REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# wawa

14.10.2013 10:51

Przedłużenie jest ważne dla mieszkańców Wesołej, a nie Wawra!!! Dla Wawra byłoby najlepiej gdyby na granicy zaorano tą ulicę :).

# Gościu

14.10.2013 11:58

Ta ulica ma sens tylko wtedy, gdy będzie tunel?wiadukt w Międzylesiu i dogodna nowa ulica Nowozwoleńska do Wału. Inaczej wprowadzicied ruch ze wschodu na małe ulice, nieprzygotowane do tego, i będzie tak jak dziś na Przygodnej. DNO i 6 metrów mułu...

# pitupitu

14.10.2013 12:06

Zgadzam się w100% z uzytkownikiem "wawa" dla Wawra ta ulica nie ma żdnego znaczenia a co wiecej po jej zaoraniu Lublin, Garwolin i Siedlce wróciliby na ulicę Czech gdzie ich miejsce a nie korkowali Międzylesie.

REKLAMA

# Anna

14.10.2013 22:03

Ta droga to dramat!!!
Jeśli, któryś z Panów musiałby jeździć codziennie z Miłosnej do Międzylesia inaczej by się wypowiadał... tego nawet drogą nie można nazwać....

# ben

16.10.2013 19:31

Nie potrzebna jest ulica Nowozwoleńska i ruch trazytowy przeż środek Wawra. Mam nadzieję że budowa tunelu bedzie się ślimaczyła a może nawet wogóle nie powstanie, bo jezeli tak sprowokuje do zrobienie al. Dzieci Polskich.
Nie wiem czy jest jeszcze czas ale słyszałem o propozycji budowy wiaduktu w innym miejscu, który służyłby przedewszyskim mieszkańcom w przeprawie na drugą stronę torów.

# nick

22.10.2013 23:48

Całe szczęście. Ulica ta dla nas mieszkańców Międzylesia wprowadzałaby tylko niepotrzebne natężenie ruchu. A nie chcemy tego. Niech zostanie tak jak jest.
:)

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break