REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# Mariola

07.03.2014 01:25

Miejsce godne polecenia, obsługa dyskretna, kameralnie, cicho, jedzenie przepyszne, kucharz ma wyjątkowe jak dla mnie wyczucie smaków. Bardzo ładnie podane potrawy, polecam placuszki cukiniowe z łososiem, dla mnie mistrzostwo świata, wątróbkę z kaczki duszoną lub podaną w sałatce, obie świetne, tatar południowy - ciekawe połączenie produktów, lekko pikantne, ale zaostrzające apetyt. Szkoda, że melon z szynką parmeńską jest daniem sezonowym, bo odkryłam nową potrawę, którą polecam. Oceniam bardzo wysoko kuchnię, wystrój, obsługę. Ceny dostępne, ciasto marchewkowe pyszne, cudnie podane z kluczem wiolinowym. Godna polecenia herbatka w dzbanku i piwo raciborskie oraz ciemne. Miło, smacznie, niedrogo można spędzić czas z ukochana osobą, przyjaciółmi lub służbowo. Niestety nie za bardzo jest gdzie zaparkować, ale to drobiazg przy tylu zaletach.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA