REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Dlaczego blondynki nie jedzą ogórków kiszonych?

# Fruzia

10.01.2005 14:01

Odp. nie mogą wsadzić głowy do słoika

 Matka_Sławka_z_Gdańska

10.01.2005 15:59

... z podobnych powodow czesc z nich ma siniaki wokol pepka.
A wiesz dlaczego ? Bo niektorzy mezczyzni nie moga trafic w ....

# malkontent

11.01.2005 07:44

matka sławka to na bank historyk, kto przyjmuje zakłady? :-)

REKLAMA

# historyk-wyjatkowo

11.01.2005 07:55

Ja chetnie, stawiam dziesiec zlotych przeciwko 100 ze nie jestem Matka Slawka

# malkontent

11.01.2005 09:53

historyk, jaka szybka riposta, a to tylko dowodzi słuszności mojej tezy :-)))))))))))

# asiak

11.01.2005 16:47

nie zgadzam się z Tobą, malkontent- chyba, że historyk przeszedł jakiś głęboki, traumatyczny wstrząs psychiczny albo teraz dopiero ujawnia się jego druga jaźń, jeśli cierpi na jej rozdwojenie- w żadnym innym przypadku to nie jest możliwe! takie jest przynajmniej moje zdanie. Historyk- broń się!

REKLAMA

# historyk-wyjatkowo

11.01.2005 21:20

Dlaczego -mogę być Mama Sławka (czy czy ona nie uznalaby tego uzurpację i w ramach rewanżu i intelektualnego linczu nie zarzucilaby jakiś tekstami religijnymi- erudycje podziwiam, choc nie lubie gdy prowokacje ocieraja sie profanacje) dla Malkotenta -jeśli to zaspokaja jego synowskie potrzeby. A na forum najcześniej zagladam kolo 8 rano - straszna pora i po 20. Wtedy rzeczywiscie moge dac szybka riposte.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

11.01.2005 21:59

Co to znaczy, ze mozesz byc ? Kim ? Matka ? Raz stawiasz 10 do 100, ze nie jestes, a jak ktos Ci mowi zebys sie bronil (... a niby przed czym On ma sie bronic Droga Pippo, co ? ), to Ty jestes .. ccysc ...ouuu !, .... marnym Ty bedziesz Ojcem, jesli jestes taki rozdygotany !
Cala nadzieja, ze bedziesz mial corke...(?) Kobietom sie wiecej wybacza ...
Nigdy sie nie tlumacz ! Zapamietaj to sobie.

# historyk-wyjatkowo

11.01.2005 22:26

To jest córka

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

12.01.2005 07:09

Gratulacje !

# Mieszkaniec

12.01.2005 12:18

I tu córka ?! Toż to jakaś plaga córek! Widać, kara musi być. Tylko dlaczego mnie też "pokarało", a właściwie "ukarze"?

 Matka_Sławka_z_Gdańska

12.01.2005 13:11

Ha, ha, ha... a Ty Kolego Mieszkaniec, to chyba jakis "za przeproszeniem" Pedal jestes, ze kobiet tak chorobliwie nie lubisz ...
Oj uwazaj Ty uwazaj, bo odwiedza Cie Panowie z NOP'u ...

REKLAMA

# Mieszkaniec

12.01.2005 13:53

... no to śpieszę z wyjaśnieniami, że "pedał" nie jestem, kobietę swoją lubię chorobliwie. Jako Matka powinnaś wiedzieć, że każdy rodzic ma jakieś oczekiwania, a późniejsze "rozczarowania" to tylko rubaszne przekomarzania.
Tylko rozszyfruj mi proszę, co to jest ten NOP, bo jakoś mało zaznajomiony jestem z problematyką pederastii.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

12.01.2005 22:51

Zestawic w jednym szeregu NOP z Pederastami ...no, no... Webster ...he, he, he... spojrz moj Ljebe Kamerade, jak marna prace agitacyjna wykonujecie z Tedekiem na naszym terenie, skoro Hasz Mieszkaniec przekomarzajac sie tu wsrod nas rubasznie poszukuje koneksji pomiedzy tym zabiedzonym faszystkowskim okularnikiem ze Zgorzelca i ciasnota chlopiecych policzkow ciagnacych ustamy wysokie A w Awe Maryja, pod dyrekcja wybitnego pedagoga, Pana Profesora Wojciecha Krolopa.

# clcx

13.01.2005 01:48

www.nop.org.pl Polecam!!

REKLAMA

# malkontent

13.01.2005 11:18

clcx bajeczny adres, dzięki, humoru jak u Dańca :-))))))

# Mieszkaniec

13.01.2005 11:29

Dziękuję za adres. Lektura niesłychanie interesująca.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy