REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# jestem na nie

17.06.2015 12:27

a ja jestem przeciw. Dlaczego nasze pieniądze mają być przeznaczone (pod "hasłem ze niby dla młodzieży") dla szkółek by mogły w zimie prowadzić "działalność gospodarczą" i dlaczego mamy im fundować namiot? Szkółki powinny sobie coś takiego same zakupić, wynająć. Już i tak przez was dzieciaki nie mają gdzie kopać w piłkę bo wszystkie boiska macie wynajęte, pozajmowaliscie wszystkie do późnych godzin a inne dzieciaki nie mają co ze sobą robić bo wy musicie zarabiać na innych.
Proszę więc bzdur nie wypisywać i ludziom nie mącić w głowach ze to posłuży wszystkim.

# sportowiec

17.06.2015 12:40

propozycja bez sensu, wyrzucanie naszych pieniędzy i tyle. Ja zagłosuję (jeżeli będzie) na projekt budowy bezpłatnych boisk piłkarskich, do kosza, skateparków itp. niedostępnych dla wszelkiej maści szkółek piłkarskich. Dzieci rzeczywiście jes z każdym rokiem więcej a boisk nie ma. Zrobili przy Strumykowej chyba dla szkółek bo ciągle zajęte a reszta nie ma gdzie grac samemu czy nawet z rodzicami. Drugi raz tego błędu nie wolno zrobić. Dzieciaków chcących kopać w piłkę jest dużo dużo więcej niż tych w waszych szkółkach i dzieciaki tu mieszkający są ważniejsi niż Ci dojeżdzający z innych dzielnic na zajęcia

# wkurzony

17.06.2015 13:53

Zgadzam się z przedmówcami. Wszystko to czysta komercja i normalny dzieciak (nie ze szkółki ) nie ma gdzie pograć. Bujajcie się. Nie zagłosuję na projekty na ZB.

REKLAMA

# gość

17.06.2015 14:02

Balon sportowy to obszar nr 1 - Tarchomin. Co ma do tego ZB?
#wkurzony napisał(a) 17.06.2015 13:53
Nie zagłosuję na projekty na ZB.

# wojta

17.06.2015 15:36

A ja popieram ten projekt i oddam chętnie na niego swój głos :)

# drugastrona

17.06.2015 16:33

Nie popieram. Zbyt drogi, przydatny tylko garstce osób.

REKLAMA

# beznicku

17.06.2015 16:42

#drugastrona napisał(a) 17.06.2015 16:33
Nie popieram. Zbyt drogi, przydatny tylko garstce osób.

dokładnie! masz 100 % racji

# baloniarz

18.06.2015 10:36

to świetny projekt, nie dla garstki odbiorców tylko dla setek dzieci, chłopców i dziewczynek, a dzieciaki ze szkoły 344 na Erazma będą tam na pewno miały WF w godzinach szkolnych. Do "Sportowca" : nie porównuj Balonu ze skateparkiem, na którym to właśnie zbiera się garstka młodzieży, która pije piwo i pali nie wiadomo co na obiekcie.

# zaqw

18.06.2015 13:58

baloniarz, 100% racji. Lepszy ten balon niż pseudoskatepark, dla garstki łobuzów

REKLAMA

# były piłkarz

18.06.2015 14:25

Balon sportowy jest świetnym pomysłem. Ta "garstka" to mniej więcej połowa chłopców w wieku 6-18 lat z Tarchomina, Nowodworów i okolic. Do tego pokaźna grupa dorosłych mężczyzn, a także dziewczęta trenujące piłkę. Mało? To chyba też jedyny projekt budżetu partycypacyjnego, który się zwróci po kilku latach.

# Misiek 007

18.06.2015 14:51

Nie zagłosowałem (oddałem głos prze internet na inne projekty). Zgadzam się z opiniami przedmówców, że szkółki powinny sobie coś takiego same zakupić lub wynająć na rynku (zajęcia w szkółkach i tak do tanich nie należą). Poza tym, w przypadku ciepłej zimy - a takie zdarzają się teraz raz za razem - ja ale też wielu innych mieszkańców Tarchomina ma w zwyczaju wychodzić z dziećmi pokopać piłkę nawet zimą. W przypadku osadowienia tam "balonu" zabawa zimą na tym boisku stanie się niemożliwa.

# nie dla balonu

18.06.2015 14:56

#były piłkarz napisał(a) 18.06.2015 14:25
Balon sportowy jest świetnym pomysłem. Ta "garstka" to mniej więcej połowa chłopców w wieku 6-18 lat z Tarchomina, Nowodworów i okolic. Do tego pokaźna grupa dorosłych mężczyzn, a także dziewczęta trenujące piłkę. Mało? To chyba też jedyny projekt budżetu partycypacyjnego, który się zwróci po kilku latach.

Koleś, jesteś oderwany od rzeczywistości?? bzdury piszesz. Na te treningi chodzi garstka w porównaniu z tymi którzy chcieliby a nie mogą pokopać w piłke bo boiska im pozajmowali i to wszsytkie....

REKLAMA

# nie dla balonu

18.06.2015 14:59

#drugastrona napisał(a) 17.06.2015 16:33
Nie popieram. Zbyt drogi, przydatny tylko garstce osób.

dokładnie !!! Panie były piłkarzu a teraz trenerze, kup se Pan taki balon za swoje a łapki nie wyciągaj po publiczne pieniążki

# Misiek 007

18.06.2015 21:03

Już zagłosowałem na kilkanaście projektów - kilkanaście więc nie było na liście "balonowego"Zgadzam się z przedmówcami. Komercjalizacja przestrzeni publicznej nie jest nam potrzebna.

# anty-balon

18.06.2015 21:59

No nie wierzę. Ale gość ma tupet! Pomóżcie mu "zdobyć" balon by on i jemu podobni mogli zarabiać na dzieciakach również i zimą.
Głupoty typu "jest bardzo potrzebny" podczas gdy wiele innych spraw jest ważniejszych i pilniejszych są delikatnie mówiąc już nie na miejscu.....
Ale widzę że jest sporo ludzi którzy nie dają się nabrać na to i szacun dla Was!

REKLAMA

# budżet OBYWATELSKI

19.06.2015 09:25

Mam pytanie do Państwa radnych Tyburca, Korowaja a także reszty przedstawicieli partii rządzącej: czy kampania promocyjna waszych projektów (banery, plakaty, kolorowe ulotki jest finansowana z budżetu partyjnego czy środków własnych (diet radnych)?

# tak dla balonu

19.06.2015 11:08

co za bzdury pisze anty-balon! jakie zarabianie na dzieciakach również zimą? A co myślisz że zimą dzieciaki zapadają w zimowy sen i nie trenują? Kluby za składki rodziców muszą wynajmowac sale gimanstyczne, których nie starcza dla wszystkich. I dzieciaki muszą grać na twardych parkietach i narażać swoje nogi, stawy na mikrourazy zamiast grać na miękkiej trawie cały rok !

# głosujmy na balon

19.06.2015 11:19

a ja z całą rodzinką i sąsiadami zagłosowałem za balonem i innych do tego namawiam, bo chcę żeby małe brzdące, starsza młodzież i tatusiowie mogli grać w super warunkach przez całą zimę a nioe na błocie i po kolana w śniegu

REKLAMA

# trener

19.06.2015 11:27

Misiek 007 - jaka komercjalizacja przestrzeni publicznej? może nie wiesz że to boisko od samego poczatku jest płatne. Boisko darmowe jest na Picassa. Musisz wiedzieć że jest coś takiego jak OSiR i tak jak kino, teatr, muzeum pobiera opłaty za korzystanie. Twoim tokiem myślenia bezpłatny powinien też być pobliski basen i niech wchodzi kto chce i kiedy chce - będzie wtedy fajny bajzel i zdemolowane obiekty. Balon tę przestrzeń porządkuje i wzbogaca. Co więcej, jak piszą w artykule - nie trzeba będzie do niego dokładać z państwowej kasy jak na inne deficytowe projekty

# nie głosujmy na balon

19.06.2015 16:01

#głosujmy na balon napisał(a) 19.06.2015 11:19
a ja z całą rodzinką i sąsiadami zagłosowałem za balonem i innych do tego namawiam, bo chcę żeby małe brzdące, starsza młodzież i tatusiowie mogli grać w super warunkach przez całą zimę a nioe na błocie i po kolana w śniegu

a ja z całą rodziną i sąsiadami i ich rodzinami nie zagłosujemy. jest nas już cała armia i innych też do tego namawiam żeby na ten balon nie głosować.
Krótkowzroczny jesteś - to nie będzie balon dla wszystkich, jak będziesz chciał skorzystać (zzazwyczaj całe dnie będą zajmowały szkółki piłkarskie, nie wiem kiedy Ty w takim razie skorzystasz, chyba ok 23 w nocy) to musisz zapłacić nie myśl ze za darmo, czytać trzeba umieć i znać trochę życia.
Głosuj, głosuj a założę sie z Tobą że będziesz grał ale obok tego balona bo Cię zrobią w przysłowiowego balona. :)
Dla mnie liczą się inicjatywy dla ogółu a nie jakiejś małej grupki ludzi podszywających się pod dzieciaków i młodzież których na Białołęce jesta aż nadto tylko ze nie mają gdzie grać nie bedąc w żadnych klubikach i szkółkach.
Dajcie projekt na budowe nowych boisk ogólno-dostępnych to wtedy dostaniecie moj, mojej rodziny i znajomych głos. Byłoby tego ok 100 !!

# Rozum

19.06.2015 18:58

Jakby ujawnić IP piszących to by się okazało że powyżej - poza kilkoma wyjątkami - mamy dialog najemnych internetowych klakierów robiących dla dwóch konkurencyjnych projektów.
Bardzo dobry przykład dlaczego partycypacja jest idea czysto akademicką.

# Amator Piłkarski

22.06.2015 23:04

Jestem na "nie" dla tego pomysłu, z tego samego powodu co osoby, które napisały wcześniej. Jednak dodam, że mam 17 lat i bardzo lubię grać w piłkę nożną, ale nie mogę tego robić od poniedziałku do piątku po szkole (tj. od godz. 17:00) w czasie roku szkolnego. Czemu? Otóż wtedy na Białołęce wszystkie boiska są zajęte przez pseudo-szkółki piłkarskie. Taka inwestycja nic nie da amatorskim piłkarzom, lepiej wybudować kilka nowych boisk (choć oczywiście i tak będą one zajmowane przez różnych żadnych pieniędzy trenerów).

# Paweł Tyburc

25.06.2015 13:31

z przyjemnoscią jako projektodaca odpowiem na pytanie zadane w jednym z powyższych postów. Kampania promocyjna jak to zostało nazwane projektu pt. "Balon Sportowy-Hala Pneumatyczna dla boiska BOS przy ul. Światowida 56" była oparta na jednym rodzaju ulotki, sfinansowana w całości ze środków prywatnych, kosztowała około 300 zł. Pozdrawiam i zachęcam do głosowania na ten projekt będący marzeniem setek dzieci i młodzieży z Białołęki. Głosowanie do 26.06 na:
www.twojbudzet.um.warszawa.pl
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024