Forum › Białołęka
| Taltos2 22.06.2026 13:16 |
|
|
Nie lepiej byłoby zrobić przekrój: chodnik/rower/2 pasy/tramwaj/2 pasy/rower/chodnik? Cały ten rejon Wawy nie ma żadnej jezdni w osii północ-Południe o przekroju 2x2. W dodatku, przy przedłużeniu TMP, rónież w przekroju 2x2 itramwaj na środku, mielibyśmy kręgosłup komunikacyjny dla całej ZB....
|
|
LINKI SPONSOROWANE
Szukasz kursów do matury? Poznaj sprawdzone
Kursy Maturalne w Warszawie
Znajdź swoje wakacje
Najnowsze informacje na TuBiałołęka
Misz@masz
Artykuły sponsorowane
REKLAMA
Kup bilet
Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.
Polecamy w naszym pasażu
Wstąp do księgarni
REKLAMA
REKLAMA



































