mama nie miała czasu, żeby to zrobić dla każdego, mam dla kogo kupować prezenty gwiazdkowe, mam z kim się składać na prezenty dla rodziców, mam do kogo zadzwonić, jak mi smutno, a żaden przyjaciel akurat nie może pogadać, z gniazda wyfruwamy pojedynczo, rodzice mają czas przywyknąć, będzie miał kto się nimi zająć na starość...
I jakoś wcale mi nie żal, że nie miałam dla siebie całego pokoju, tylko 1/3, i że nie zawsze dostawałam to, co chciałam. I tez chciałabym mieć dużą rodzinę.
Bo najpiekniejsza rzecz, jaka może być, to wspólna Wigilia z kupą prezentów pod choinką (każdy dla każdego i dla psów też)...
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA