REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Co myślicie o Szewczyku ???

# wyborca

09.07.2006 17:44

Chyba nie pamięasz jak wyglądała Białołęka 12 lat temu (pewnie tu wogóle nie mieszkałeś) Poza polami i łąkami nic tu nie było. A teraz jest tu najwięcej nowych osiedli w całym kraju. Pewnie, że nie wszystko jst dobrze ale nie można robić wsszystkiego na raz !!!

# Lekarka

09.07.2006 19:16

Szewczyk przechodzi badania psychiatryczne.Od upałów ugotował się biedakowi mózg i dlatego bredzi na forum.

# zachwycona

09.07.2006 20:20

Wyborco jest cudownie super, az baki same leca do gory.

REKLAMA

# PIOTREK

10.07.2006 08:24

JAK TO NIC TU NIE BYŁO? WYBORCO SKĄD TY JESTEŚ? CHYBA Z KOSMOSU......

# Szewczyk

10.07.2006 08:36

Wyborco, pamiętam nawet jak wyglądała Białołęka 20 lat temu.
Ktokolwiek by rzadził Białołęką zrobiłby wszystko to co zostało zrobione albo i więcej, a pewne kwestie zrobiono by lepiej.
Nie powtarzaj wytartego sloganu (znanego z PRL), że dzięki naszej kochanej władzy to mamy szkoły, drogi, kanalizacje itd. (kiedyś byś powiedział elektryczność, mechanizację i socjalistyczną sprawiedliwość). Każdy włodarz tego terenu by to zrobił.
Tylko jakość rozwoju PRLu i Europy Zach. jest odmienna i podobnie jest w Białołęce.
Lekarko, na czym polegają moje brednie? Ja stwierdzam fakty na podstawie regularnej lektury Echa.

# naka

13.07.2006 14:54

Ktokolwiek by rzadził Białołęką zrobiłby wszystko to co zostało zrobione albo i więcej, a pewne kwestie zrobiono by lepiej.
Szewczyku, czy Ty naprawdę tak myślisz???? Przecież to zrobiono na Białołęce uwzględniło tylko jedną kwestię : KASĘ. A gdzie troska o młode pokolenie, dzieci młodzież?????? Nie mam na myśli szkół i przedszkoli. Chodzi mi o kompleksowe rozwiązanie w kwestii kultury, oświaty, czynnego wypoczynku , rekreacji. Czy na tylu zielonych terenach nie mógł powstać olbrzymi park, wielofunkcyjny, na którym także można byłoby zarabiać, a mieszkańcy nie musieliby jechać do innych dzielnic, żeby pospacerować, obejrzeć film, czy po prostu odpocząć na świeżym powietrzu w otoczeniu zieleni, kwiatów itp.. Białołęka do innych dzielnic jest jak Polska do zachodniej Europy. Po prostu zostaliśmy w tyle, bo każdy chciał szybko i dobrze zarobić. I mamy to co mamy.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe