REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# Marian

07.05.2019 21:54

Terroryści z MJN przegrali wybory i nie mają prawa głosu. Cytowanie ich obraża wyborców i zasady demokracji. Nie mam mandatu nie mam prawa głosu.

# Ja z Targowka

08.05.2019 04:59

Jakim trzeba być idiota,zeby proponować cos takiego.Przeciez ustawienie parkometrów NICZEGO nie zmieni.NIE przybędzie miejsc parkingowych,ludzie DALEJ będą szukac miejsc i jeszcze BARDZIEJ parkować gdzie tylko się da,bo NIKT ich nie będzie w stanie scigac.TYlko miasto dostanie kolejna kase i tyle.Polska to raj dla nawiedzonych durniow

# Marek Lech

08.05.2019 08:11

Strefy płatnego parkowania są konieczne w rejonach nowych stacji metra. Ostatecznie po to się buduje metro aby ograniczyć indywidualny ruch samochodowy. Natomiast ludzka natura jest taka, że bez bodźców organizacyjnych i finansowych właściciele samochodów nie zrezygnują z własnej wygody.
Z dzikim parkowaniem nie radzi sobie miasto Warszawa, straż miejsca działa opieszale. Przeczytałem w gazecie, że przeciętny czas interwencji po zgłoszeniu nieprawidłowego parkowania wynosi ok. 20 godzin. W efekcie mamy samochody na chodnikach i rozjechane trawniki. Ewidentnym świadectwem niemocy władz miasta w opanowaniu tego chaosu są dzikie parkingi, tworzone przez mieszkańców. Wzdłuż Radzymińskiej, Młodzieńczej czy Codziennej właściciele posesji likwidują miejskie trawniki, tworząc w tym miejscu własne miejsca parkingowe. Dziś zobaczyłem nowy prywatny parking wyłożony płytami betonowymi na miejscu trawnika przy skrzyżowaniu Młodzieńczej z Codzienną.

REKLAMA

# niestety

08.05.2019 11:03

#Marian napisał(a) 07.05.2019 21:54
Terroryści z MJN przegrali wybory i nie mają prawa głosu. Cytowanie ich obraża wyborców i zasady demokracji. Nie mam mandatu nie mam prawa głosu.

Panie Marianie, MJN wygrało wybory. prosze sobie wpisac w google Justyna Glusman...

# SONNY

08.05.2019 11:55

"Wizjonerzy" z MJN. Wszyscy powinni być supermegaeko. Według nich wszyscy się powinni się przesiąść na rolki, hulajnogi i rowery.
Banda oderwanych od rzeczywistości ludzi.

# Jazu

08.05.2019 14:55

Mnie to akurat bawi - biorąc pod uwagę jak wyglądają wizualizacje Kondratowicza to tych miejsc może trochę przybędzie ale nie tyle ile by potrzeba, P&R jakoś nie widzę w okolicy, za to straż miejska zaczęła regularnie zakładać blokady parkujacym w niedozwolonych miejscach na ślepej teraz Malborskiej - może coś się zmieni?

REKLAMA

# zzzz

08.05.2019 19:09

2400 to powinien kosztować roczny abonament na pierwsze auto. Oraz maks 1 abonament na adres.

# zzzz

08.05.2019 19:12

2400 to powinien kosztować abonament roczny + maks. jeden abonament na adres. Jak ktoś ma więcej niż jedno auto to go stać na opłacenie miejsca w garażu.

# zedek

08.05.2019 19:12

2400 to powinien kosztować abonament roczny + maks. jeden abonament na adres. Jak ktoś ma więcej niż jedno auto to go stać na opłacenie miejsca w garażu.

REKLAMA

# Marian

09.05.2019 18:34

#Marek Lech napisał(a) 08.05.2019 08:11
Strefy płatnego parkowania są konieczne w rejonach nowych stacji metra. Ostatecznie po to się buduje metro aby ograniczyć indywidualny ruch samochodowy. Natomiast ludzka natura jest taka, że bez bodźców organizacyjnych i finansowych właściciele samochodów nie zrezygnują z własnej wygody.
Z dzikim parkowaniem nie radzi sobie miasto Warszawa, straż miejsca działa opieszale. Przeczytałem w gazecie, że przeciętny czas interwencji po zgłoszeniu nieprawidłowego parkowania wynosi ok. 20 godzin. W efekcie mamy samochody na chodnikach i rozjechane trawniki. Ewidentnym świadectwem niemocy władz miasta w opanowaniu tego chaosu są dzikie parkingi, tworzone przez mieszkańców. Wzdłuż Radzymińskiej, Młodzieńczej czy Codziennej właściciele posesji likwidują miejskie trawniki, tworząc w tym miejscu własne miejsca parkingowe. Dziś zobaczyłem nowy prywatny parking wyłożony płytami betonowymi na miejscu trawnika przy skrzyżowaniu Młodzieńczej z Codzienną.
Jeśli samochody stoja koło metra to znaczy że ludzie pojechali metrem. To chyba oto chodzi. Dodatkowo metro budowane jest z publicznych pieniędzy więc każdy ma prawo nim jeździć a nie tylko ci, którzy mieszkają przy metrze

# olo2

09.05.2019 22:18

#Ja z Targowka napisał(a) 08.05.2019 04:59
Jakim trzeba być idiota,zeby proponować cos takiego.Przeciez ustawienie parkometrów NICZEGO nie zmieni.NIE przybędzie miejsc parkingowych,ludzie DALEJ będą szukac miejsc i jeszcze BARDZIEJ parkować gdzie tylko się da,bo NIKT ich nie będzie w stanie scigac.TYlko miasto dostanie kolejna kase i tyle.Polska to raj dla nawiedzonych durniow
Niezupełnie, bo część osób zniechęci to do parkowania.

# qvertz

11.05.2019 09:30

A za parkowanie "Gdzie się da" kary adekwatne do okoliczności zdarzenia. Ciekawe, czy ludziom będzie się chciało tak bardzo parkować, jeśli będą musieli zapłacić 9 PLN za godzinę postoju? A to jest jedyny (okrutny, cóż) skuteczny sposób na rozwiązanie problemów parkingowych. Oczywiście można by było pokusić się o zmniejszenie liczby posiadanych przez Polaków samochodów prywatnych poprzez drastyczny wzrost opłat administracyjnych z tytułu posiadania własnego samochodu. Jest to jednak melodia przyszłości, raczej mało prawdopodobna do wdrożenia ze względów politycznych. Ale opłaty 9 PLN za parkowanie - można to zrobić już teraz bez przeszkód.
#Ja z Targowka napisał(a) 08.05.2019 04:59
Jakim trzeba być idiota,zeby proponować cos takiego.Przeciez ustawienie parkometrów NICZEGO nie zmieni.NIE przybędzie miejsc parkingowych,ludzie DALEJ będą szukac miejsc i jeszcze BARDZIEJ parkować gdzie tylko się da,bo NIKT ich nie będzie w stanie scigac.TYlko miasto dostanie kolejna kase i tyle.Polska to raj dla nawiedzonych durniow

REKLAMA

# Marlena

12.05.2019 03:36

Jak napisał 9-a ?) wyżej Ja z Targowka,rzeczywiscie trzeba być nawet kretynem,zeby proponować parkometry jako sposób na brak miejsc parkingowych.Przeciez od parkometrów miejsc NIE przybędzie.Przy stacji Trocka miał być parking wielopiętrowy,ale niestety nie ma.Zamiast tego zamieniono na parkingi miejsc epo bazarku.Dobrze,bo przybędzie sporo mijesc,ale zle,bo zmarnowano przestrzen,n aktorej wielopiętrowy parking dalby tych miejsc o wiele więcej.A jzu wprowadzanei parkometrów na Zaciszu,to zwykly skok na kas ei nic więcej.Organizacja Miasto Jets Nasze nie po ra zpierwszy pokazuje,ze nie ma pojeci ao zarzadzaniu stolica.Ktora NIE JEST ich.

# qvertz

12.05.2019 18:55

Albowiem "ich" są tu tylko ulice, a "nasze" - kamienice.
#Marlena napisał(a) 12.05.2019 03:36
Jak napisał 9-a ?) wyżej Ja z Targowka,rzeczywiscie trzeba być nawet kretynem,zeby proponować parkometry jako sposób na brak miejsc parkingowych.Przeciez od parkometrów miejsc NIE przybędzie.Przy stacji Trocka miał być parking wielopiętrowy,ale niestety nie ma.Zamiast tego zamieniono na parkingi miejsc epo bazarku.Dobrze,bo przybędzie sporo mijesc,ale zle,bo zmarnowano przestrzen,n aktorej wielopiętrowy parking dalby tych miejsc o wiele więcej.A jzu wprowadzanei parkometrów na Zaciszu,to zwykly skok na kas ei nic więcej.Organizacja Miasto Jets Nasze nie po ra zpierwszy pokazuje,ze nie ma pojeci ao zarzadzaniu stolica.Ktora NIE JEST ich.

# siwy

14.05.2019 14:53

Ludzie którym marzy się dziwaczna ideologia miast bez samochodów niech sobie zbudują takie miasto.

REKLAMA

# ...

17.05.2019 14:13

oby jak najszybciej. Dojscie do normalnosci trwa bardzo dlugo i jak widac po komentarzach bez drastycznych decyzji bedzie trwalo wieki

# kik

19.05.2019 08:57

Na początku, zróbmy platne parkowanie na Ursynowie.

# Kękuś

19.06.2019 07:11

Jak słyszę określenie "miejski aktywista" to mi się nóż w kieszeni otwiera.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy