REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Agent do sprzedaży nieruchomości

# tadeuszwl

06.06.2017 12:04

Witam. Chciałbym sprzedaż własne jedno mieszkanie w okolicach Wilanowa. Do kogo (najlepiej agenta nie sieciowe biuro nieruchomości) się zgłosić?

# Twilk

20.06.2017 00:56

#tadeuszwl napisał(a) 06.06.2017 12:04
Witam. Chciałbym sprzedaż własne jedno mieszkanie w okolicach Wilanowa. Do kogo (najlepiej agenta nie sieciowe biuro nieruchomości) się zgłosić?

Polecam Ci kontakt do p. Eugeniusza Jaworskiego, jest partnerem sieci Remax. Rok temu przy jego pomocy sprzedałem dom i sobie kupiłem mieszkanie. Bardzo fajny człowiek z dużą wiedzą. Na pewno się dogadacie.

# Talar

26.06.2017 14:21

Witam Forumowiczów. Też mogę polecić Eugeniusza Jaworskiego. On bardzo dobrze ogarnia nieruchomości z okolic Wilanowa/Ursynowa właśnie.

REKLAMA

# tama86

20.03.2018 11:19

Cześć, szukam pośredników specjalizujących się w biurach do wynajęcia. Znalazłam w sieci firmę www.gwiazda.info. Czy ktoś korzystał z ich usług?

# MichalProsty

21.03.2018 11:26

sprzedam temperówki stalowe po 7
polecam wspaniale się nimi temperuje
dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.
mam jeszcze cymbałki po 9
ktoś cos ?

# AliceMol

04.09.2018 10:18

A kontaktowaliście się z Rafałem Bieleckim? Koleżanka dopiero co odebrała klucze do swojego nowego mieszkania, które zdobyła dzięki Panu Rafałowi.

REKLAMA

# wariatka

19.03.2023 09:49

Bardzo wiele tak naprawdę zależy od nas samych i ja jeszcze chcę powiedzieć, że przede wszystkim istotną kwestią jest to aby wiedzieć dokładnie który skup nieruchomości jest godny uwagi. Od siebie chcę wam polecić firmę https://nieruchomosci-zeus.pl/ i ja za każdym razem jestem zadowolona z ich oferty.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe