REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

barka

# r. stefanik

28.05.2003 00:11

cytat z Gazety Wyborczej:
Dominika Ostalowska: mam swoje ulubione miejsce na Tarchominie - na barce na Wisle znajduje sie Kuchnia Smakosza, gdzie serwowane sa przepyszne flaki i ryby - sandacz, okon.
gdzie to jest?

# lidka

28.05.2003 02:26

na Płochocimskiej nad kanałem Żerańskim przed Marywilską ok. 3oom od Modlińskiej, przejeżdżam tamtędy codziennie ale nie podejrzewałam że tam jest dobre jedzenie, czy ktos oprócz pani Moniki tam bywa?

# nickx

28.05.2003 08:25

Ja raz byłam. Nic mnie szczególnie nie zachwyciło, z wyjątkiem szefa. Trzeba przyznać, że facet " ma gadane".

REKLAMA

# Duśka

28.05.2003 10:11

To było stałe miejsce obiadowe Marka Kotańskiego. Moi znajomi pojechali tam kiedyś, żeby sprawdzić jak tam jest i podobno oczarowało ich. Wyśmienite jedzenie. Tak to określili. Jeszcze tam nie była, ale coraz częściej dochodzą mnie głosy, że tak tam jest naprawdę. Duśka

# Debil

28.05.2003 19:55

Ja też słyszałem że jest pysznie. Ale jeszcze nie byłem bo boję się jeść ryb bo mają niebezpieczne ości, a flaki to mogą pochodzic np. od świeżo przejechanego Filemona. I wogóle to kończę.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024