REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Marian

08.10.2020 12:02

To samo koślawa niebezpieczna ścieżka na Kochanowskiego. Na ulicy jest 30km/h to jaki jest sens jechać ścieżką jedynie namalowaną na chodniku.

# Złotówa

08.10.2020 19:34

SKANDAL ŻE WOGÓLE MARNUJE SIĘ MIEJSCE I PIENIĄDZE NA SCIEZKI ROWEROWE! TAM POWINNA BYC ULICA CO NAJMNIEJ 4 PASMOWA! SKANDAL

# toomy

08.10.2020 19:47

Nie wiem w ogóle czemu nie skasują tego niepotrzebnego dużego pasa trawy zapełnionego psimi prezentami ;) i nie zrobią tam parkingu, zaparkowanie tutaj czasem zajmuje mi nawet 45minut jazdy w kółko ;)

REKLAMA

# szypki

09.10.2020 17:13

Tam powinno być lądowisko dla mojego helikoptera a nie jakaś, niepotrzebna droga dla rowerów. Gdyby tam było lądowisko, to wreszcie kupiłbym sobie ten helikopter, bo mnie stać. A tak to nie mogę kupić, więc jest to dowód na to ze dziadowska Polska z kartonu mnie prześladuje!!!!!

# Uber

10.10.2020 12:59

#Złotówa napisał(a) 08.10.2020 19:34
SKANDAL ŻE WOGÓLE MARNUJE SIĘ MIEJSCE I PIENIĄDZE NA SCIEZKI ROWEROWE! TAM POWINNA BYC ULICA CO NAJMNIEJ 4 PASMOWA! SKANDAL
8 PASMOWA!!!!

# wlalos

10.10.2020 13:55

Ale dlaczego to nie nadaje się na ścieżkę rowerową?

REKLAMA

# PATRYOTA1920

10.10.2020 23:10

SKANDAL!!!!!!!!!!! TO PEWNIE ROBOTA CZOSNKOSKIEGO AAA!!!!!!!! CAŁY NARUT BUDOWAŁ W POCIE CZOŁA ,,,STOLYCE,, I PROSZE NO OD RAZU SPRZEDACI NIEMCOM CZY KOMUS,,,,,, JAK TAK MOZE BYC,,,,,,,,,,, WYKOMPAĆ W CZAJCE I UKAMIENOWAĆ CH@JA-LAMBADZIARZA-NIESPELNA ROZUMU !!! NIEZLY POkaz HAAHAHA

# Rafał

11.10.2020 00:40

#Złotówa napisał(a) 08.10.2020 19:34
SKANDAL ŻE WOGÓLE MARNUJE SIĘ MIEJSCE I PIENIĄDZE NA SCIEZKI ROWEROWE! TAM POWINNA BYC ULICA CO NAJMNIEJ 4 PASMOWA! SKANDAL

10-pasmowa.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe