REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Spadochroniarze lądują...

# myślący wyborca

27.09.2002 12:09

Dziś ostateczny termin rejestracji list wyborczych. Kolejność jest już "oklepana" a kandydaci powoli zaczynają swoje kampanie.
W czasie gdy lokalni działacze, mogący się pochwalić już pewnymi osiągnięciami na rzecz mieszkańców, zepchnięci na ostatnie miejsca, przygotowują swoje programy wyborcze, ludzie z pierwszych miejsc na listach pośpiesznie meldują się na terenie Białołęki i jako profesjonaliści przygotowują swą propagandę wyborczą obliczoną przedewszystkim na zwycięstwo w wyborach a nie na działanie na rzecz społeczności lokalnej. Mają wspaniałe i wzniosłe idee, które nie zawsze mają charakter lokalny a niekiedy są wręcz absurdalne. Ludzie ci po znalezieniu się w radzie dzielnicy prawdopodobnie nie będą w stanie spełnić nawet połowy ze swych haseł, z powodu ograniczenia przez "partyjne góry" i zaabsorbowania promocją własnej osoby.
Wniosek nasuwa się prosty: głosując na pierwsze miejsca głosujemy przeciwko idei samorządności a przecież tak na prawdę samorząd terytorialny powinien być złożony z lokalnych działaczy, dobrze zorientowanych w sprawach i problemach mieszkańców swojego makroregionu.
Proponuję odwrócenie list wyborczych a wtedy...
...tak! ostatni staną się pierwszymi. Głosujmy na nazwiska działaczy nie na "profesjonalnych politykierów-karierowiczów"!!!

# historyk

27.09.2002 12:23

Proponuj uważnie czytać programy,życiorysy i całe dossier kandydatów.

# NN

27.09.2002 12:28

A co myślicie kandydaturze p. Radzika, o której donosi ostatni numer NGW?

REKLAMA

# historyk

27.09.2002 12:31

Na Białołęce??, kto to jest ??

# Leszek

27.09.2002 13:34

Spadochroniarz. Sekretarz Targówka, radny Pragi Północ obecnej kad. niegdyś ZChN, teraz PO.

# kinio

27.09.2002 14:08

Jeśli chcecie znać moje zdanie w kwestii wyborów lokalnych(samorządowych) dla 99% starających się o wybór motywem jest zapewnienie sobie ciepłej posadki na cztery lata (W tym miejscu przepraszam wszystkich pozostałych kandydatów), niezależnie od tzw. "deklaracji", "programów" a nawet przynależności partyjnej (było już wiele "egzotycznych" koalicji). Sa to po prostu lokalne grupy interesów, reprezenujące sobą jedynie powiązania o charakterze towarzyskim i rodzinny. Dlatego też już od 10 lat nie biorę udziału w imprezie pod hasłem "wybory samorządowe".
Zupełnie inaczej wyglądają w tym roku wybory Prezydenta Warszawy. Tym razem (nareszcie!) możemy głosować na ludzi, o których coś wiemy.

REKLAMA

# NN

27.09.2002 14:25

Radzik mieszka na Białołęce od trzech lat, formalnie jest OK. Trzeci okręg chyba. Tylko ta zmienna przynależność...

# Przeciwnik

27.09.2002 15:37

Moim zdaniem Radzik to zarozumiały bufon i karierowicz - miałem okazję poznać go osobiście.

# aa

27.09.2002 17:07

Już wiem kogo wybiorę 27 października.
Dzięki "myślącemu" i informacjom udzielonym przez Burmistrza w Echu i NGP wiem jak trzeba czytać listy wyborcze.
Wystarczy odwrócić je "do góry nogami".
Że też wcześniej o tym nie pomyślałem.
Chciałbym, gdyby tak wszyscy zagłosowali, zobaczyć
28 października miny towarzyszy-liderów partyjnych.

REKLAMA

 Bobi

17.10.2002 10:05

aa masz racje ...... brawo , tak trzymać , dosyc juz tego białołęckiego betony i spadochroniaży , ja zagłosuje na ludzi który mieszkaja od urodzenia na Białołece , lub prawie od urodzenia ....
Jestem z okregu nr 4 i mam już swój typ .
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA