REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# niezadowolony

18.10.2012 15:53

Jaworski i Korowaj trzęsą całym urzędem. Dobrze ze tym razem w dobrej sprawie. Bardzo dobra inicjatywa.

# Darek z Odkrytej

18.10.2012 16:01

Znam osobiście Radnego Korowaja i nie wydaje mi się, że on tam kimś trzęsie. :D Nie szukaj dziury w całym tylko ciesz się, że rowery będziemy mieli.

# torba

18.10.2012 16:03

SUPER!!! :)

REKLAMA

# Paweł

18.10.2012 16:11

Co mi z tych rowerów, większość ludzi i tak jeździ samochodami.

# Żal

18.10.2012 16:52

Szkoda, że znowu zapomniano o Henrykowie, Wisniewie, Anecinie, Dabrowce, Choszczówce, Płudach i Białołęce Dworskiej...

# Darek z Odkrytej

18.10.2012 17:17

#Żal napisał(a) 18.10.2012 16:52
Szkoda, że znowu zapomniano o Henrykowie, Wisniewie, Anecinie, Dabrowce, Choszczówce, Płudach i Białołęce Dworskiej...

Malkontenci wszystkiego nie da się zrobić za jednym razem. Jakie to niskie i polskie...

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

18.10.2012 18:40

Tak. To jest dobra wiadomość.

# antyurzędnik

18.10.2012 21:02

Najpierw niech będą. Niby tańsze od tramwaju, ale ...

# Danka

18.10.2012 21:09

Ja sobie troche tego nie wyobrażam. 33 rowery wyjeżdżają rano na Młociny i tam stoją do popołudnia? A stacje na Tarchominie puste przez 10 godzin? Troche mało rowerow chyba.

REKLAMA

# Z Nowodworów

19.10.2012 12:05

11 rowerów na Nowodworach ale poszalejemy.

# Mariusz

19.10.2012 12:13

Zastanówmy sie teraz do czego będą służyć rowery, oprócz jazdy do węzła Młociny. To już lepszym pomysłem od ratusza na Modlinskiej byłaby chyba stacja w Choszczówce, żeby było połączenie z Dzikim i linią PKP. Na razie to wygląda słabo - trzeba cisnąć Dzielnice, żeby było więcej stacji. Jeśli 4 kosztują 115 tys., to chyba nie jest to kwota, której nie da się na czyms oszczędzić.

# Ola z pola

19.10.2012 15:21

A mi się podoba, że radny na którego głosowałam - Korowaj, załatwił rowery dla Nowodworów, bo tak się fajnie składa, że będę je miała pod swoim bloczkiem jupi jupi! :-)

REKLAMA

# GRU

19.10.2012 16:12

#Żal napisał(a) 18.10.2012 16:52
Szkoda, że znowu zapomniano o Henrykowie, Wisniewie, Anecinie, Dabrowce, Choszczówce, Płudach i Białołęce Dworskiej...

Myślę, że na początku postawiono na węzły komunikacyjne, gdzie zatrzymują się inne środki komunikacji i przesiada się sporo osób. Z całym szacunkiem, ale ani Henryków, Dąbrówka czy Choszczówka takimi węzłami póki co nie są. Dodatkowo jeśli system Veturilo ma działać prawidłowo to stację powinny być rozmieszczone w takiej odległości by mozna się było zmieścić w 20 bezpłatnych minutach. A z takiej Choszczówki czy Wiśniewa to trzeba dobrze pedałować żeby się zmieścić

# Robert

19.10.2012 16:14

Bez sensu w centralnej części Tarchomina brak stacji wypożyczania rowerów. Jak by ludzie troszkę pomyśleli to by wiedzieli gdzie jest największy ruch ludzi na Tarchominie.
Najwięcej ludzi zahacza okolice Apteki i Piotra i Pawła. To jest takie nasze Centrum Dzielnicy. Nowodwory stacja powinna byc na petli autobusowej.
Przy posterunku policji nikt nie mieszka i nikt tam nie ma potrzeby jeździć przynajmniej znikoma ilość ludzi.
Poza tym Derby tez dobry pomysł.
Nie wiem czy ktoś odpowiedzialny czyta to co tu piszemy ale POMYŚL racjonalnie te rowery maja być do komunikacji ale w większej mierze do rekreacji. Wiec takie punkty jak urząd dzielnicy i posterunek policji pod mostem to nie jest kierunek gdzie ludzie zazwyczaj się poruszają. Do Gminy jeździ się 2 razy w roku na Policje dzięki ich doskonałej Pracy WCALE !
Wiem ze ładnie będą wyglądały rowerki pod Urzędem ale bez przesady. Sundę może zróbcie na facebooku z moja propozycja i z wasza.Zobaczymy kto lepszy pomysł

# Yos

30.10.2012 20:33

Pomysł z rowerami na Białołęce - świetny.
Ktoś przede mną już słusznie zauważył - kolejna stacja powinna być na Tarchominie - Apteka lub Piotr i Paweł.
A Nowodwory - rzeczywiście gdzieś przy pętli ZTM.

REKLAMA

# ziom

26.11.2012 09:59

a na stacjach kolejowych??????; przeciez tam sa niezbędne, Żerań i Płudy, Choszczówka, dlaczego ich tam nie ma????

# Wiesia z Mężem

26.11.2012 11:15

... bo tam pociągi podmiejskie się nie zatrzymują - rechocze z klopa mój Mąż, Edward. A tyle razy go prosiłam, żeby podnosił deskę... :(

# z Dąbrówki

26.11.2012 14:29

Widać, jak nasze władze nie są w awangardzie dzielnic miasta. Dopiero jak rowerek okazał się sukcesem, to go też chcą mieć.

REKLAMA

# kurs

26.02.2013 14:15

Jak zwykle - Białołeka to dla władz dzielnicy jedynie Tarchomin i ew. Nowodwory. Reszte mają gdzieś.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break