REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Dlaczego blondynki nie jedzą ogórków kiszonych?

# Fruzia

10.01.2005 14:01

Odp. nie mogą wsadzić głowy do słoika

 Matka_Sławka_z_Gdańska

10.01.2005 15:59

... z podobnych powodow czesc z nich ma siniaki wokol pepka.
A wiesz dlaczego ? Bo niektorzy mezczyzni nie moga trafic w ....

# malkontent

11.01.2005 07:44

matka sławka to na bank historyk, kto przyjmuje zakłady? :-)

REKLAMA

# historyk-wyjatkowo

11.01.2005 07:55

Ja chetnie, stawiam dziesiec zlotych przeciwko 100 ze nie jestem Matka Slawka

# malkontent

11.01.2005 09:53

historyk, jaka szybka riposta, a to tylko dowodzi słuszności mojej tezy :-)))))))))))

# asiak

11.01.2005 16:47

nie zgadzam się z Tobą, malkontent- chyba, że historyk przeszedł jakiś głęboki, traumatyczny wstrząs psychiczny albo teraz dopiero ujawnia się jego druga jaźń, jeśli cierpi na jej rozdwojenie- w żadnym innym przypadku to nie jest możliwe! takie jest przynajmniej moje zdanie. Historyk- broń się!

REKLAMA

# historyk-wyjatkowo

11.01.2005 21:20

Dlaczego -mogę być Mama Sławka (czy czy ona nie uznalaby tego uzurpację i w ramach rewanżu i intelektualnego linczu nie zarzucilaby jakiś tekstami religijnymi- erudycje podziwiam, choc nie lubie gdy prowokacje ocieraja sie profanacje) dla Malkotenta -jeśli to zaspokaja jego synowskie potrzeby. A na forum najcześniej zagladam kolo 8 rano - straszna pora i po 20. Wtedy rzeczywiscie moge dac szybka riposte.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

11.01.2005 21:59

Co to znaczy, ze mozesz byc ? Kim ? Matka ? Raz stawiasz 10 do 100, ze nie jestes, a jak ktos Ci mowi zebys sie bronil (... a niby przed czym On ma sie bronic Droga Pippo, co ? ), to Ty jestes .. ccysc ...ouuu !, .... marnym Ty bedziesz Ojcem, jesli jestes taki rozdygotany !
Cala nadzieja, ze bedziesz mial corke...(?) Kobietom sie wiecej wybacza ...
Nigdy sie nie tlumacz ! Zapamietaj to sobie.

# historyk-wyjatkowo

11.01.2005 22:26

To jest córka

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

12.01.2005 07:09

Gratulacje !

# Mieszkaniec

12.01.2005 12:18

I tu córka ?! Toż to jakaś plaga córek! Widać, kara musi być. Tylko dlaczego mnie też "pokarało", a właściwie "ukarze"?

 Matka_Sławka_z_Gdańska

12.01.2005 13:11

Ha, ha, ha... a Ty Kolego Mieszkaniec, to chyba jakis "za przeproszeniem" Pedal jestes, ze kobiet tak chorobliwie nie lubisz ...
Oj uwazaj Ty uwazaj, bo odwiedza Cie Panowie z NOP'u ...

REKLAMA

# Mieszkaniec

12.01.2005 13:53

... no to śpieszę z wyjaśnieniami, że "pedał" nie jestem, kobietę swoją lubię chorobliwie. Jako Matka powinnaś wiedzieć, że każdy rodzic ma jakieś oczekiwania, a późniejsze "rozczarowania" to tylko rubaszne przekomarzania.
Tylko rozszyfruj mi proszę, co to jest ten NOP, bo jakoś mało zaznajomiony jestem z problematyką pederastii.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

12.01.2005 22:51

Zestawic w jednym szeregu NOP z Pederastami ...no, no... Webster ...he, he, he... spojrz moj Ljebe Kamerade, jak marna prace agitacyjna wykonujecie z Tedekiem na naszym terenie, skoro Hasz Mieszkaniec przekomarzajac sie tu wsrod nas rubasznie poszukuje koneksji pomiedzy tym zabiedzonym faszystkowskim okularnikiem ze Zgorzelca i ciasnota chlopiecych policzkow ciagnacych ustamy wysokie A w Awe Maryja, pod dyrekcja wybitnego pedagoga, Pana Profesora Wojciecha Krolopa.

# clcx

13.01.2005 01:48

www.nop.org.pl Polecam!!

REKLAMA

# malkontent

13.01.2005 11:18

clcx bajeczny adres, dzięki, humoru jak u Dańca :-))))))

# Mieszkaniec

13.01.2005 11:29

Dziękuję za adres. Lektura niesłychanie interesująca.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024