REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

badania prenatalne

 krzysztof20

29.12.2016 13:32

Hej
Chciałabym zrobić badania prenatalne, czy ktoś z Was już robił ?
Jeśli tak to gdzie wyczytam najwięcej wskazówek i to dobrych wskazówek ? Ktos może polecić ?
Przykładowo takie coś jak tutaj www.prenatalne-badania.pl

# Danuta Rosa

10.01.2018 14:09

Ja słyszałam o dr Rozmus Warcholińskiej, która wykonuje tego typu specjalistyczne badania, 3/4 D usg z pełną dokumentacją, do tego wszystko tłumaczy, podpowiada itp. Sama planuję u niej wykonać badanie, wolę mieć całkowitą pewność co do zdrowia mojego dziecka, a na pewno zrobić tyle ile mogę.

 jjusti18

22.11.2018 15:08

Nie wiem dlaczego, ale wiele kobiet rezygnuje z badań prenatalnych. Jeżeli chodzi o mnie to uważam, że jest bardzo ważne badanie i nawet konieczne. Sama planuję niedługo wykonać test Panorama Medistore. Chce wiedzieć czy dzidziuś jest zdrowy czy może jest prawdopodobieństwo, że urodzi się z wadą genetyczną. Niezależnie od wyniku wiadomo, będę go kochać. Jednakże, będę miała czas na naukę jak zajmować się dzieckiem niepełnosprawnym. Dlatego chociażby dlatego uważam, że warto wykonać sobie badanie prenatalne.

REKLAMA

 pruszynka

21.08.2019 11:18

a jakie testy i gdzie najlepiej wykonać?

 wisenka6

22.08.2019 01:57

Zdecydowanie w szpitalu Medicover na Wilanowie. Testy Sanco polecam, to badania prenatalne nowoczesnej generacji. Przy mniejszych funduszach za to PAPPA-A. To też dobre badanie a koszt w granicach 500 zł.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe