REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Białołęcka PO

# malinka

17.04.2006 18:13

Słyszałam że na sesję na której omawiano wykonanie budżetu za 2005 rok z Platformy nie było nikogo,ani Wozniakowskiej ani Bucholskiego.Są w koalicji jak to mówi Pan Lepper sprawującej wladzę.Czy to kolejny unik ,czy może wymiana polegająca na tym że burmistrz udzieli udzieli teraz nagany Pani Wożniakowskiej ?

# yyy

17.04.2006 22:31

Z tą naganą Woźniakowskiej dla Smoczyńskiego to jest dowcip przedwyborczy,
podpora tarchomińskiej Gospodarności przez 2 kadencje, viceprzewodnicząca Rady przez 3 kadencje, nadal w koalicji rządzącej i tak oszukana przez burmistrza !
Powiem raczej : Aniu nie spełniłaś naszych oczekiwań pora odejść

 Piotr Dąbrówka W.

18.04.2006 08:26

Widzę, że malince bardzo doskwiera brak radnych PO podczas tak waznego wydarzenia jak ustawione omawianie budzetu PIS-u i (nie)Gospodarności.
Na prawdziwe omówienie i rozliczenie roku 2005 i wcześniejszych przyjdzie jeszcze czas - w szczególności "sztandarowa" inwestycja (nie)Gospodarności na van Gogha wydaje się "intersująca".
Widzę, że artykuł Pani Anny Woźniakowskiej za dużo pradwy pokazał i (nie)Gospodarność wzrorem swojego koalicjanta z PISu będzie wyciągał sprawy sprzed wielu lat.
Pytanie tylko jaki wpływ na naszą dzielnicę (gminę) ma funkcja wiceprzewodniczącego Rady a jaki funkcja Burmistrza i wiceburmistrza (Panowie SS) :)

REKLAMA

# roger

18.04.2006 08:29

nie wiem nad czym wy debatujecie, oczywistym jest, że gdyby nie torpedowanie wysiłków uczciwych ludzi przez ferajnę z PO już dawno byłby i most i Tesco i centrum handlowe i może jeszcze na basen i kino by starczyło

 Piotr Dąbrówka W.

18.04.2006 08:42

Roger ty tak na poważnie o torpedowaniu budowy mostu przez ferejnę z PO czy w ramach postulatu o założeniu na tym forum działu humor :)

# sąsiadka

18.04.2006 08:45

Ania musi zostać radną bo brakuje jej jeszcze troche do emerytury.Z glodu na rowerze po Bialołęce jeżdzic nie będzie a ziemi nie sprzeda.Wplyw ma taki że skoro zawsze jest z Smoczynskim (w najgorszym przypadku ,ale to w najgorszym )wstrzymuje się lub nie przyjdzie ma spoko.Tłumaczyć się zawsze może -byłam w sądzie bo jest ławnikiem i gdzies musi wymierzyć sprawiedliwość tym podłym ...
Dlatego ja powiem tak: Aniu zrób przegląd roweru ,uzupełnij powietrze nie tylko w oponach i wyjedz z tego Urzędu na pelnym gazie przed końcem tej kadencji w sina dal.

REKLAMA

# poinformowany

18.04.2006 08:52

co do Pani Ani to zauważcie jedną rzecz PO wyrzuciła ją ze składu Zarządu. W zeszłym roku była w Zarządzie PO na Białołęce teraz już jej nie ma. Chyba PO zaczyna jej nie lubić Ciekawe czy będą wogóle ją chcieli na listach wyborczych.
Skuma się pewnie ze znajomymi z Gospodarności i będzie próbowała dotrwać do tej emerytury...

# roger zły

18.04.2006 11:07

jasne jest piotrze, że działaCe z PO nie zdążyli jeszcze wykupić po śmiesznych cenach gruntów od właścicieli więc budowa ani wykup gruntów od NICH właśnie jeszcze nie może się rozpocząć, to jasne jak słońce, a nie zdążyli bo ich przewodnik i biznesman niejaki "piskorz" opuścił tonący okręt zanim policja położyła na nim łapę, a co bardziej prawdopodobne to zawarł układ z organami ścigającymi jak dysydent za komuny i za cichym przyzwoleniem zwiał na bezpieczną posadkę w brukseli za cenę wolności, no czy to nie oczywiste?
a jeśli nie oczywiste to przytocz mi fakty jak to PO stała murem za budową mostu i starała się zrobić coś konstruktywnego wbrew wszystkim a przede wszystkim wbrew kaczyńskiemu, który to jest głównym sprawcą opóźnień w budowie

