REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Brak przedszkoli i żłobków w Białołęce.

# reporter

07.09.2002 19:30

Władcy gminni nie przewidzieli, że w nowych osiedlach zamieszkają młodzi ludzie z małymi dziećmi. Ile jest przedszkoli gminnych? Pięć - słownie pięć. Żłobka ani jednego. Pan Arkadiusz Przybylski będzie musiał chyba zrezygnować z funkcji szefa Wydz. Oświaty i wrócić na bazarek do swoich szczęk- nie nadaje się Pan do tej pracy....

# lpo

07.09.2002 23:07

Kiepski z Ciebie reporter, skoro nie zauważyleś dwóch nowych żlobków i trzeciego u sióstr, który działa od dawna.

# historyk

07.09.2002 23:10

Jak byś mógł podac ich adresy i coś powiedzieć o ich standardzie?

REKLAMA

# reporter

08.09.2002 09:43

Nożyce: #lpo odezwały się. Wzbogacamy swoją wiedzę o info dotyczące bazy opiekuńczej w Białołęce.Dzięki! Na drugi raz nie mów do mnie kiepski reporter - nie oceniaj jak nie wiesz!
#historyk: adresy znajdziesz na str. intern. o gminie Białołęka.
A co do standardu to bolączką przedszkoli w tym rejonie jest nadmierne zagęszczenie dzieciaków. Pan Przybylski szef z wydz. Edukacji w gminie wydał w zeszłym roku rozporządzenie wewn. o tym, aby do przedszkoli przyjmować zwiększoną ilość dzieci tj. 30. Zamiast więc organizować bazę - ,,zagęścił"dzieciaki. Słyszałem, że w statutach takich placówek zapis mówi o liczbie - najwyżej 25 dzieci w grupie. Odbija sie to niekorzystnie na jakości usług. Rodzic nie śmie się odezwać bo będzie miał ,,przewalone".
Czy widzicie jakie tendencje do,,zagęszczania" mają władcy gminni.
Osobiście nie mam nic przeciw p. Przybylskiemu. Chcę tylko wyjaśnić fakty, które są przyczyną tzw.,,wiatru w oczy". Niektórzy może nie wiedzą skąd on wieje.

# basia

09.09.2002 15:22

Do reportera
W którym miejscu na stronie gminy jest o żłobkach? Znalazłam tylko o przedszkolach.

# reporter

09.09.2002 17:50

Basiu o żłobkach nie ma informacji - wiem, że jeden jest prywatny a drugi klasztorny. Nie znam niestety lokalizacji tych placówek - moje dzieci akurat poszły do szkoły. Zadzwoń do Gminy do wydz. Oswiaty i Sportu ( tel. znajdziesz na str. intern. gminy). Pozdrowienia.

REKLAMA

# basia

10.09.2002 08:46

Do lpo
Jednak okazuje się że reporter miał rację.Prywatne się nie liczą, bo nie wszystkich na nie stać.Do tej pory dzieci z Tarchomina mogły być przyjete do żłobków na Targówku. Ale jest to trochę dziwaczne. Każda gmina powinna mieć swoje zaplecze tego typu. Zatem nie krytykuj!

# redd

15.09.2002 19:51

Podaję namiary na prywatny żłobek pani Małgosi Napiórkowskiej na ul. Nagodziców 16/11. Tel: 0-600 017 946. Moje maleństwo jest już drugi tydzień i ma naprawdę dobrą opiekę.

 Bobi

17.10.2002 10:00

Witam , co do żłobków to mówicie o prywatnych , po 400 zł za miesiąc , a gdzie gminny pubkiczny , który byłby o wiele tańszy ?? nie ma ..... jest dopiro na targówku !!!! , To skandal , czy wszyscy mieszkańcy Białołeki to ludzie bogaci?? , może na nowych osiedlach .... ale trzeba patrzyć na wszystkich a nie mieć klapki na oczach ........

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy