REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

autobus linii 133 i nie tylko

# 133

10.08.2004 10:33

To tekst do ztm-u (szlag mnie zaraz trafi i krzywda się komuś stanie)
Wczoraj (09.08.2004) o 18:15 z krańca Żerań odjechał autobus o numerze bocznym 1309, palant który prowadził ten autobus nie wiedzieć czemu włączył ogrzewanie na całej trasie (dojeżdżam do choszczówki). Nie dość, że autobusy Man (kupione pewnie dzięki łapówce) nie nadają się do przewozu pasażerów w lecie ze względu na swoją konstrukcję (duchota, gorąco, zbudowane są chyba z myślą o zainstalowaniu w nich klimatyzacji) to jeszcze osobniki pokroju tego wczorajszego kierowcy włączają w nich, bez logicznego uzasadnienia ogrzewanie, a dodam że zdarza się to nagminnie. Dlatego też postanowiłem napisać do was mimo iż nie mam nadziei że to coś zmieni, jednak moja złość musiała znaleźć gdzieś swoje ujście. Może ktoś z was, bądź też sami kierowcy zorientują się że coś jest nie tak gdy jakaś starsza osoba o słabym sercu dostanie zawału albo zwyczajnie zasłabnie i skończy się to szpitalem albo przynajmniej wizytą u lekarza. Chciałbym żeby ktoś kompetentny odpisał mi na tego maila jeśli mnie zupełnie nie zlejecie. Pozdrawiam w ten kolejny słoneczny i gorący dzień. Koneser linii 133

# kornik

10.08.2004 19:16

Przecież to takie proste wystarczyło po prostu zadzwonić na telefon (podany w każdym autobusie 995 - 1) Centrali Ruchu MZA i w sposób w miarę spokojny ( bez awanturowania się) przekazać informację o zdarzeniu podając nr linii i nr boczny np. 1309, z prośbą o interwencję.

# 133

11.08.2004 09:30

a kto ci powiedział że się awanturowałem? a po za tym to nie mam komórki :-)

REKLAMA

# kibol

11.08.2004 13:50

to zadzwoń z kija
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA