REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Starcze i młodzieńcze choroby PiSu

# niesPOkojny

18.04.2006 08:34

Choroba zwana pazernością hula po Pradze.Pierwszy jej objaw wykryto na Bialołęce u byłej radnej a póżniej z-cy burmistrza do spraw oświaty niejakiej Zienteckiej.Obecnie sprawującej funkcje dyrektora Biura Edukacji.Możliwe że to efekt wielkiej pracy byłej (teraz ) poslanki PiS Hanki nie Ordonówny.Epidemia szybko jako choroba PiS ruszyła na Pragę Płn i Targówek.Tutaj te same objawy dotknęły radnych ,,porządnej rodziny " Sosnowskich.Robert -syn radnego Bialołęki zakombinowal mieszkanie i synowa Edyta także chwycili komunalne.Biedaki.Ojciec wybudował swoje to i do domu mógł ale tego nie uczynil na chwile przygarnąć .
MOJE PYTANIE KIERUJE DO MINISTRA ZIOBRY:
-KIEDY W RAMACH 24 GODZIN ZLECI PAN DOCHODZENIE PROKURATORSKIE ?
-jAK DŁUGO WŁADZE PISU DZIELNICY BIAŁOŁĘKA MOGĄ TRAKTOWAĆ FAKT ŻE OJCIEC TYCH KOMBINATORÓW STEFAN SOSNOWSKI JEST CZŁONKIEM KOMISJI REWIZYJNEJ DZIELNICY I NIC NIE WIE GDZIE MIESZKAJĄ I KOMBINUJĄ ?
-CZY WAM PAŃSTWO GLOSUJĄCYM NA PIS NIE JEST WSTYD ?
CZEKAMY NA SPRAWIEDLIWOŚĆ.

# roger zły again

18.04.2006 11:14

mnie nie jest wstyd głupcze, szczycę się tym, że między innymi dzięki mnie żydokomuna nie doszła do władzy :-)
a ty na kogo chciałeś głosować? czy mylę się mówiąc, że na PO? od razu poznać młode pokolenie, prężne, niezależne i świadome
nie musiałbyś chodzić do kościoła, nie musiałbyś słuchać ziobry na przykład, a także nie zdziwiłoby cię zupełnie (twoje dzieci nawet nie będą o tym wiedzieć) jakby polska flaga została za kilka lat zastąpiona flagą unii europejskiej
skąd jesteś mądralo po studiach? z lublina? z rzeszowa? czy z pułtuska? no bo to przecież oczywiste, że jesteś nowym "polakiem" co to zarabia na chleb własnymi rękami, jest świadomy i popiera inteligencję z PO całą swoją duszą
zwróć uwagę możę jak oni mają na nazwisko ci twoi wybrańcy nieskazitelni

# Po na chocby potop

18.04.2006 11:40

- znacie - to macie w piswydaniu! Wara od NASZYCH, bo cie zydokomuna przeklne!
Czlowieku (rogerze zly again), kto Ci mózg przerobil? Po co tyle ZLOSCI w swiat wypuszcac - wróci do Ciebie! Zamilcz we wlasnym egoistycznym interesie.

REKLAMA

# roger

18.04.2006 11:50

przejrzyj sobie posty od czasu wyborów to zobaczysz kto tu złość wylewa - obrażona na cały świat PO oraz wierny zastęp jej wyborców
ahaś i nikt mi mózgu nie przerobił wbrew temu co ci się wydaje
jeszcze jedno - co to jest egoistyczny interes?
a co do zydokomuny to przecież to nie obelga - to prawda, nie wiem dlaczego doszukujesz się w tym obraźliwych słów

 Matka_Sławka_z_Gdańska

18.04.2006 12:16

Na dzisiaj Mama goraco poleca taka oto pozycje:
Tytul: Hitler założycielem Izraela ?
Autor: Hannecke Kardel
Miejsce wydania: Warszawa
rok wydania: 1996
ISBN 83-86445-02-5
Wydawnictwo Oficyna Wydawnicza "Fulmen Poland"
Adres wydawnictwa 00-955 Warszawa
skr. poczt 65
W nocie od wydawcy autorstwa rafala mossakowskiego czytamy m.in. :
"Praca ta, pisana przez niemieckiego autora, nie pozbawiona jest niemieckiej optyki wydarzeń, niekiedy trudnej do przyjęcia dla polskiego czytelnika. Ale jest to dodatkowy atut i zaleta tej książki, gdyż nieczęsto możemy zapoznać się z tak wnikliwą, choć pisaną z niepolskich pozycji, analizą pewnych faktów z historii najnowszej. Taką arcyciekawą próbą całościowego spojrzenia na fenomen Żydów czynnie współtworzących najbardziej chyba antyżydowski system w historii jest niniejsza pozycja. Twórca idei syjonistycznej Teodor Herzl sugerował w 1896 roku w swojej programowej broszurze Der Judenstaat (Państwo Żydowskie), iż nie mogło być mowy o narodzeniu się politycznego syjonizmu bez antysemityzmu. Dlatego później jego uczniowie nieraz uciekali się do antysemickich prowokacji, aby integrować ogół Żydów wokół często niepopularnej wśród nich idei syjonistycznej. Niemiecki badacz historii najnowszej Hennecke Kardel stawia w niniejszej książce tezę podobną - choć dalej idącą, że bez dojścia w demokratycznych wyborach Hitlera do władzy w Niemczech i rozpętania przez niego antysemickiej nagonki, a później tzw. "Ostatecznego Rozwiązania" kwestii żydowskiej nie powstałaby w tak krótkim czasie polityczna koniunktura dla zrealizowania syjonistycznych planów - odbudowy po wiekach diaspory Państwa Izrael. Nas Polaków te fakty, połączone przez Autora w całość nie szokują, gdyż niejednokrotnie mogliśmy zetknąć się z tą niczym nie uzasadnioną sympatią Żydów w stosunku do naszych wrogów: Niemiec i komunizmu"

 Piotr Dąbrówka W.

18.04.2006 12:26

Roger zły again napisał
"mnie nie jest wstyd głupcze, szczycę się tym, że między innymi dzięki mnie żydokomuna nie doszła do władzy :-)"
O kurcze jest mi niezmiernie zaszczyt pisac na forum z tak zasłuzoną personą.
Może persona przedstawi się nam z imienia i nazwiska albo zarejestruje - wszyscy są ciekawi co to za zasłużona osoba.

REKLAMA

# roger

18.04.2006 12:37

głosowałem po prostu
na PiS :-)
więc mam mały udział :-)

# jeszcze inny nick

18.04.2006 12:45

a ty od razu ideologię dorabiasz
jużsię chciałeś wdać w polemikę z zawodowym politykiem a tu niespodzianka... zwyczajny jeden mały głosik, malusieńki krzyżyk przy odpowiednim nazwisku a tkwi jak zadra w umysłach nowodworzan :D:D:D:D

# obiektywna

18.04.2006 22:57

Siegnijmy do źródła, zwłaszcza te wysokie kwalifikacje radnych:
Dominika Dziobkowska, Jan Fusiecki 18-04-2006, ostatnia aktualizacja 17-04-2006 21:23
Robert Sosnowski, burmistrz Pragi Północ i działacz władz krajowych PiS, oraz jego żona Edyta, radna i szefowa PiS na Targówku, załatwili sobie mieszkanie z zasobów gminnych jeszcze przed ślubem. Ale właściwie nie wiadomo, gdzie mieszkają.
- Czy Pana żona dostała mieszkanie komunalne na Pradze Północ? - pytamy burmistrza Sosnowskiego.
- Nie pamiętam.
- Czy przyznane przez gminę lokum przy Łochowskiej zamienili Państwo na mieszkanie przy ul. Krasiczyńskiej na Bródnie (oba na Pradze)?
- Nie pamiętam. Wiem, gdzie jest ulica, o którą pytacie, ale nic więcej nie wiem.
- A co Pan na to (pokazujemy kopię dokumentu świadczącego o zamianie)?
- Teraz sobie przypominam.
- I co było dalej z tym mieszkaniem?
- Nie pamiętam.
- Jakie mają Państwo teraz nieruchomości?
- Nie pamiętam.
- A gdzie Pan teraz mieszka?
- Nie pamiętam.
- Czy dorosły człowiek, polityk, może nie pamiętać, gdzie ma mieszkanie?
- Tak.
- A gdzie mieszka Pana żona?
- Nie wiem.
- Gdzie Pani mieszka? - pytamy na piśmie Edytę Sosnowską.
- W mieście stołecznym Warszawa - odpowiada. Dzielnicy podać nie chce.
Mieszkania komunalne na Pradze Północ załatwiła sobie również radna z PiS. I syn wiceburmistrza Pragi Północ Kazimierza Konopki, ale kiedy radna z opozycji zgłosiła sprawę do prokuratora, zrezygnował z przydziału. Większość radnych partii braci Kaczyńskich - 7 na 12 - znalazła zatrudnienie w podlegających Ratuszowi instytucjach.

REKLAMA

# nauczycielka

19.04.2006 08:02

Nasza Zientecka dołączy do tej zgranej paczki i też odda mieszkanie ukochanej mamusi .Załatwiła tak po prostu przy okazji.Minister Ziobro rusz....bo PiS padnie.Lewica i Platforma to male zuczki.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA