REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# albert

25.05.2011 21:12

Witam,
Proponuje zacząć od placu zabaw a dopiero później wstawiać słupki!!
od dobrych 15 lat słyszę o planach zrobienia placu zabaw, jak do tą jakoś nie powstał i wydaje mi się że szybko nie powstanie, wstawianie słupków jest wojną jednej pani z wspólnoty z kilkoma osobami których nie lubi a cała ta zabawa jest fundowana przez mieszkańców !! kolejną sprawą jest że wspólnota Łojewskiej 22 wyrzuca pieniądze na buble, jeżeli chcą bawić się w "słupkowanie" to niech zrobią to porządnie i schludnie,a nie ja k dotychczas jest to partaczone!! słupek przymocowany to chodnika kołkami śmiech na sali..

# Mamdosctego

07.07.2011 15:33

Eh postawili słupki proszę zajrzyjcie na ta Łojewska znowu postawili słupki kwietniki a tera rozjeżdżaja nam trawe !! Moze skoro na lojewskiej 20/22
byl temat o mlodych skaterach to moze jakies przeszkodym i postawic maly skatepark czy cos
Nie wiem juz sam

# kongres

12.08.2011 02:26

Na tym podwórku idiotyzm goni deblizm i pogania głupotą . A rozwiązanie jest proste jak budowa łopaty. Przykładu nie trzeba daleko szukać.Podwórko po drugiej stronie ulicy Suwalskiej. Osiatkowane i osłupkowane ALE Z GŁOWĄ !!!!!. No tak .......ale tam rządzi Spółdzielnia.
Pomijając kretyńskie przymocowanie słupków i gazonów do podłoża kto wykombinował ,że kierowca podjeżdżający pod klatkę nie ma możliwości zawrócenia . Przeszkadzają słupki od strony ul. Łojewskiej. Totalny idiotyzm.
I tu pytanie do reportera . Była Pani na tym podwórku !!!. Czy widziała Pani jakiś "sprzęt zabawowy " wcześniej ????. ZGN robi Panią i lokatorów w nogę . Proszę z uwagą przeczytać ostatni akapit własnego artykułu. Nie można DOPOSAŻYĆ czegoś .....kiedy niczego nie było. Huśtawka de facto jest tylko jena i ciężko tov nazwać takową a piaskownica jest tylko z nazwy bo na piasek zabrakło widocznie funduszy !!! Jka znam życie .. ktoś to zrobił żeby zatkać gęby lokatorom a wziął kasę za to czego nie ma

REKLAMA

# kowalski.jan

14.09.2011 19:51

niedobrze mi juz od tej łojewskiej. czy na targówku nie ma innych osiedli? czy ludzie którzy dzwonią do redakcji nie mają co robić? do roboty!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe