REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

 drugastrona

30.10.2020 09:54

Jaki park jest obok? Najbliższy jest na Picassa. A jak ktoś nie ma gdzie zaparkować pod ratuszem, to niech jeździ autobusem. Poza tym - jest parking w Galerii Północnej.

# trzeci koniec kija

30.10.2020 10:35

drugastrona napisał 30.10.2020 09:54
Jaki park jest obok? Najbliższy jest na Picassa. A jak ktoś nie ma gdzie zaparkować pod ratuszem, to niech jeździ autobusem. Poza tym - jest parking w Galerii Północnej.

Park jest na Ceramicznej. Kilkaset metrów dalej. A dowożenie starszych i schorowanych ludzi do przychodni autobusem, to świetny pomysł.

# właśnie tak

30.10.2020 11:20

drugastrona napisał 30.10.2020 09:54
Jaki park jest obok? Najbliższy jest na Picassa. A jak ktoś nie ma gdzie zaparkować pod ratuszem, to niech jeździ autobusem. Poza tym - jest parking w Galerii Północnej.
O, naczelny komuch Białołęki znowu urządza życie innym. Jak tam wirus? Nadal boisz się wyjść z domu?

REKLAMA

 drugastrona

30.10.2020 12:28

#trzeci koniec kija napisał(a) 30.10.2020 10:35
Park jest na Ceramicznej. Kilkaset metrów dalej. A dowożenie starszych i schorowanych ludzi do przychodni autobusem, to świetny pomysł.

Na Ceramicznej jest plac zabaw a nie park.
A co do parkingu: gdyby tylko starsi i schorowani potrzebowali dojazdu do przychodni, to na parkingu byłoby sporo wolnych miejsc. Ale przyjeżdżają głównie ludzie, którzy spokojnie mogliby się przejechać autobusem.

 drugastrona

30.10.2020 12:30

#właśnie tak napisał(a) 30.10.2020 11:20
O, naczelny komuch Białołęki znowu urządza życie innym. Jak tam wirus? Nadal boisz się wyjść z domu?

Ja urządzam :D Ja wymyśliłem pomysł do budżetu obywatelskiego, ja na niego oddałem ponad tysiąc głosów i teraz ja buduję skwerek :D Lecz się na nogi, bo na głowę za późno.

# ADammm

30.10.2020 13:39

Kolejny darmowy parking dla prywatnych samochodów z publicznych środków?
Xuja będziecie mieć nie parking, roszczeniowe pasożyty.

REKLAMA

# Łukasza

30.10.2020 16:07

Wystarczyło postawić mniejszy blok naprzeciwko przychodni , tak aby zmieścił się i parking. A nie żałowac zielonego skweru. Bardzo dobrze że będzie zielony skwer.

# Ojtam

30.10.2020 16:36

Jestem glownie kierowca, ale zabudowywanie kazdej wolnej przestrzeni pod parkingi bloki nic dobrego nie przyniesie. Dobrze ze chociaz w tym przypadku uda sie zachowac skrawek zieleni i oby wiecej takich rozsadnych wyborow w stolicy.

# Dziadek parkingowy

30.10.2020 21:49

Wincyj betonu, wincyj!!!

REKLAMA

# Czytelnik

01.11.2020 11:54

Oczywiście, że [b]przydałby się tam parking[\b] na potrzeby zarówno Urzędu jak i Przychodni, przy czym można by urządzić go tak, aby były tam drzewa i kratka betonowa (miał powierzchnię czynna biologicznie) oraz parkowanie było dozwolone do 1 godziny. Obok są tereny chronione przed zabudową, gdzie można pójść na spacer. Ale kto tam się przejdzie, kiedy tak naprawdę [b]chodzi o to, aby piesek miał gdzie załatwić swoje potrzeby[\b].

# sdfsg

01.11.2020 22:17

Na Tarchominie nie brakuje parkingów, za to brakuje parków. Poza tym każdy może zglosić projekt do budżetu obywatelskiego, a ten akurat poparło 1600 osób, to nie jest mało.

# Czytelnik

02.11.2020 22:09

W pozostałej części Tarchomina może nie ma kłopotu, ale akurat koło Urzędu i Przychodni jest wielki problem z parkowaniem. Oczywiście, Ci co są przeciwni parkingowi i postanowili, że ten teren zamienią na psią toaletę, w dużej części mieszkają w pobliżu i do Urzędu czy Przychodni dojdą piechotką. Dla pozostałych mieszkańców dzielnicy to jednak nie jest możliwe i trzeba podjechać samochodem.

REKLAMA

# Prawda

03.11.2020 08:06

No tak bo jak by mozna bylo to najlwpiej parkowac w samym urzedzie... a raptem 300m dalej jest ogromny parking w galerii. 4 minutowy spacer tez przy okazji dla zdrowia dobrze zrobi

# observer

03.11.2020 18:43

#Prawda napisał(a) 03.11.2020 08:06
No tak bo jak by mozna bylo to najlwpiej parkowac w samym urzedzie... a raptem 300m dalej jest ogromny parking w galerii. 4 minutowy spacer tez przy okazji dla zdrowia dobrze zrobi

Nasuwają się jednak uwagi:
Jest to parking podziemny, z przeznaczeniem dla klientów Galerii Północnej.
Do lekarza przychodzą pacjenci, którzy raczej nie wybierają się na spacery, a w obie strony to już 600 m.
Inna sprawa, że nie jest rolą budżetu obywatelskiego uzupełnianie braków w infrastrukturze, wynikających z nieróbstwa właściwych instytucji. To one powinny zadbać o odpowiednie warunki do obsługi swoich klientów.

# Ania88

20.06.2021 19:27

Seniora zostawia się pod przychodnią, a potem jedzie się zaparkować do galerii. W czym problem?

REKLAMA

# Ryba

21.06.2021 15:12

#Ania88 napisał(a) 20.06.2021 19:27
Seniora zostawia się pod przychodnią, a potem jedzie się zaparkować do galerii. W czym problem?
Czasami dla tego seniora to może być taki problem, jak dla ciebie, gdyby zostawić cię na księżycu, a potem wrócić na ziemię, żeby zaparkować...Też jestem za skwerem a nie parkingiem, który i tak najmniej będzie służył pacjentom przychodni. Ale na litość boską nie używaj paskudnych argumentów.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe