REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Wożniakowska Anna

# wrózka kawka

16.01.2009 21:10

Czy to prawda że PO przeszła na nową jakoś
i przyjęła do swego składu radną PIS ?
Co na to Darek Ostrowski. Czy wygłosił jakiś komunikat pogrzebowy Ciekawi mnie co w deklaracji przy wstąpieniu do PISu napisała Wożniakowska i czym się rozczarowała.A ogólnie to co o tym myslicie wyborcy?
Ha,ha,ha...

# zorientowany

16.01.2009 22:55

Z Anką Woźniakowską to można jedynie Palikotowe stwierdzenie łączyć.
Najpierw Gospodarność, potem PO, potem PiS, teraz znowi PO. Jeszcze tylko Nalberta nie zaliczyła.
Marionetka i tyle. I zero efektow jako radna. Zresztą umysłowość też kiepska.
A PO teraz wywala Półrolniczaka z funkcji przewodniczącego komisji inwestycyjnej.

# obojętny

17.01.2009 10:20

Przestańcie zazdrościć Pani Ani.
Umiejętność dostosowywania się do warunków życia i bycia jest cecha ludzi inteligentnych.

REKLAMA

# Palikot

17.01.2009 12:51

w tym przypadku raczej interesownych. anka powiedz,że ci kaznowski robotę załatwił i tyle.

# ania ruda

17.01.2009 13:21

nalbert, jadczyszyn ponoć mają przepisać się do platformy

# Jadwiga

17.01.2009 14:10

Ciekawy pomysł-filar Platformy Wożniakowska ,Drojewska uciekinierki. Kobiety bez charakteru.Może zwykłe sprzedajki.Skoro jednak przyjmowane są bez zastanowienia to może i sygnał że w środku PO także coś pęka. No i jeszcze zapomniałabym o Gęsinie która sama wraz z rodziną umie robić głosy.
Czy odpowiedzialny i solidny to tylko Pelc ?
Jestem kobietą ale wstyd mi za Was .Fe.......

REKLAMA

# zawiedziony

17.01.2009 23:37

Pelc gdyby miał honor to dawno by z platformiastego szamba wylazł. Przed kim udaje? Przed grupą snobów ze swojego stowarzyszonka, że jest jak dziewica? Po wydymała go bez mydła, a on dalej w klubie siedzi i udaje, ze nie wie co się dzieje...

# kunegunda

18.01.2009 16:44

Obojetny, chyba żartujesz. Toż to cecha cwaniaków, nie inteligentów. Pani Anna wie, jak się ustawić. Przecież już kilka kadencji jest radną, zupełnie jak na etacie. Stały dochód. Tylko, że jak do tej pory nic nie zrobiła, a minęło kilkanaście lat rządzenia.

# aspi

18.01.2009 21:06

oceniajcie ich na stronie dobrzypolitycy.pl

REKLAMA

# sąsiad Anki

19.01.2009 08:18

Anka nie jest politykiem - w tym problem. Polityk to dyplomacja, klasa itd. A Anka? D........

# koń

19.01.2009 10:15

Na Białołęce PO zniknie po wyborach za to całe zło którenam wyrządzili .Niespełniona żadna obietnica.

# obojętny

19.01.2009 12:37

kunegundo
cwaniacy to właśnie inteligencja
uczciwych biorą tylko na dopełniaczy na listach wyborczych
A czy PO POpłynie za dwa lata to się okaże po otwarciu urn wyborczych, wróżenie z fusów nie ma sensu.

REKLAMA

# biala laka

19.01.2009 12:54

wszystko zalezy od tego czy elka gesina znowu wkreci swoje dzieciaki do fałszowania kart do głosowania. a pewnie i brzezinska też nauczy swoje do tego czasu. cwane babki. a jaka inteligencja tryskająca

# Mały Polityk

19.01.2009 19:50

Jak Nalbert trafi do PO to ,,dzieci we mgle mogą iść na wysypisko

# kunegunda

19.01.2009 22:44

Pan Krzysztof Nalbert to twardziel i do PO nie przejdzie... tak myślę... chyba, że mu żonę będą chcieli z urzędu wyrzucić, to się złamie.

REKLAMA

# pikon

19.01.2009 23:46

Nie zamierzam chwalić tak zwanych komuchów ale jak obserwuję ich działania nie mogę doszukać się kombinacji albo falszu.

# spokojny

20.01.2009 14:19

Tzw. komuchy nie mają czym już kombinować.
Mogą jedynie walczyć o elektorat.
Ale to jest co raz trudniejsze bo jak się g... może to i g.... się ma w wyborach.
A że pchły są w naszej radzie to fakt. Jak popatrzycie na składy klubów od 1994 roku to zobaczycie kto, kiedy, skąd i dokąd skakał.
Takie jest życie pchły!!!!

# aspi

20.01.2009 19:13

nalbert ,półrolniczak to grupa trzymająca władzę. Naprawdę stara nalberta pracuje w urzędzie dzielnicy?!?!

REKLAMA

# bryza

20.01.2009 21:05

Pomysły moich rówieśników czyli młodych nie zawsze wychodzą na dobre.Wielkie deklaracje i brak doświadczenia przekładają się na bardzo małe efekty.W zasadzie kiedy mają działać społecznie skoro pracują.Potem pozostaje tylko populizm.

# kunegunda

20.01.2009 21:54

Aspi, bierzących informacji nie posiadam, ale zajrzyj na oświadczenia majątkowe w Białołęce - rok 2006 - załącznik - informacja, w której w dniu 8 grudnia 2006r. Pan Nalbert napisał, że żona Jolanta Nalbert zatrudniona jest w Delegaturze Biura Administracji i Spraw Obywatelskich Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy na stanowisku inspektora i pracuje w Delegaturze Biura od 2003r. Wcześniej, przed likwidacją Gminy Białołęka, była pracownikiem tejże, naszej Gminy i to chyba na jakimś konkretnym stanowisku.

# nagodzicow

21.01.2009 09:10

Woźniakowska sprostytuowala się na całego. Całe Nagodziców sie z niej .śmieje. Czegos takiego nikt nie przypyszczał. Żenada. Anka ostatnike miesiace.

# spokojny

21.01.2009 14:40

Na nic wasze pisanie
Jeśli ludzie zagłosują po raz piąty na tych samych kandydatów a myślę, że nowych ludzi nie będzie, a jeśli się znajdą na listach to jako dopychacze.
Tłum oczywiście poleci za głosem sondaży i .... witajcie w tym samym składzie!!!! No może bez tych co spadną pod próg.
Co do zatrudniania rodzin i znajomych królika to nie ma w tym nic złego jeśli zatrudniony jest fachowcem w swojej dziedzinie i zajmuje miejsce odpowiedzie do dziedziny.

# dr.boli głowa

21.01.2009 19:08

To że żona Nalberta pracuje w Urzędzie nie uwazam za coś niegodziwego.Ma dobrą opinie sumiennej i życzliwej i to dla mnie jest najważniejsze. Żona Smoczyńskiego Jerzego jest dyrektorem szkoły byłym i obcnym. Jeśli jest fachowcem to także ma tę samą opinie.
Natomiast Wożniakowska warta jest pogardy wlasnie dlatego że zaden z niej fachowiec a zwykły kombinator samorządowy. Podobnie tak jak Gęsina ma dzieci które wychowuje na obraz i podobieństwo swoje.Jabłko i jabłoń.Zadałbym pytanie ćzy ich męzowie i dzieci nie mają odrobinę honoru i nie mogą powiedzieć -nie róbcie wstydu naszym rodzinnym wizerunkom.
Czy do takich refleksji nie dorastają dorośli i radni którzy mają być wzorcem dla innych.

# Rąbnięta

21.01.2009 22:06

Radni wzorem .........? Pusty śmiech ...........To trzeba zmienić kilka pokoleń i rozliczyć komunizm do końca żeby uczciwosć miała swoją wartosć

# ula

21.01.2009 22:25

Nie widze nic złego w wychowywaniu dzieci na swoje podobieństwo,chyba większość tak robi.Jeśli chodzi o Panią Gęsinę to znam ją jeszcze z licum,uczyła mnie matematyki jako pedagog była bardzo dobra,dziwie się że zajeła sie polityką powinna dalej uczyć.POZDRAWIAM

# taże uczeń

22.01.2009 18:42

Widzisz Ulu do czego doprowadzila Twój wrzorzec polityka .

# ula

22.01.2009 20:55

Nie przesadzajmy z tym wzorcem.Nie mam pojęcia jakie ma osiągnięcia w polityce p.Gęsina,ale z tego co czytam na forum to kiepsko jej idzie.

# Kaska radosna

23.01.2009 18:47

Nie szło jej w szkole a osiągnięciach radnej nie słyszałam.Chyba że blokuje budowę mostu zwanego Północnym. Z sukcesem.
No nie w szkole miała farty.. Jako absolwentka jesli powiem że jestem po Polfie to malo że roboty nie dostaję to niektorzy mówią że nam jedzenia nikt dawać nie powinien.Dlaczego?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024