REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# lookie

02.06.2020 13:27

Po godzinach pracy urzędu opłata za parkowanie nie będzie naliczana? Chyba nie będzie naliczana od godziny 13:01 skoro pierwsze 3h gratis a urząd czynny do 16.00.

# tomek444

02.06.2020 13:46

Ciekaw jestem czy urzędnicy będą zwolnieni z opłaty? Jak mamy płacić, to wszyscy.

# pyotr

02.06.2020 21:04

#tomek444 napisał(a) 02.06.2020 13:46
Ciekaw jestem czy urzędnicy będą zwolnieni z opłaty? Jak mamy płacić, to wszyscy.
Lekarz w szpitalu też ma płacić za parkowanie?

REKLAMA

# tomek444

03.06.2020 03:12

A dlaczego nie? Czy dojazd lekarza / urzędnika do pracy powinien być w jakiś sposób uprzywilejowany niż dojazd pacjenta / petenta do szpitala / urzędu? Można argumentować, że miejsce dla petenta jest ważniejsze, bo skorzysta z niego wiele osób w ciągu dnia. Jeśli zajmie je pracownik, to skorzysta tylko jedna osoba. Zresztą tak ma być skonstruowana opłata - by ludzie nie zostawiali aut na cały dzień.

# Dziadek parkingowy.

04.06.2020 15:38

#pyotr napisał(a) 02.06.2020 21:04
Lekarz w szpitalu też ma płacić za parkowanie?
Jeżeli szpital wybudował miejsca postojowe przeznaczone wyłącznie dla personelu (nie tylko lekarzy), to może udostępnić ja personelowi na dowolnych zasadach. Jeżeli miejsca postojowe zostały wybudowane w publicznie dostępnym obiekcie za publiczne pieniądze, to zasady udostępniania powinny być jednakowe dla pracowników, dla petentów i dla postronnych osób. Przecież to takie proste!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy