REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# maja

24.03.2014 11:39

Świetny reportaż. Kapuściński, gdyby żył, mógłby się wiele nauczyć.

# gucio

24.03.2014 13:20

Pozdrowienia dla Wieśka.

# Josh

25.03.2014 09:41

Gratulacje dla autora. Niebywały poziom i warsztat dziennikarski. Zupełnie jakbym czytał Aveciarza o akcji "Ciastka dla wolontariusza"

REKLAMA

# sierpien2011

25.03.2014 11:16

Taka migawka. Czemu sie czepiacie

# Autor

25.03.2014 15:57

Intencją tego krótkiego tekstu było pokazanie mieszkańcom, że 1) w naszej dzielnicy można spotkać nie tylko szczęśliwych młodych rodziców z małymi dziećmi, 2) bezdomni nie gryzą, można z nimi rozmawiać, 3) bezsensownie wyrzucamy przedmioty, z których ludzie żyjący w skrajnej nędzy mogliby skorzystać.
Niestety w Polsce osoby bezdomne są nadal stygmatyzowane, traktowane jak trędowaci i plaga, przed którą trzeba uciekać. W tym wypadku opinia bezdomnego na temat grodzenia osiedli była identyczna z opinią urbanistów, choć zupełnie inaczej uzasadniona.
Czy gdyby była to migawka z wypowiedziami mieszkańców na temat grodzenia osiedli na Białołęce, też byście Państwo kpili?

# gosc

25.03.2014 15:59

@maja: Kapuściński, wymyślający bohaterów swoich reportaży i wybielający krwawych dyktatorów, nie jest autorytetem.

REKLAMA

# Wiesiek

25.03.2014 17:12

Lot i stałem się celebrytą... A złotówczka na jakąś bułkę się znajdzie? Kierowniku ...

 antyurzędnik

25.03.2014 20:40

Krótka "migawka" z parkingu przed "Piotrem i Pawłem". "Wózkowy" odziany w nieco zniszczony kubraczek znający już i mnie i mój samochód, a także moje dwu i złotówki ( nie znający nowych groszy). Ryszard od kilku miesięcy odprowadza wózek i życzy wszystkiego dobrego. Mieszka w kanałach w pobliżu Świderskiej. Nie lubi zimy. Jest ślusarzem, ale teraz dla ślusarzy podobno nie ma pracy.
Nie gryzie i potrafi się uśmiechać jak życzę mu również dobrego dnia.

# Bordello Bum-Bum

26.03.2014 13:30

Proponuję koniecznie otworzyć wszystkie osiedla, nie tylko na Białołęce. Przecież musimy wyjść bezdomnym naprzeciw i udostępnić im nasze śmieci...

REKLAMA

# gość

20.04.2014 15:19

Zapraszam Autora na tyl bazarku Swiatowida.Tam,od strony parkingu miedzy ogrodzeniem bazarku a rzedem thui (niegdys przepieknych) znajdzie autor wiecej "obiektow"swego zainteresowania...ten belkot,mantyka,burdy nawet oraz widok zalatwianych potrzeb fizjologicznych i odglosy wymiotowania....zapraszam!
Acha! OSIEDLE jest OTWARTE

# trybała

23.04.2014 09:28

Martyrologia...

# Stefanik

18.05.2014 10:50

Z drugiej strony po postawieniu płotu skończyły się kradzieże samochodów i włamy do mieszkań i piwnic w biały dzień nawet próbowali na osiedlu z fotografii. Pozdrawiam mieszkaniec.
Ps W parafii św Franciszka organizowane są zbiórki rzeczy i żywności dla Caritas.

REKLAMA

# właściciel nowego roweru

19.05.2014 21:18

z tym brakiem kradzieży to przesada. Rąbnęli mi rower z klatki schodowej zabiezpieczonej domofonem na osiedlu strzeżonym.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024