REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Czy ktoś słyszał ?

# Juanita z Odkrytej

10.01.2005 13:49

Podobno na ul. Picassa 13 (w siedzibie SLD) ma być spotkanie z profesor Senyszyn z SLD (popierała ideę kobiety na falach). Chcę się na to spotkanie wybrać. Jestem feministką tak jak ona. Kiedy to spotkanie ma być i o której godzinie ?. Jeżeli ktoś wie niech odpisze.
Ps. chcę założyć przy SLD na Tarchominie koło feministek - co wy na to?

# clcx

10.01.2005 13:58

BUAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAAHA.

# Juanita z Odkytej

10.01.2005 14:41

CLCX -typowe męskie, szowinistyczne zachowanie. Nie rozumiesz kobiet wyzwolonych, a takie sa w SLD i nigdzie więcej.

REKLAMA

# Mieszkaniec

10.01.2005 15:37

Wyzwolone? Raczej okaleczone i zarażone jakąś obsesją odmienności. Ta Pani raczej nie potrzebuje wysłuchiwać Twoich feministycznych bólów, tylko przeprowadzi szkolenie, gdzie postawić krzyżyk za kilka miesięcy. Po co tracić czas?

# malkontent

11.01.2005 07:42

nienawidzę feministek, powinno się je leczyć tak samo jak homoseksualistów, pro-SLDowskie świnie i inne dziwne stworki

# Renata

11.01.2005 08:52

Mieszkaniec i malkontent-pomimo,że udajecie wielkich prawicowców (czytaj niereformowalnych )o sercach prawdziwych katolików(wasze słowa w duchu -nienawidzę)spróbujcie być inni .Możecie nie podzielać poglądu ,ale żeby od razu nienawidzieć.To co piszesz - świnia ,stworek -spójrz w siebie ile w Tobie dobroci.

REKLAMA

# malkontent

11.01.2005 09:49

kto ci powiedział, że jestem prawicowcem a tym bardziej katolikiem??

# WERA z Książkowej

11.01.2005 10:34

Popieram słusznę ideę "kobiety na falach" prof. Senyszyn ma rację. Trzeba walczyć, walka, walka i jeszcze raz walka. - o nasze słuszne prawa o nasze idee i cele, o nasz program, o globalne wyzwolenie kobiet. Nie dajmy się tłamsic i poniżać. Górą SLD. Pamiętacie co powiedziała prof. Środa w 100 % racja. Dobrymi feministkami są p. Szynalska, a takze p. Aleksandra Jakubowska. Te kobiety maja rację. Dziwię sie Malkontentowi, ze pisze takie głupstwa. Cóż jest mężczyzną. Tylko SLD popiera nasze idee, równouprawnienia dla kobiet i dla kochajacych inaczej. Dlatego na nich głosuję. W moim byłym miejscu zamieszkania w Kielcach była silna organizacja feministek, powołajmy taką na Białołęce !!!!!

# Antyfeminista

11.01.2005 10:56

Jakbym miał żonę feministkę to bym się z nia rozwiódł lub, gdyby rokowała poprawę wtedy codziennie dostawałaby lanie kablem od żelazka.

REKLAMA

# malkontent

11.01.2005 11:18

antyfeminista to dobre rozwiązanie, a ty wera o co chcesz walczyć??? o dłuższy łańcuch w kuchni czy o co? bo naprawdę nie wiem o co ci chodzi, co znaczy globalne wyzwolenie kobiet? czy to nie przypadkiem zmywanie naczyń przez facetów, pranie i prasowanie? czy nie o to ci przypadkiem chodzi chora dewoto? taki mail krążył ostatnio po necie pod tytułem "Partia moherowych beretów" nie wiem czy go widziałaś ale zapewniam cię że tak wyglądają feministki "pod wieczór" swego życia, będziesz wystawać z różańcem pod róznymi instytucjami żeby do czegoś tam nie dopuścić, a po za tym to ci pewnie zarośnie bo swojemu facetowi (jeśli ktokolwiek cię zechce) wyznaczysz pewnie ze dwa dni w roku na dopust, a może masz faceta? jeśli tak to sprawdź czy między jego nogami to przypadkiem nie przerośnięta łe........ka
o raju jak ja nienawidzę feministek

# malkontent

11.01.2005 11:21

jeszcze jedno bardziej nienawidzę feministek niż gejostwa bo geje przynajmniej siedzą w ukryciu a takie jak ty wydzierają gęby na cały głos z jakimiś absurdalnymi postulatami, które i tak niczego nie zmienią bo są błahe jak zeszłoroczny śnieg, siedź więc cicho i zajmij się czymś pożytecznym a nie chcesz jakieś organizacje zakładać, załóż sobie raczej poprawę własnej osobowości w tym roku

# lord wader

11.01.2005 18:44

NIe cierpię feministek!!! Chora nacja!!!

REKLAMA

# lord wader

11.01.2005 18:45

Wara od Picassa, jeszcze rozniesiecie ten swój feminizm!!!!

# JEG z Topolowej

12.01.2005 07:32

Macie rację Juanito i Wero - jestem za TOLERANCJĄ DLA WSZYSTKICH, NAWET DLA gej I les. a pod aspicjami SLD taka tolerancja zaistnieje

# malkontent

12.01.2005 09:17

JEG to przydomek rodzaju żeńskiego czy męskiego?

REKLAMA

# Sylwia

12.01.2005 11:28

Czytaj od tyłu

 Matka_Sławka_z_Gdańska

12.01.2005 13:01

czytaj ... i nie tylko

# malkontent

12.01.2005 13:12

a nie mówiłem że się ukrywają

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

12.01.2005 13:39

...O! Zaraz sie ukrywaja !? Wystraczy zajsc od zakrystii i juz ...

# malkontent

12.01.2005 14:47

"od zakrystii"... hmmmm jakoś nie mogę się pozbyć skojarzenia z klerykiem przytulającym chłopca co to ma w maju do komunii przystąpić... czy na topolowej jest kościół?? bo ja nie jestem z nowodworów ani z tarchomina
a co to są "aspicja" względnie "aspicje"??

 Matka_Sławka_z_Gdańska

12.01.2005 22:58

Aspicja lub aspicje , to resortowa nazwa okreslajaca ruchy frykcyjne wykonywane przez podchmielonego podoficera zawodowego na bufetowej w pierwszej lepszej kantynie jednego z ministerstw silowych, prowadzace prosta droga do wytrysku nasienia i zaplodnienia, a w jego efekcie do powicia dzieciecia plci meskiej, w przyszlosci Aspiranta . Stad nazwa.

REKLAMA

# AGATA

13.01.2005 07:34

Jak ja nie lubię SLD, feministek, gejów i lesbijek -jest to towarzystwo siebie warte. Nadają się tylko i wyłącznie do struktury warstwowej; warstawa gejów.......itd, a na samym spodzie Szyszkowska, Senyszyn i Szynalska (wszystkie na "s"), Jakubowska itd.itd.

# malkontent

13.01.2005 08:05

matka twoja definicja nie trafia do mnie, łżesz jednym słowem
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024