REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Jakie filamenty do druku 3d?

 Edit556

14.03.2022 15:15

Planuję zainwestować w drukarkę 3d oraz kupić filamenty. Na ten moment interesują mnie filamenty PLA. Jakie możecie polecić (takie, które nie są najtańsze, ale też i nie mega drogie)?

 Malibu

14.03.2022 17:07

Osobiście używam DevilDesigh i jak na razie na nie nie narzekam. trzyma wymiar, nie było do tej pory problemu z zatykaniem, trochę się odkleja od beda jeśli drukarce jest zimno, czyli nie stawiaj jej tam, gdzie jest przeciąg. Koszt to około 85 złotych.
__________________
https://www.belfor.com.pl/

 Barbara345

15.03.2022 14:15

Mój brat hobbystycznie zajmuje się drukiem 3 d i od około roku korzysta z filamentów - PLA, ale nie tylko - Tarfuse od Grupy Azoty: https://nowetechnologie.grupaazoty.com/ Cena 99 zł z tego co kojarzę.

REKLAMA

# Ijaslo

15.03.2023 23:18

Moi zdaniem stosowanie dobrej jakości filamentów do drukarek 3d ma duze znaczenie. Możemy osiągnąć dobry efekt, wydruk będzie trwały, zostanie zachowana odpowiednia kolorystyka. Również sama konstrukcja wydruku będzie stabilna. Warto sprawdzić ofertę Print-Me, to polski producent, mają dobrą ofertę, dobre ceny, szybko dostarczają zamówiony towar

# Was Yan

17.03.2023 22:45

Przerabiałem filamenty róznych marek, kupowane przez portale. Często nie trzymają koloru, ani średnicy, jest to problem. Zdecydowanie lepiej kupować tu na miejscu. Print-Me to jeden z lepszych sklepów i można od nich otrzymać darmowe próbki
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA