REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# Robert

13.04.2019 06:45

Metro przede wszystkim ma ograniczyć prywatny ruch samochodowy, wtłaczanie obecnej ilości pojazdów do Centrum.

# Lewandow

13.04.2019 09:44

Ale proszę nie zabierać mi 120 z os lewandow 2, korzystam codziennie z tego autobusu od lat aby dostać się na wschodni a teraz mam nagle lecieć do grodziska a jak trafię na kurs skrócony to jeszcze dodatkowo się przesiadać w coś przed trocka..

# Marek Zet

13.04.2019 10:32

Jakich znowu konsultacji? Przecież na te zebrania czy konsultacje przychodzą tylko krzykacze i agresorzy miejscy / rowerowi?
Oby prawdziwi mieszkańcy oraz większość w końcu pogoniła tę zgraję niszczycieli i szkodników.

REKLAMA

# Łukasz321a

13.04.2019 11:10

#Marek Zet napisał(a) 13.04.2019 10:32
Jakich znowu konsultacji? Przecież na te zebrania czy konsultacje przychodzą tylko krzykacze i agresorzy miejscy / rowerowi?
Oby prawdziwi mieszkańcy oraz większość w końcu pogoniła tę zgraję niszczycieli i szkodników.
Też jestem za pogonieniem "kierowców" terroryzujących pieszych, mordujących ich, zawłaszczających i dewastujących wspólna przestrzeń. Dość tej samochodozy.

# Targówek Mieszkaniowy

14.04.2019 10:34

Cały czas nie ma bezpośredniego połączenia z Witebskiej na Bródno (ok. Wysockiego). Do czasu zakończenia budowy kolejnych stacji metra dobrze by było taką trasę uwzględnić przy którejś z linii autobusowych.

# graza

17.04.2019 12:07

Wyliczyłam 10 autobusów jezdzacych Trocką. Teraz jest w godz szczytu ciasno przy 5 autobusach jeżdżących dość rzadko. Którędy pojadą tu jest jezdnia tylko po 1 pasie bez zatoczek.

REKLAMA

# qvertz

11.05.2019 09:20

#Robert napisał(a) 13.04.2019 06:45
Metro przede wszystkim ma ograniczyć prywatny ruch samochodowy, wtłaczanie obecnej ilości pojazdów do Centrum.
Za dużo samochodów prywatnych w Centrum? No to mamy na to remedium: 9 PLN za godzinę postoju przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Sprawdzone w działaniu.

# buhatej

19.06.2019 11:47

Dlaczego wszystkie te autobusy skierowano w środek osiedla a nie pozostawiono części na Wileniaku? Przecież tam się nie będzie dało żyć
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA