REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# KaKa

19.06.2013 21:44

komentarz jest tylko jeden:
muszą wszędzie powstawać obiekty, które posiadają 3-4 pełnowymiarowe boiska piłkarskie !
plus cała reszta, która będzie z czasem modernizowana, ulepszana i rozbudowywana !
nie odkrywam Ameryki - dzielę się moimi obserwacjami z cywilizowanych krajów naszego kontynentu !

 antyurzędnik

19.06.2013 22:44

Sztuczna murawa, którą się planuje zastąpić pełnowymiarową płytę na Polfie to nie jest dobry pomysł. Zupełnie inaczej się gra na sztucznej trawie i na naturalnej. Będą tam grać młodzi chłopcy, którzy po kilku latach intensywnych treningów i meczów będą mieli problem z kolanami, stawami itp.
Powinno się zachować główną naturalną murawę, a dodatkowo zrobić pełnowymiarową płytę sztuczną.
To, ze obiekt będzie służył sportowi to super, bo obawiałem się, że powstanie kolejny supermarket, albo osiedle.
Wilczyński to rozsądny człowiek. Zna się na sporcie i lubi piłkę, więc myślę, że się dogada z innymi klubami.

# cobra22

19.06.2013 23:44

najważniejsze,że będzie to obiekt sprtowy

REKLAMA

# Paweł Tyburc

20.06.2013 09:55

Popieram opinię, że powinno się zostawić obecnie istniejące boisko trawiaste a najwyżej dobudować drugie ze sztuczną trawą... Twierdzę to nie tylko jako były zawodnik, który na tej pięknej naturalnej płycie zostawił w latach 90-tych wiele zdrowia. Ze względów szkoleniowych gra, sposób poruszania się graczy i piłki na prawdziwej trawie nieco różni się od sztucznej nawierzchni. Warto aby chłopcy tam trenujący umieli grać zarówno na naturalnej i sztucznej trawie.

# JarekF

20.06.2013 12:20

KaKa
Jak widzę w temacie sportu znowu zabrałeś głos.
Cieszę się, że dostrzegasz konieczność budowy i rozbudowy obiektów pełnowymiarowych. Fajnie, że dzielisz się swoimi obserwacjami.
Szkoda, że w sprawie BOS-u zakończyłeś swój wpis na tylko na dobrych chęciach.
Może teraz zaproponujesz mieszkańcom Białołęki jeden z wielu swoich pomysłów jakie masz w temacie odciągania dzieci i młodzieży od komputerów.
Do Pawła Tyburca
Cieszę się, że w końcu zajmiecie się boiskiem przy Picassa, aby w końcu spełniło wymogi MZPN .
Ja Ci o tym mówiłem już kilka lat temu i jak widać miałem rację.
Szkoda, że boisko Polfy nie trafi w ręce Samorządu (ogółu mieszkańców Białołęki), ale zawsze lepszy rydz niż NIC!!!
pozdrawiam
Jarek Filipowicz

# spider

20.06.2013 13:59

basen z prawdziwego zdarzenia by się przydał..

REKLAMA

# Here I am

21.06.2013 10:22

Pan z Agape jak zwykle suchej nitki nie zostawic na Barcelonie. Tylko szkoda, że nic przez rok nie zrobił. Barcelona już rok temu chciała przykryć balonem istniejącą murawę na Polfie, ale wtedy samorząd stanął po stronie Agape i Legionu. Cieszę się że wreszcie się udało! Wierzę, że Barca udostępni lokalnym klubom swoje boiska, bo dobro dzieciaków jest najważniejsze! BRAWO!

# hhjkkk

24.06.2013 14:33

poco tam cos robic jak zaraz to wykupią i zniszczą jak innne

# 2691zdzichu

22.08.2013 13:25

szkoda że nie zrobili fotki drugiej strony boiska bo by było widać mój obóz pracy

REKLAMA

# gosc9

14.04.2021 11:45

polecam usługi www.interhall.pl
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break