REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

Bobashki - nowy sklep od Mam dla Mam

 kasia1234567

30.11.2021 21:15

Witam wszystkich,
ostatnio byłam w nowym wyjątkowym sklepie z ubrankami dla dzieci, Bobashki od Mam dla Mam, Warszawa ul. Targowa 67.
Sklep głównie zajmuje się sprzedażą odzieży dla dzieci ( OUTLET, SECOND HAND ), ale również komis. Mamy mogą przynieść za małe ciuszki swoich dzieci i wymienić je na większy rozmiar.
Sklep udostępnił również mamom możliwość wystawienia swoich rzeczy, które same robią np. ktoś szyje, szydełkuje, maluje, robi biżuterię to może przynieść i wystawić to na sprzedaż i pokazać swoje dzieła światu :) Niezwykły sklep inny niż wszystkie.
Polecam. Adres sklepu: Warszawa ul. Targowa 67.

# zośka43

03.01.2022 13:43

Ja lubię kupować w sieci mam swoje sklepy gdzie mają świetny asortyment ostatnio dziecku kupiłam super rajstopy a sobiehttp://www.sukienkownia.pl/2021/12/20/czy-lubicie-zwiewne-peniuary-damskie/p://

# gość

22.08.2022 20:17

Jeśli chodzi o rzeczy y dzieciaczków to mój ulubiony to Ceba Baby. Ważne dla mnie jest to że to polski sklep.

REKLAMA

# gość

22.08.2022 20:33

O tak. Zgadzam się. Lubię kupować tam rzeczy dla dzieci z mojej rodzinki.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024