REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Białołęckie miejsca niebezpieczne ......

# Piotrek z Odkrytej

10.02.2003 23:43

To tak na kanwie akcji Policji. Gdzie jest niebezpiecznie i z jakich powodów, może faktycznie taka akcja przyniesie jakieś skutki. Chociaż na spadek przestępczości tak jak w Nowym Jorku, to ja osobiście bym nie liczył.

 Przewoos

10.02.2003 23:48

Pod każdym "nocnym".
Przestępczość nie spadnie, bo rożnica między policją polską a amerykańską, chociażby w uprawnieniach i wyszkoleniu jest kolosalna...

# historyk

11.02.2003 00:01

Przed supermaketami...

REKLAMA

# Piotrek z Odkrytej

11.02.2003 00:16

A jakiś konkretny przykład supermarketu, gdzie jest niebezpiecznie i z jakiego powodu ? Może to zmusi ochrone tychże, do zajęcia się OCHRONĄ z prawdziwego zdarzenia. Oby.
Bardzo chciałbym, aby ten wątek przeczytał ktos ważny z POLICJI.

# tapir

11.02.2003 08:37

Auchan- wyrywają torebki. Policja ma i tak wszystko w...

# Mieszkaniec

11.02.2003 11:50

Parafrazując Przewooooos:
Przestępczość nie spadnie, bo różnica jest w perspektywach życiowych młodych ludzi bez 16 fakultetów i 15 języków - przestępcze źródło dochodów lub przepychanie wózków w supermarkecie za 550 zł ( po znajomości ).
A jeśli chodzi o plebiscyt - głosuję na okolice ul. Kowalczyka.

REKLAMA

# Piotrek z Odkrytej

12.02.2003 23:38

No to wnioskując z przeciwieństwa: na Białołęce jest bezpiecznie. Jeśli tylko przed nocnymi i supermarketami oraz przy Kowalczyka, to nie za wiele. Ale tak jakoś nie bardzo chce mi się niestety w to wierzyć.

# NN

15.02.2003 12:26

Przed dwoma dniami odbyło się spotkanie w urzędzie dzielnicy dotyczące bezpieczeństwa. Był i komendant i przedstawiciel prezydenta Warszawy. Chodziło głównie o tzw. mapę miejsc niebezpiecznych, tworzoną na użytek policji. I dobrze, niech powstaje. Szkoda tylko, że niektórzy skarżyli się na społeczeństwo i ekonomię omijając w ten sposób istotę problemu dużym łukiem.

# NN

17.02.2003 14:10

A propos... czy mieszkańcy osiedli przy wale czują się bezpiecznie, gdy co roku woda w Wiśle podnosi się nieuchronnie i systematycznie? Nie ma drugiej takiej dzielnicy, gdzie zbudowano by osiedla dla kilku tysięcy ludzi w odległosci kilku metrów od nurtu Wisły, fundamenty sytuując poniżej poziomu rzeki.

REKLAMA

# Piotrek z Odkrytej

22.02.2003 21:41

Wg mnie to inna sprawa. Raczej mówiliśmy tutaj o miejscach, gdzie mówiąc brutalnie, można dostać po gębie lub stracić portfel.

# to jest ciekawe

31.10.2015 10:41

Czy takie miejsca już zniknęły czy się przeniosły w inne okolice czy tez tych niebezpiecznych miejsc przybyło ? Gdzie one są ?

# Załóż nowy temat

31.10.2015 12:17

Po co odkopywać temat z przez 12,5 lat?

REKLAMA

# to jest ciekawe

31.10.2015 23:39

dla wykazania, ze jest on nadal aktualny.

# hydraulik

02.11.2015 03:36

Niebezpiecznie jest tam, gdzie znienacka można dostać w "ryj" i poleje się ciecz.

# rumiany Boluś

02.11.2015 13:52

U Was jest w miarę spokojnie ale pojedzcie do Chlopakow na Stalową, już oni Wam wyjaśnią rzeczowo, ktora dzielnica w Warszawie jest najniebezpieczniejsza.

REKLAMA

# seba

02.11.2015 18:52

Tragiczny pożar na Pradze Północ przy ulicy Stalowej.
Co racja to racja. Na Stalowej niebezpiecznie. "rumiany Boluś" prawdę napisał.

# Marcin

03.11.2015 12:19

Więcej patroli w wytypowanych wcześniej miejscach, szczególnie wieczorem i nocą - straż miejska stawia na akcje w dzielnicach. W ten weekend strażnicy razem z policjantami na cel wzięli Białołękę. Najczęściej interweniowali wobec pijących alkohol w niedozwolonych miejscach. Ujęli jedną osobę poszukiwaną. Wiadomo, że będą kolejne podobne akcje. Ze sprawami wymagającymi interwencji, mieszkańcy mogą zgłaszać się sami do oddziałów dzielnicowych SM i najbliższych im radnych.

# głos z miasta (lewy brzeg)

03.11.2015 13:57

#rumiany Boluś ma rację PATO(logia) na Stalowej Rządzi.

# max

04.11.2015 11:36

Należy omijać rejony: ul. Porajów, ul. Śreniawitów, ul. Van Gogha oraz ul. Picassa (szczególnie ciemny park).

# sawa

05.11.2015 11:14

Czy policja te miejsca omija ?

# linuks

05.11.2015 12:17

Na Magicznej tez jest niebezpiecznie ale to inna bajka (wiejska strona Białołęki).

# kolos

09.11.2015 10:45

Slamsy " preztyszowe apartamęty "na Białołęce stoją już, 40 lat i jakoś nie widać, żeby zmieniała się w patologia dzielnicowa.

# NN1

09.11.2015 16:34

Niebezpiecznie jest w ratuszu, tam gdzie urzędnicy. Mają tam niekiedy niebezpieczne dla dobra ogółu pomysły, np. zagęszczanie zabudowy mieszkaniowej bez rozwiniętej infrastruktury drogowej i komunikacyjnej.

# tak jest

10.11.2015 06:34

Niebezpieczne miejsca nie tylko w ratuszu. Niektórzy radni również wytwarzają wrażenie niebezpiecznych miejsc, w których "pracują" dla dobra swoich wyborców.

# karantonpips

12.11.2015 17:41

Białołęka to najgorsza patologia w całej stolicy, wiem co mówię, obracam się w różnym towarzystwie ale większość jest tutaj takich że rozróba szlugi browar, jest tutaj najwięcej, jak i meneli i niebieskich ptaszków. Ale mimo to kocham tą dzielnicę i nie przeprowadził bym się, mieszkam tu od urodzenia, mam już 17 lat więc jakoś idzie, po prostu trzeba mieć tu znajomości wśród dresów i spoko.

# Marysia

13.11.2015 12:48

Podzielam zdanie poprzednika z wyjątkiem tego ze mam 17 lat ponieważ jestem dwa razy starsza od poprzednika.

# Lew II

13.11.2015 15:50

Gdzie konkretnie masz tą patologie?
#karantonpips napisał(a) 12.11.2015 17:41
Białołęka to najgorsza patologia w całej stolicy, wiem co mówię, obracam się w różnym towarzystwie ale większość jest tutaj takich że rozróba szlugi browar, jest tutaj najwięcej, jak i meneli i niebieskich ptaszków. Ale mimo to kocham tą dzielnicę i nie przeprowadził bym się, mieszkam tu od urodzenia, mam już 17 lat więc jakoś idzie, po prostu trzeba mieć tu znajomości wśród dresów i spoko.

# Marysia

16.11.2015 13:35

Wszędzie.

# Lew II

16.11.2015 14:37

Na osiedlu Lewandów II jakoś nie widzę patologii, wiec z tym wszędzie się nie zgadzam.

# Marysia

17.11.2015 08:27

Słabo się przyglądasz.
#Lew II napisał(a) 16.11.2015 14:37
Na osiedlu Lewandów II jakoś nie widzę patologii, wiec z tym wszędzie się nie zgadzam.
Słabo się przyglądasz.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy