REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Białołęka -udręka

# skowot

17.01.2009 14:29

Mądrale z Zielonej.Jak kupowaliście mieszkania to każdy wrzeszczał wysoki płot bo chcemy się od hołoty odgrodzić. No i zeby było tanio bo wiadomo jak z dudkami. Żaden wewnętrzny park bo kto będzie płacił. Ogródek ,plac zabaw po co jak w sobotę jedziemy na wieś.
Trzeba było się pytać przy kupnie dlaczego niby taka okazja że tak tanio.
Przyjedżcie autobusem (nie swoim samochodem) na Tarchomin i zapytajcie się ile lat nie było dróg ,przystanków ,wygód. Wiem że to XXI wiek że kultura że dostają diety że wy byście załatwili wszystko za tych baranów radnych co nic nie robią itd. Tylko skoro macie tyle rozumu za iluś tam to dlaczego mieszkasz w bloku i w dodatku płacisz raty.
Prawda jest inna. Tak krawiec kraje jak..

# Adrian

17.01.2009 18:00

Dokładnie trafione w samo sedno, nic dodać nic ująć. Wieś się zjechała i teraz narzeka :)

# chłopak z miasta

18.01.2009 16:43

Trzeba także zwrócić uwagę na fakt że radni z tamtych stron ekscytują się swoimi dzialaniami typu :co tu zrobić by zabudowa była niższa.by był większy spokój a autobusy jeżdziły daleko od miejsc w kórych mieszkają wybrancy.Promujaca się p.Borowska ze Stowarzyszenia może w następnych wyborach zastąpi i Drojewską i Roszaka.Będzie to samo.Moja propozycja to spotkajcie się we troje i rozbierzcie choć jeden płot.Własnie na Tarchominie nie ma płotów i dlatego może narzekanie na (niestety ) trudności cywilizacyjne jest wywazone.
Autor artykułu Grzegorz Lisiecki porównując mieszkańców do Kolumbów też chyba cierpi na brak wyobrażni.

REKLAMA

# sasiad

19.01.2009 19:07

drojewska to debilka. ona nawet nie wie gdzie kanal zeranski plynie. roszak dupek. zalezy mu tylko na swoim interesie. borowska postrzelona. tylko neguje i cynicznie sie usmiecha a z drugiej strony platformie dupe lize. cwaniura...

# mrówka

19.01.2009 23:40

Na Zielonej oprócz normalnych ludzi wyroslo pokolenie jak to mówił Wańkowicz chciejstwa.Podzielam pogląd co do nazwisk uzdrowicieli.To ze ktoś sie sprowadził i jest pazerny nie oznacza wcale że reprezentuje społeczeństwo. Roszaki ,Drojewskie,Wozniakowskie mają swój ale prywatny interes.Wolę Pelca.Może działa trochę na oślep ale dla mnie jest czytelny.Natomiast te wymienione trzy damy są godne pożałowania.Jeśli one w nastepnych wyborach mają reprezentować trzeżwą większośc mieszkańców to trzeba oglosić krucjatę sanitarną naszej dzielnicy.Dezynfekcje.
Sama się wielokrotnie pytam siebie czym w zasadzie -myślę o osiągnięciach w pracy samorządowej wykazały się te osoby. tego co wiem to niczym.Może sie mylę ale głos należy do nich.

# Borowska

20.01.2009 10:27

W Ameryce jest tak jak chce społeczeństwo. "Chcenie" to nic złego. Dla osób, którzy działają powinna być ważna odpowiedzianość - trzeba pamiętać o tym, że na końcu układu stoją ludzie którzy nie zajmują się definicją sytuacji, tylko ponoszą jej konsekwencje. Stąd skuteczność od tych którzy działaja jest wymagana.
Niektórych też nie słychać i nie widać np. dzieci, młodzież. Dopiero jak widzimy problem np. agresje kibiców na stadionie jesteśmy w szoku. Wielkie zdziwienie - skad się to bierze? Dla socjologów to normalna konsekwencja braku czegoś. I stad proszę się nie dziwić jesli są ludzie, którzy widzą zagrożenia. A ja jestem socjologiem.
Wydaje mi się, ze siła tkwi w samych mieszkańcach i w konstruktywnych ich działaniach. Czy przyłączą się do działań radni PO, PiS, Gospodarności czy SLD - co to ma za znaczenie jeśli sprawa dotyczy nie polityki ale naszego podwórka.

REKLAMA

# derby

21.01.2009 15:13

Borowska pieprzysz jak zwykle. Na razie rozgrywasz, bo jeszcze nie wiesz, gdzie wskoczyć czy na listy Po czy PiS. A jak zostaniesz radna bedziesz tak samo skuteczna jak roszak czy drojewska. zyjesz w nierealnym swiecie, gowno zrobilas oprocz szumu wokol siebie i gowno potrafisz.

# szpak

21.01.2009 18:53

Mieszkańcy Derb i innych osiedli na Zielonej to przyjezdni.Dla mnie nie ważne czy ze wsi czy z miast.Ważne by swoje potrzeby artykułowali na miarę możliwości choćby Dzielnicy.Ci ktorzy chcą wszystko własnie takie Drojewskie ,Roszaki ,Borowskie widzą tylko swoje ulice i swoje interesy przez ich pryzmat.W tym ich ułomność i dlatego powinni nawet wyplacić im te diety do końca kadencji i pogonić.Będzie taniej.

# politolog

21.01.2009 20:48

Borowska ma szanse stworzyc wlasne ugrupowanie, zebrac ludzi z Zielonej, dogadac sie Pelcem czy Włodkowskim. I zdobyc 5 -6 mandatow, a potem szukac koalicji. wchodzenie w uklady z PO i czy PIS za miejsce na liscie, to marnowanie potencjalu.

REKLAMA

# bwradny

22.01.2009 12:13

trzymam kciuki, aby wszystkim potencjalnym członkom apolitycznego ugrupowania (np. porozumienia wyborczego różnych środowisk i organizacji) starczyło odwagi do realizacji tego tego celu; żeby nie ulegli złudnym obietnicom i argumentacji, że tylko polityczne przełożenie w radzie miasta może dać konkretne efekty...

# spokojny

22.01.2009 16:26

bwradny
dobrze wiesz, że aby ziściło się marzenie państwa obywatelskiego ordynacja wyborcza do rad dzielnic i gmin musi być jednomandatowa czyli większościowa.
Ale tego partyjne bonzy nie zrobią w Sejmie bo kto widziała aby ptak narobił we własne gniazdo lub aby świnia odcięła sobie ryj od koryta a do tego prowadza OJM-y.
Dlatego będziemy się dalej bujać z rożnymi cwaniakami w radzie.
Chociaż .... na miejscu młodych białołęczan stanąłbym na głowie i spróbował założyć Komitet Wyborczy Młodzi 2010.
Młodzieży jest o co grać, tylko nie wolno wam zasypiać gruszek w popiele.

# politolog

22.01.2009 16:45

To jest wynik zaczadzenia propagandą partii i niewyrobienia cześci mieszkanców tzw. osiedli zamknietych (nie interesują sie zyciem dzielnicy, poza korkami nic nie dostrzegaja i glosuja wg ogolnych sympatii politycznych).
1. Na to ostatnie tylko edukacja obywatelska.
2. Na to pierwsze to bzdura, że partie lepiej walcza o interes mieszkańców dzielnicy w Warszawie (Warszawa pozostanie domeną wielkich partii). Robia to gorzej, bo musza słuchac dyscypliny partyjnej, a z niezaleznymi spolecznikami takze plac Bankowy musiałby negocjować.

REKLAMA

# spokojny

22.01.2009 20:37

Do politologa
Dlatego doradzam spokój i rozwagę przy podejmowaniu decyzji wyborczych, chociaż nadal sugeruję młodzieży walkę o władzę w ramach komitetu obywatelskiego.
Młodzi mają lepsze rozeznanie problemów i powinni już zacząć działania.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break