# roger zły again

18.04.2006 11:26

piotr nie wiem czy PO torpedowała czy nie torpedowała czy cokolwiek inego robiła, tylko wkurza mnie to jak całe nowodwory pieją jak to źle się stało, że PO nie doszła do władzy, widzę tych ludzi na ulicach, spracowanych po zmianach w bankach albo w firmach "komputerowych", widzę jak łażą na spacerach co chwile odbierając komórkę, widzę jak jeżdżą na rowerach bo tak się taraz robi, widzę jak chodzą do kościoła i modlą się nie wiedząc w ogóle po co tam poszli, widzę ich na zakupach w supermarketach i widzę te tępe często twarze co to są pokoleniem internetu i komórek i głosują na PO bo przekonująca inteliogencja tak właśnie robi, ci ludzie nie wiedzą co robią, to jest owczy pęd, przejdź się po nowodworach i zapytaj często tu występujący "element napływowy" albo typowych warsiawiaków co wiedzą na temat dokonań PO albo PiSu, na temat ich programów, na temat ideologii, ręczę ci, że 90% nie ma pojęcia o co w tym wszystkim chodzi, są zajęci robieniem kasy i urządzaniem się na przyszłość, głosowanie za jakąś partią to moda, to trend, robią tak ponieważ mądry pan w tv im powiedział, i przykład za niedalekiej przeszłości obrazujący mechanizm
pracowałem kiedyś w plus gsm i wiesz jaka była opinia o sieciach komórkowych po roku czy półtora ich działania? ano taka, że plus jest dla ludzi inteligentnych, dla wykształconych i na poziomie a era? ano dla takich co to handlują na stadionie, co chodzą w dresach, co sprzedają w warzywniakach. i wiesz co? tak rzeczywiście było. i nie dlatego, że reklama była skierowana do konkretnych odbiorców tylko po prostu tak się utarło i to samo jest z partiami, ludzie nie patrzą na sedno sprawy tylko na otoczkę
tyle

REKLAMA

# roger

18.04.2006 11:29

sie uniosłem :-)

 Piotr Dąbrówka W.

18.04.2006 12:19

Panie Roger.
Napisze krótko.
PIS g..... zróbiłe przez 4 lata w sprawie budowy mostu.
Jeszcze prościej NIC nie zrobił .........poza wydatkowaniej mnóstwa pieniędzy bez żadnego efektu
Nie wciskaj ludziom, którzy stoją w korkach ze brak inwestycji i brak mostu to wina PO.
Twój kolega ideowy z PISu niejaki Pan Kurski swego czasu stwierdził , że narod jest ciemny i uwierzy.
Widzę, że tak samo próbujesz traktować mieszkańców Białołęki.
Jeszcze jedno miło by było jakbyś pisał pod jednym stałym nickiem nie udając kilku osób.
sie niosłem :-)

# roger

18.04.2006 12:42

czy dla ciebie problemem są moje różne nicki? ważna jest treść a nie nick, a może chcesz poznać moje prawdziwe dane? zgłoś się zatem do admina niech ci odsieje IP, on i tak już wie, żę wchodzę tu pod różnymi nickami :-)
po za tym nie wciskam ludziom "którzy stoją w korkach ze brak inwestycji i brak mostu to wina PO" w ogóle nic nie wciskam ale niedokładnie czytasz (pierwszy post był zaczepno-prowokujący :-))
kurski nie jest moim kolegą - nie wiem skąd wniosek, że należę do PiSu?

REKLAMA

# jeszcze inny nick2

18.04.2006 12:46

to pewnie przez te trafne aczkolwiek pełne buty i jadu wypowiedzi o żydokomunie i niegospodarności PO? :D:D:D:D:D:D

 Matka_Sławka_z_Gdańska

18.04.2006 13:16

Nie wciskasz, no nie wciskasz ...
Przeciez zaledwie sie uniosles, a to chyba zbyt malo. co ?
Czas wiec, abys sie usztywnil.
Przestaniesz zazdroscic tym co juz stoja w korkach i wstapisz w szeregi ukochanej partii.
Bedzisz wsrod swoich. Juz teraz pomysl, czym moglbys wyroznic wsrod tej narodowo-katolickiej braci ?
Moze jakis piercing na napletku ? Jakis metalowy drobiazg, krzyz zelazny, albo wiesz ... hakenkreuz, taki malutki ze szklanymi krysztalkami na zgieciach ramion imitujacymi brylanciki. Mama widziala takie blyskotki na orzelkach u Pani Rygiel z Ameryki.
Aha... stary, sluchaj, ty masz chyba napletek, co ?

# rogerio

18.04.2006 13:35

chcesz spojrzeć czy wystarczy ci, że powiem - mam? :-), co oczywiście o niczym nie świadczy, przecież koledzy z PO też mają i nikt ich wśród swoich nie wini
nie nadaję się do pisu bo nie chodzę do kościoła... może błądzę? na szczeście nie będę musiał w nastęnych wyborach gosować na pis bo znikną z mapy politycznej, na po też nie załosuję bo.... bo bie wiem jaki majo program, może pójdę i oddam głos na jednynie słuszny kierunek jaki obrała samoobrona? a w ogóle to psl dawno nie był na górze...?

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe