REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Co myślicie o Szewczyku ???

# wyborca

09.07.2006 17:44

Chyba nie pamięasz jak wyglądała Białołęka 12 lat temu (pewnie tu wogóle nie mieszkałeś) Poza polami i łąkami nic tu nie było. A teraz jest tu najwięcej nowych osiedli w całym kraju. Pewnie, że nie wszystko jst dobrze ale nie można robić wsszystkiego na raz !!!

# Lekarka

09.07.2006 19:16

Szewczyk przechodzi badania psychiatryczne.Od upałów ugotował się biedakowi mózg i dlatego bredzi na forum.

# zachwycona

09.07.2006 20:20

Wyborco jest cudownie super, az baki same leca do gory.

REKLAMA

# PIOTREK

10.07.2006 08:24

JAK TO NIC TU NIE BYŁO? WYBORCO SKĄD TY JESTEŚ? CHYBA Z KOSMOSU......

# Szewczyk

10.07.2006 08:36

Wyborco, pamiętam nawet jak wyglądała Białołęka 20 lat temu.
Ktokolwiek by rzadził Białołęką zrobiłby wszystko to co zostało zrobione albo i więcej, a pewne kwestie zrobiono by lepiej.
Nie powtarzaj wytartego sloganu (znanego z PRL), że dzięki naszej kochanej władzy to mamy szkoły, drogi, kanalizacje itd. (kiedyś byś powiedział elektryczność, mechanizację i socjalistyczną sprawiedliwość). Każdy włodarz tego terenu by to zrobił.
Tylko jakość rozwoju PRLu i Europy Zach. jest odmienna i podobnie jest w Białołęce.
Lekarko, na czym polegają moje brednie? Ja stwierdzam fakty na podstawie regularnej lektury Echa.

# naka

13.07.2006 14:54

Ktokolwiek by rzadził Białołęką zrobiłby wszystko to co zostało zrobione albo i więcej, a pewne kwestie zrobiono by lepiej.
Szewczyku, czy Ty naprawdę tak myślisz???? Przecież to zrobiono na Białołęce uwzględniło tylko jedną kwestię : KASĘ. A gdzie troska o młode pokolenie, dzieci młodzież?????? Nie mam na myśli szkół i przedszkoli. Chodzi mi o kompleksowe rozwiązanie w kwestii kultury, oświaty, czynnego wypoczynku , rekreacji. Czy na tylu zielonych terenach nie mógł powstać olbrzymi park, wielofunkcyjny, na którym także można byłoby zarabiać, a mieszkańcy nie musieliby jechać do innych dzielnic, żeby pospacerować, obejrzeć film, czy po prostu odpocząć na świeżym powietrzu w otoczeniu zieleni, kwiatów itp.. Białołęka do innych dzielnic jest jak Polska do zachodniej Europy. Po prostu zostaliśmy w tyle, bo każdy chciał szybko i dobrze zarobić. I mamy to co mamy.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA