REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Miśka

11.11.2014 14:38

Niestety nie można było się dopisać przed startem. Byłam z dziećmi o 11.00 i dowiedziałam się że limit jest wyczerpany. Kto wymyślił ten limit? . Nigdy nic podobnego nie było. Tegoroczna impreza to jedna wielka porażka. Szkoda rozczarowanych dzieci

 basik

11.11.2014 15:46

950 osob to malo? Limit byl bo kazdy uczestnik dostawal koszulke a oplaty startowej nie bylo. Sponsoring nie jest nieograniczony.

# Beata.84

11.11.2014 16:06

W poprzednich latach było zdecydowanie więcej ludzi. Dzis było nawet luźno i faktycznie mniej uczestników. To jest bieg organizowany przez Dzielnice dla wszystkich. Ograniczanie liczby uczestników było bez sensu. SPonsoring nie ma tu nic do rzeczy. To nie jest Biegnij Warszawo tylko impreza organizowana przez samorząd.

REKLAMA

# biegaczka

11.11.2014 19:45

Luźno może i było, co nie zmienia faktu, że dla zapisanych do biegu zabrakło i koszulek i toreb z wodą.Torbami i koszulkami cieszyli się krewni oraz znajomi biegnących. Po okropnej organizacji Biegu przez Most, teraz to. A pieniądze z podatków poleciały. -

# mal

11.11.2014 22:59

ja dla odmiany jestem zadowolony - biegło mi sie dobrze jak na mój poziom obiegania, pakiety startowe i posiłki bez szalenstw ale na wystarczajacym poziomie
fajnie i oby wiecej takich okazji do biegania po lesie w okolicy miejsca zamieszkania
jedna uwaga co do pomiaru czasu, roznica miedzy moim czasem ze stopera a czasem jaki mam wynikach to ok 2minuty, czas z pomiaru wydaje sie za bardzo optymistyczny i dotyczy t o chyba wszystkich bo np zwyciezca nabiegał ponizej 14 minut co jak na 5 km po lesie z podbiegami to troche podejrzanie dobre :)
pozdr

# Czarek

12.11.2014 08:42

Dziewczęta obsługujące bieg informowały, że nie ma możliwości dopisania się do listy, a informacja podana na stronie organizatora (BOS) była... błędna. One są z zewnętrznej firmy i nic nie mogą zrobić. Wróciliśmy do domu. Dziś rano dowiedziałem się, że jednak dopisywanie miało miejsce. Serdeczne dzięki za zmarnowany dzień.

REKLAMA

# Czarek

12.11.2014 09:09

A na stronie BOS http://www.bos.waw.pl/page/7,aktualnosci.html?id=502:
Uwaga!!! 10 listopada 2014
Informujemy wszystkich zainteresowanych, że pomimo zamknięcia listy i zakończenia zapisów elektronicznych do XVII Biegu Niepodległości, chętni uczniowie z białołęckich szkół mogą się zapisywać i rejestrować do udziału w zawodach - w swoich kategoriach biegowych - w dniu 11 listopada 2014, w Biurze zawodów na terenie Klubu "Dziki Zakątek" przy ul. Chlubnej 1A, do godz. 11.45 po uprzednim wypełnieniu odpowiednich oświadczeń przez rodzica/opiekuna.

# biegający

12.11.2014 09:48

Pomiar czasu jest do bani. Rekord Polski na 5 km na bieżni 13,17. Wczoraj na Choszczówce po pagórkach, mokrych liściach i korzeniach -13,52. Śmiech na sali

# miki

12.11.2014 17:48

Zgadzam się z komentarzem wyżej. Prawdopodobnie dla niektórych były skróty:)

REKLAMA

 basik

12.11.2014 21:54

Jeśli zaczęły się narzekania i ja dorzucę. Trasa dla dzieci była za wąska. A już szczególnie start. Dzieci się powywracały, podeptały i pokopały. Słabo ....

# dor

15.11.2014 23:40

najgorszy bieg jaki widziałem kto to organizował ? ten bos to tragedia
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024