REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Meggg

13.01.2016 15:57

Żarty żartami ale dobrze to oddaje stan faktyczny. Czy coś się zmieni, zobaczymy
A jak tam wycinka nad Kanałem by PGNIG?

# Non

13.01.2016 16:04

Czemu w artukule tą wypowiedź określa się jako wpadkę. Dokładnie tak jest jak mówi i wiele osób się z tym zgadza. Czy rozwój poprzez budowę kolejnych marketów jest rozwojem polskiej kultury, wartości i tradycji. Raczej nie.

# arti

13.01.2016 21:41

#Non napisał(a) 13.01.2016 16:04
Czemu w artukule tą wypowiedź określa się jako wpadkę. Dokładnie tak jest jak mówi i wiele osób się z tym zgadza. Czy rozwój poprzez budowę kolejnych marketów jest rozwojem polskiej kultury, wartości i tradycji. Raczej nie.

Polska kultura, tradycja i wartości poradzą sobie same bez takich obrońców od siedmiu boleści jak minister.
Co do tego mają markety nie mam pojęcia.

REKLAMA

# WW1

14.01.2016 10:19

Sam jestem rowerzystą i tu nie czuję się obrażony. Faktem jest że obecne władze dla rowerów chcą robić wszystko, pieszymi się jakoś nie interesują. Mówię to ja rowerzysta - w 2015 roku przejechane 2000km, więc chyba nie jestem okazjonalnym rowerzystą i wiem co mówię.
Jeśli chodzi o dietę to nie było do mnie bo ja akurat uważam, że im więcej tłuszczów zwierzęcych tym zdrowiej - naukowcy już to potwierdzają np. pseudonauka o cholesterolu i jajkach - Ci co w temacie to wiedzą. Z resztą wegetarianie to już ginący gatunek - bo wykańczają się sami - oczywiście zdrowotnie - ale w tym obszarze ideologii jest bardzo dużo.
Jeśli chodzi o bieżącą politykę to proponuję z dystansem patrzeć na kolejne chucpy i zadymy. Jedna jak i druga strona potrzebuje wzbudzania emocji. Jak przestaniemy się tym emocjonować to będzie i dla zdrowia lepiej i samopoczucia własnego - oczywiście gorzej dla polityków. A i oczywiście bez kompleksów patrzmy co jakieś kundelki gdzieś za granicą piszą. Miejmy własne zdanie.

# Rowerzysta73

14.01.2016 10:21

Nic dodać nic ująć :)
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy