REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# swojak

29.12.2014 13:47

Szczerze? Żadne - dzieci mam już duże - przedszkole mi odpada. Basen - dla 4 osobowej rodziny spory wydatek. Szkoda,że dla dla mieszkańców Wawra nie ma specjalnej oferty. Tak właśnie gmina o dba o nas. Tunel - ok, ale boję się objazdów - nie ma żadnych informacji na ten temat. nie chcę autostrady pod oknami domu - już to przeżyłem przy budowie kanalizacji na Zwoleńskiej - koszmar i nonszalancja władzy lokalnej. Ulica, na której mieszkam została zniszczona i Urząd ma to głęboko w 4 literach. zresztą zawsze tam nas mieli.

# głodny

30.12.2014 12:05

Niedawno przy Wale Miedzeszyńskim została otwarta fajna,niewielka restauracja.Jedzenie jest super,bardzo miła obsługa.Można też zamówić jedzenie z dostawą do domu.Restauracja jest słabo widoczna,bo znajduje się za ekranem dźwiękoszczelnym.Ja wypatrzyłem ją z okien autobusu wieczorem,kiedy był podświetlony napis nad wejściem.Miejsce to nazywa się PEPE NERO TRATORIA i znajduje się na wysokości przystanku autobusowego Kanał Nowe Ujście.Można tam naprawdę miło i smacznie spędzić czas.

# prosto z mostu

02.01.2015 00:38

tyle się działo i wydarzało co w każdym roku. obietnice i opóźnienia.
nic ciekawego. tak samo będzie w latach następnych.

REKLAMA

# MIESZKAŃCY

04.02.2015 12:39

ZNÓW KOLEJNY "MARKET" PO CO ? BY TWYTĘPIĆ TO CO - KOLEJNY "BONZO" ZWOLNIONY Z PŁACENIA PODATKÓW DO GMINY PRZEZ WIELE LAT !!! A NASZE -POLSKIE MAŁE , ALE JEDNAK NAJLEPSZE ZNISZCZYĆ , WYTĘPIĆ - BO W POLSCE JUŻ TAK OD LAT - "MAŁY" SKLEP , CZY FIRMA JEDNO-DWUOSOBOWA , CHOĆ PŁACI PODATKI ( i to nie małe!!!),NIEMA PRAWA BYTU , W TYM DURNYM KRAJU ZARZĄDZANYM PRZEZ TĘPAKÓW Z TYTUŁAMI - ALE BEZ SZKOŁY !!!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe