REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# jestem na nie

17.06.2015 12:27

a ja jestem przeciw. Dlaczego nasze pieniądze mają być przeznaczone (pod "hasłem ze niby dla młodzieży") dla szkółek by mogły w zimie prowadzić "działalność gospodarczą" i dlaczego mamy im fundować namiot? Szkółki powinny sobie coś takiego same zakupić, wynająć. Już i tak przez was dzieciaki nie mają gdzie kopać w piłkę bo wszystkie boiska macie wynajęte, pozajmowaliscie wszystkie do późnych godzin a inne dzieciaki nie mają co ze sobą robić bo wy musicie zarabiać na innych.
Proszę więc bzdur nie wypisywać i ludziom nie mącić w głowach ze to posłuży wszystkim.

# sportowiec

17.06.2015 12:40

propozycja bez sensu, wyrzucanie naszych pieniędzy i tyle. Ja zagłosuję (jeżeli będzie) na projekt budowy bezpłatnych boisk piłkarskich, do kosza, skateparków itp. niedostępnych dla wszelkiej maści szkółek piłkarskich. Dzieci rzeczywiście jes z każdym rokiem więcej a boisk nie ma. Zrobili przy Strumykowej chyba dla szkółek bo ciągle zajęte a reszta nie ma gdzie grac samemu czy nawet z rodzicami. Drugi raz tego błędu nie wolno zrobić. Dzieciaków chcących kopać w piłkę jest dużo dużo więcej niż tych w waszych szkółkach i dzieciaki tu mieszkający są ważniejsi niż Ci dojeżdzający z innych dzielnic na zajęcia

# wkurzony

17.06.2015 13:53

Zgadzam się z przedmówcami. Wszystko to czysta komercja i normalny dzieciak (nie ze szkółki ) nie ma gdzie pograć. Bujajcie się. Nie zagłosuję na projekty na ZB.

REKLAMA

# gość

17.06.2015 14:02

Balon sportowy to obszar nr 1 - Tarchomin. Co ma do tego ZB?
#wkurzony napisał(a) 17.06.2015 13:53
Nie zagłosuję na projekty na ZB.

# wojta

17.06.2015 15:36

A ja popieram ten projekt i oddam chętnie na niego swój głos :)

# drugastrona

17.06.2015 16:33

Nie popieram. Zbyt drogi, przydatny tylko garstce osób.

REKLAMA

# beznicku

17.06.2015 16:42

#drugastrona napisał(a) 17.06.2015 16:33
Nie popieram. Zbyt drogi, przydatny tylko garstce osób.

dokładnie! masz 100 % racji

# baloniarz

18.06.2015 10:36

to świetny projekt, nie dla garstki odbiorców tylko dla setek dzieci, chłopców i dziewczynek, a dzieciaki ze szkoły 344 na Erazma będą tam na pewno miały WF w godzinach szkolnych. Do "Sportowca" : nie porównuj Balonu ze skateparkiem, na którym to właśnie zbiera się garstka młodzieży, która pije piwo i pali nie wiadomo co na obiekcie.

# zaqw

18.06.2015 13:58

baloniarz, 100% racji. Lepszy ten balon niż pseudoskatepark, dla garstki łobuzów

REKLAMA

# były piłkarz

18.06.2015 14:25

Balon sportowy jest świetnym pomysłem. Ta "garstka" to mniej więcej połowa chłopców w wieku 6-18 lat z Tarchomina, Nowodworów i okolic. Do tego pokaźna grupa dorosłych mężczyzn, a także dziewczęta trenujące piłkę. Mało? To chyba też jedyny projekt budżetu partycypacyjnego, który się zwróci po kilku latach.

# Misiek 007

18.06.2015 14:51

Nie zagłosowałem (oddałem głos prze internet na inne projekty). Zgadzam się z opiniami przedmówców, że szkółki powinny sobie coś takiego same zakupić lub wynająć na rynku (zajęcia w szkółkach i tak do tanich nie należą). Poza tym, w przypadku ciepłej zimy - a takie zdarzają się teraz raz za razem - ja ale też wielu innych mieszkańców Tarchomina ma w zwyczaju wychodzić z dziećmi pokopać piłkę nawet zimą. W przypadku osadowienia tam "balonu" zabawa zimą na tym boisku stanie się niemożliwa.

# nie dla balonu

18.06.2015 14:56

#były piłkarz napisał(a) 18.06.2015 14:25
Balon sportowy jest świetnym pomysłem. Ta "garstka" to mniej więcej połowa chłopców w wieku 6-18 lat z Tarchomina, Nowodworów i okolic. Do tego pokaźna grupa dorosłych mężczyzn, a także dziewczęta trenujące piłkę. Mało? To chyba też jedyny projekt budżetu partycypacyjnego, który się zwróci po kilku latach.

Koleś, jesteś oderwany od rzeczywistości?? bzdury piszesz. Na te treningi chodzi garstka w porównaniu z tymi którzy chcieliby a nie mogą pokopać w piłke bo boiska im pozajmowali i to wszsytkie....

REKLAMA

# nie dla balonu

18.06.2015 14:59

#drugastrona napisał(a) 17.06.2015 16:33
Nie popieram. Zbyt drogi, przydatny tylko garstce osób.

dokładnie !!! Panie były piłkarzu a teraz trenerze, kup se Pan taki balon za swoje a łapki nie wyciągaj po publiczne pieniążki

# Misiek 007

18.06.2015 21:03

Już zagłosowałem na kilkanaście projektów - kilkanaście więc nie było na liście "balonowego"Zgadzam się z przedmówcami. Komercjalizacja przestrzeni publicznej nie jest nam potrzebna.

# anty-balon

18.06.2015 21:59

No nie wierzę. Ale gość ma tupet! Pomóżcie mu "zdobyć" balon by on i jemu podobni mogli zarabiać na dzieciakach również i zimą.
Głupoty typu "jest bardzo potrzebny" podczas gdy wiele innych spraw jest ważniejszych i pilniejszych są delikatnie mówiąc już nie na miejscu.....
Ale widzę że jest sporo ludzi którzy nie dają się nabrać na to i szacun dla Was!

REKLAMA

# budżet OBYWATELSKI

19.06.2015 09:25

Mam pytanie do Państwa radnych Tyburca, Korowaja a także reszty przedstawicieli partii rządzącej: czy kampania promocyjna waszych projektów (banery, plakaty, kolorowe ulotki jest finansowana z budżetu partyjnego czy środków własnych (diet radnych)?

# tak dla balonu

19.06.2015 11:08

co za bzdury pisze anty-balon! jakie zarabianie na dzieciakach również zimą? A co myślisz że zimą dzieciaki zapadają w zimowy sen i nie trenują? Kluby za składki rodziców muszą wynajmowac sale gimanstyczne, których nie starcza dla wszystkich. I dzieciaki muszą grać na twardych parkietach i narażać swoje nogi, stawy na mikrourazy zamiast grać na miękkiej trawie cały rok !

# głosujmy na balon

19.06.2015 11:19

a ja z całą rodzinką i sąsiadami zagłosowałem za balonem i innych do tego namawiam, bo chcę żeby małe brzdące, starsza młodzież i tatusiowie mogli grać w super warunkach przez całą zimę a nioe na błocie i po kolana w śniegu

REKLAMA

# trener

19.06.2015 11:27

Misiek 007 - jaka komercjalizacja przestrzeni publicznej? może nie wiesz że to boisko od samego poczatku jest płatne. Boisko darmowe jest na Picassa. Musisz wiedzieć że jest coś takiego jak OSiR i tak jak kino, teatr, muzeum pobiera opłaty za korzystanie. Twoim tokiem myślenia bezpłatny powinien też być pobliski basen i niech wchodzi kto chce i kiedy chce - będzie wtedy fajny bajzel i zdemolowane obiekty. Balon tę przestrzeń porządkuje i wzbogaca. Co więcej, jak piszą w artykule - nie trzeba będzie do niego dokładać z państwowej kasy jak na inne deficytowe projekty

# nie głosujmy na balon

19.06.2015 16:01

#głosujmy na balon napisał(a) 19.06.2015 11:19
a ja z całą rodzinką i sąsiadami zagłosowałem za balonem i innych do tego namawiam, bo chcę żeby małe brzdące, starsza młodzież i tatusiowie mogli grać w super warunkach przez całą zimę a nioe na błocie i po kolana w śniegu

a ja z całą rodziną i sąsiadami i ich rodzinami nie zagłosujemy. jest nas już cała armia i innych też do tego namawiam żeby na ten balon nie głosować.
Krótkowzroczny jesteś - to nie będzie balon dla wszystkich, jak będziesz chciał skorzystać (zzazwyczaj całe dnie będą zajmowały szkółki piłkarskie, nie wiem kiedy Ty w takim razie skorzystasz, chyba ok 23 w nocy) to musisz zapłacić nie myśl ze za darmo, czytać trzeba umieć i znać trochę życia.
Głosuj, głosuj a założę sie z Tobą że będziesz grał ale obok tego balona bo Cię zrobią w przysłowiowego balona. :)
Dla mnie liczą się inicjatywy dla ogółu a nie jakiejś małej grupki ludzi podszywających się pod dzieciaków i młodzież których na Białołęce jesta aż nadto tylko ze nie mają gdzie grać nie bedąc w żadnych klubikach i szkółkach.
Dajcie projekt na budowe nowych boisk ogólno-dostępnych to wtedy dostaniecie moj, mojej rodziny i znajomych głos. Byłoby tego ok 100 !!

# Rozum

19.06.2015 18:58

Jakby ujawnić IP piszących to by się okazało że powyżej - poza kilkoma wyjątkami - mamy dialog najemnych internetowych klakierów robiących dla dwóch konkurencyjnych projektów.
Bardzo dobry przykład dlaczego partycypacja jest idea czysto akademicką.

REKLAMA

# Amator Piłkarski

22.06.2015 23:04

Jestem na "nie" dla tego pomysłu, z tego samego powodu co osoby, które napisały wcześniej. Jednak dodam, że mam 17 lat i bardzo lubię grać w piłkę nożną, ale nie mogę tego robić od poniedziałku do piątku po szkole (tj. od godz. 17:00) w czasie roku szkolnego. Czemu? Otóż wtedy na Białołęce wszystkie boiska są zajęte przez pseudo-szkółki piłkarskie. Taka inwestycja nic nie da amatorskim piłkarzom, lepiej wybudować kilka nowych boisk (choć oczywiście i tak będą one zajmowane przez różnych żadnych pieniędzy trenerów).

# Paweł Tyburc

25.06.2015 13:31

z przyjemnoscią jako projektodaca odpowiem na pytanie zadane w jednym z powyższych postów. Kampania promocyjna jak to zostało nazwane projektu pt. "Balon Sportowy-Hala Pneumatyczna dla boiska BOS przy ul. Światowida 56" była oparta na jednym rodzaju ulotki, sfinansowana w całości ze środków prywatnych, kosztowała około 300 zł. Pozdrawiam i zachęcam do głosowania na ten projekt będący marzeniem setek dzieci i młodzieży z Białołęki. Głosowanie do 26.06 na:
www.twojbudzet.um.warszawa.pl
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break