REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# Ted

25.02.2020 19:41

Odpowiedź jest prosta - Unia Europejska nie pozwoala obniżyć VATu.

# zmk

26.02.2020 12:06

Mhm, 18zł co trzy miesiące. Bardzo to odczujesz.
Kolejny artykuł z serii "Nudzi mi się, to napiszę"

# Franki

26.02.2020 13:07

Bo wszystko jest opodatkowane... nawet emerytura ( zarobione wcześniej opodatkowane już pieniądze ). Płacimy podatek bo mówienie o ekologii nic nie kosztuje a zdjęcie podatku czy dopłaty to ogromne pieniądze. Wystarczy spojrzeć na wprowadzenie dopłat do elektrycznych samochodów ( niewystarczające ), a w ogóle o produkcję polskiego elektryka.
Pensja mi nie wzrosła od jakiegoś czasu o 18pln co trzy miesiące więc pisanie o takiej kwocie jest odpowiednie.

REKLAMA

# damador

26.02.2020 14:49

#Franki napisał(a) 26.02.2020 13:07
Bo wszystko jest opodatkowane... nawet emerytura ( zarobione wcześniej opodatkowane już pieniądze ). Płacimy podatek bo mówienie o ekologii nic nie kosztuje a zdjęcie podatku czy dopłaty to ogromne pieniądze. Wystarczy spojrzeć na wprowadzenie dopłat do elektrycznych samochodów ( niewystarczające ), a w ogóle o produkcję polskiego elektryka.
Pensja mi nie wzrosła od jakiegoś czasu o 18pln co trzy miesiące więc pisanie o takiej kwocie jest odpowiednie.

mylissz sie - akurat wlasnei skladki zus sa odliczane od pdatku i podstawy opodatkowanai czyli sa zwolnione z podatku w moemencie ich oplacania a opdatkowane jak dostajesz

# bobi z warki

26.02.2020 16:57

#Franki napisał(a) 26.02.2020 13:07
Bo wszystko jest opodatkowane... nawet emerytura ( zarobione wcześniej opodatkowane już pieniądze ). Płacimy podatek bo mówienie o ekologii nic nie kosztuje a zdjęcie podatku czy dopłaty to ogromne pieniądze. Wystarczy spojrzeć na wprowadzenie dopłat do elektrycznych samochodów ( niewystarczające ), a w ogóle o produkcję polskiego elektryka.
Pensja mi nie wzrosła od jakiegoś czasu o 18pln co trzy miesiące więc pisanie o takiej kwocie jest odpowiednie.
A no nie wszystko. Prostytucja nie jest.

# PongLenis

26.02.2020 17:12

To ja jeszcze od siebie dodam że transport miejski jest finansowany około w 80% z podatków

REKLAMA

# PanFszyskich

28.02.2020 15:38

Podziękujcie (nie)rządowi co coraz to nowe i wyższe podatki. Niedługo nawet oddychanie będzie opodatkowane na całym terenie kraju, nie tylko w uzdrowiskach.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe