REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# Marian

25.02.2020 17:54

To celowe niszczenie polskiego handlu przez pełowców. To samo zrobili w Falenicy. Zlikwidowali parking. Zabili targ w Falenicy. Wszystko żeby niemiecki Lidl obok mógł więcej sprzedawać.

# pol9877

25.02.2020 22:01

Bardzo dobrze, komunikacja miejska pod każdym blokiem a Janusze rozjeżdzali co popadnie i niszczyli wszystko, bo musza wszedzie jezdzic swoimi gratami.

# embercadero

26.02.2020 01:29

Pani radna nieco koloryzuje, jeśli chodzi o dowóz zaopatrzenia to wszystkie te pawilony mają zapewniony dojazd od zaplecza. Dokładnie tak jak to się powinno odbywać.

REKLAMA

# Marek Lech

26.02.2020 07:17

Jestem pieszym i nie życzę sobie, aby idąc chodnikiem przeznaczonym dla pieszych ocierały się o mnie samochody. Gdy słupków nie było przed pawilonami na Kondratowicza musiałem mieć oczy dookoła głowy, a zdarzało się, że kierowca poganiał mnie trąbieniem. Chodniki są dla pieszych i koniec.

# szypki

26.02.2020 08:22

Zrobić wreszcie takie sklepy, żeby Miszcz Prostej mógł kupować bez wychodzenia ze swojego bolidu. I zrobić takie bolidy,żeby Miszcz Prostej mógł załatwić jedynkę i dwójkę bez podnoszenia czterech liter zza kierownicy.

# Dkdkdkkddk

03.03.2020 18:46

Nie budowa meta jest więc powinny być Miejsc do parkowania....

REKLAMA

# koszka

26.11.2020 17:33

Ciekawa sytuacja bo jeśli to jest chodnik to od kiedy znak drogowy odwołuje sie do chodnika?
Po drugie prawo o ruchu drogowyum nie zabrania parkowania na chodniku o ile nie utrudnia on poruszanie sie pieszym.
Takze lamia prawo ustawiajac ten znak i dajac ludziom mandaty!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy