REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# derto12

29.09.2012 21:19

Bardzo dobrze ze radny ma hobby i się tego nie wstydzi. Sam bym się na coś takiego wybrał.

# Aldona

29.09.2012 21:21

Hobby to jedno, a potrzeba bycia celebrytą to drugie.

# MAŁYX

29.09.2012 21:23

Korowajowi nikt w ratuszu nie podskoczy już wiem dla czego! :D

REKLAMA

# Darek z Odkrytej

29.09.2012 21:35

Aldona znam korowaja, jako jeden z nielicznych w tym kurniku coś robi. Zawsze mogłem na niego liczyć jako sąsiad i mieszkaniec Białołęki. Nie odniosłem wrażenia, że jest celebrytą. Jego zainteresowania postrzegam na + lepsze to od picia piwka pod blokiem

# Kamil

29.09.2012 21:44

Ja także bardzo cenię Pana Marcina, jest człowiekiem chętnym do pomocy ZAWSZE i nie widać po Nim aby miał parcie na szkło.

# Aldona

29.09.2012 21:48

NIe ma parcia na szkoło? A te http://www.facebook.com/photo.php?fbid=420834477975111&set=a.125005800891315.18854.123713547687207&type=1&theater rady dzielnicy to co niby jest?

REKLAMA

# M.Mosznal

30.09.2012 17:20

Celebryta z ogromnym parciem na szkło

# Rotae

30.09.2012 18:36

Jak nic głosy zazdrośników, to takie polskie...

# życzliwy

30.09.2012 20:06

Za szybko chce wszystko mieć .Przy tym tempie to w przyszłym roku wyhuśta Jaworskiego. Tego władza nie wybacza .Niech spojrzy na Tyburca i się uspokoi bo zabraknie mu tematów a do wyborów to jeszcze daleko . Rozliczą Go i koniec.

REKLAMA

# do Aldony

01.10.2012 19:36

Radna Borowska też ma parcie na szkło. Tu http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,12582863,Bialoleka_chce_szybciej_do_centrum__4_wiejskie_drogi.html?

# antychrcynno

23.11.2012 13:34

a wracając do hobby Pana Korowaja, to może warto zauważyć, że trzy kolejne edycje 2009-2011 combat alert odbywały się w baaaaaaaaardzo bliskim sąsiedztwie schroniska dla zwierząt. jak ktoś ma zwierzaka w domu, to doskonale orientuje się jak psy, np, reagują na wystrzały w sylwestra, a co mówić dopiero o nieustającej dwudniowej wojence typu combat alert.

# prozac

23.11.2012 17:05

a taki niby ten korowaj troskliwy o wszystkich i o wszystko.

REKLAMA

# antychrcynno

24.11.2012 08:46

nikt nie jest ani w 100% dobry ani w 100% zły.
moim zdaniem pasja militarna, zabawy w strzelanki są poniekąd przejawem chęci agresji... ale to tylko moje zdanie.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

24.11.2012 10:13

... a może członek jest mały? Po prostu.

# lwowicz

24.11.2012 15:06

http://www.uniface.pl/ Potega-malych-czlonkow-a1950

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

26.11.2012 08:38, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 26.11.2012 08:39

... no to dlaczego Pan Petelicki strzelił sobie w głowę?!

# sokole oko

27.11.2012 20:14

kurde... no zła jestem, jak można wpaść na pomysł strzelanki tuż obok schroniska dla psów? i jeszcze ten wpis "polecający" od pana dyrektora schroniska na stronie Pana Korowaja..... porażka na całej linii.

# Kundel

28.11.2012 14:32

Pan radny jest hipokrytą. Wieża dla jerzyka, huk dla schroniska! Pod publiczkę robi swoje śmieszne działania, a w innym miejscu płoszy zwierzęta, tylko dlatego, że ma jakieś militarne ciągoty.

# Stop

28.11.2012 15:36

A ty pewnie Kundel 10 każdego miesiąca na kleczkach przed Pałacem Prezydenckim spędzasz czas - ty masz takie a Pan Korowaj ma inne zainteresowania , każdego sprawa indywidualna. Wolę hobby p. radnego Korowaja

# antychrcynno

28.11.2012 16:44

a co ma piernik do wiatraka? po co wyciągasz temat Smoleńska?
Kundel prawdę napisał. nie wierzysz? podać kilka linków?
poza tym, pomijając Combat Alert, to pseudoschronisko "słynie" z tego, że lubią sobie postrzelać do zwierząt. ostatnio, są udokumentowane sekcje, ZASRZELONO tam dwa psy. jakoś nikt nie chciał dać wiray w opowiadania pana dyrektora, że to grzybiarze.... ciekawe dlaczego? czyżby strzelba nie należała do podstawowego ekwipunku grzybiarza???
hobby jak najbardziej, ale nie kosztem krzywdzenia zwierząt.
wierz dla jeża??? śmiech na sali i puste krzesła.

# Kundel

28.11.2012 21:54

Mam gdzieś krzyż na krakowskim przedmieściu i tak samo beznadziejnego prezydenta. Chyba masz jakieś urojenia, bo nie znasz mnie ani mojego hobby.
Radny kreuje się na nie wiadomo co, a w rzeczywistości jego działalność to zamieszczanie fotek na fejsie i zabawa w wojenkę. Ciekawe, że do kłamliwej imprezy mającej symulować stan wojenny, podłączyło się muzeum z Mrągowa, z którego jest Korowaj (najnowsza ,,Czas Białołęki"). A impreza ta będzie z naszych pieniędzy.

# antychrcynno

13.12.2012 12:52

wklejam link do petycji w/s pseudoschronu, na terenie, którego (upss... przepraszam, w tzw "sąsiedztwie) miały mmiejsce trzy kolejne wojenki z cyklu combat alert.
wszystkich proszę o zgodne z Waszych sumieniem, podpisanie.
http://www.petycje.pl/ petycjePodglad.php? petycjeid=9131
USUNĄĆ SPACJE!

# Bullterier

13.12.2012 18:09

Radny Mrągowaj niech sobie strzela w swoim rodzinnym Mrągowie!

# antychrcynno

13.12.2012 20:25

dokładnie tak Bullterier, dokładnie.. i nie do psów!

# t.m.

18.01.2013 07:45

pasja,to zabawa w strzelanki do Afganistanu niech jedzie i tam posmakuje wojny.Tu obok schroniska dla psów to mordowanie hukiem wystrzałow biednych
psów

# Major183

21.03.2013 17:09

Dokładnie szacunek dla wszystkich osób organizujących "CA". Nie wiedziałem, że Warszawka jest taka dużo i zajmuje całą Polskę... Bo z tego co mi wiadomo to przyjeżdżają ludzie z całej Polski... Widać, że dziennikarz, który piszę takie rzeczy musiał skończyć co najwyżej zawodówkę. A edycja to już 5-ta a nie 3-cia tak na przyszłość proszę pisać realne informacje a ni wyssane z palca przeciętnego pismaka. Pozdrawia Śląsk, który też jedzie!!!:)

# Do Kundel

21.03.2013 17:26

Widać, że z Ciebie Kundel... Co ma schronisko do Combat alert-u???? Nikt tam nie będzie wysadzał "c4" a poza tym z tego co mi wiadomo to impreza będzie organizowana na poligonie wojskowym tak więc jakim prawem będzie to obok schronisk? Każdy robi to co lubi i na pewno jadą tam tacy ludzie którzy kochają zwierzęta tak jak ja i nikt nie ma zamiaru ich straszyć ani krzywdzić... A to za czyje pieniądze będzie Combat Alert to zapraszam na stronę i zobaczenia ile kosztuje bilet na tą imprezę także nie wypisuj bzdur. I tu własnie widać zazdrość ludzi, którzy nie widzą co zrobić ze swoim nudnym czasem i wtykają nos w nieswoje sprawy. A co do nicku "Kundel" to zmienił bym go bo kundle to bardzo mądre psy a wiem bo kolega ma bardzo ślicznego kundla i mądrego... A z Twoim rozumem to nawet na nick "Kundel" nie zasługujesz. Także zmień nick np. głupek:)

 Matka_Sławka_z_Gdańska

21.03.2013 17:28, wpis modyfikowany 3 razy,ostatnio 21.03.2013 17:33

Czytała Matka ostatnio gdzieś na portalach, że jest żołnierz, co mu nogi oberwało na afgańskiej ziemi, bo aż tam uciekał przed bezrobociem by zarabiać za Wolność i Demokrację na kawałek chleba. Ale nie o to chodzi... chodzi o to, że go posierpniowa ojczyzna nie przytula i od lat trwają przepychanki między instytucjami o wózek, dla tego biedaka. Konsultanci krajowi i resortowi prześcigają się w prognozach: stanie sołdat o kulach sam przed 2020 rokiem, czy pierwej tramwaj przez Mehoffera przejedzie na pętle na łące? A tymczasem... co z wózkami "spod celi"? Nie można byłby takiego jednego grata z demobilu wiarusowi posłać? Z dwoma kółkami rzecz jasna...od Gminy? Miałby szansę szermierkę poćwiczyć i medal dostać, ot co!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024