REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

A może poprosimy o kino ?

# Toomek di Picassa

09.02.2003 18:49

Ja nie rozumiem tego dlaczego na Tarchominie nie chce nikt zbudować kina . Na Białołęce mieszka 50 tys. potencjalnych klientów , do tego dochodzą potencjalni klienci z Legionowa , Nowego Dworu i innych przyległych miasteczek. Myśle więc , że Białołęka to atrakcyjne miejsce na kino. Wydaje mi się ,że większość osób z przyległych miasteczek , a nawet z Tarchomina i Białołęki może rezygnować z wizyt kinie bo do najbliższego kina ma dość daleką drogę.
Proponuję więć abyśmy my forumowicze , mieszkańcy Białołęki napisali listy do jakiś kilku inwestorów , w którym poprosimy o zbudowanie kina.
Ja osobiście jak bym miał kino na Tarchominie lub Nowodworach to właśnie bym poszedł do tego kina , a nie jechał gdzieś do Śródmieścia.
Co Wy na to ?

# pola

09.02.2003 19:06

Jestem jak najbardziej za!!
Jestem zagorzałą kinomanką i na rzecz kina w Naszej dzielnicy mogę walczyć! A co!!! Ale z mioch wiadomości na temat nowego kina w naszych okolicach możemy sobie tylko pomarzyć...
Natomiast interesuje mnie kino "w stanie spoczynku" w CH Targówek....Może jest naprawdę o co walczyć????Podpisuję się pod listem, petycją i mogę przewodniczyć grupie kinomanów z naszej dzielnicy...

# Rudal

09.02.2003 21:50

Popieram każdą inicjatywę budowy kina!!!Może w końcu się kiedyś uda.Kto wie....

REKLAMA

# Piotrek z Odkrytej

10.02.2003 09:11

Poprośmy, a co. Tylko pytanie: kogo możemy o to poprosić.

# Alf

10.02.2003 09:29

Z całym szacunkiem dla rozmówców (pisarzy), ale kino u nas jest to nierealne.
Popatrzcie jak długo CH Targówek ma kłopoty z pozyskaniem najemcy na swoje kino, po prostu ten "biznes" jest w lekkim kryzysie i trudno tu zarobić szybkie pieniądze

# Piotrek z Odkrytej

10.02.2003 10:06

Własnie do tego sprowadza się moje pytanie.

REKLAMA

# JG

10.02.2003 12:08

Ja również jestem "za", kino na Białolęce to marzenie. Wczoraj byłam na Władcy pierścieni a gdzie ??? w Multikinie. Dlaczego żeby obejrzeć jakiś film muszę się wybierać np. do Promenady na Ostrobramską, albo do Kinoteki w PKiN albo do Multikina ? Nikt nie mówi żeby na Białołęce powstało drugie Multikino - wystarczy jedna a dobrze nagłośniona sala... czy to tak dużo ???

# slaw

10.02.2003 23:33

Witam Kinomaniaków. Podobny glos zabrala Vetilien w dyskusji z dn 12.01.03. I tez nie ma odpowiedzi. Moze warto aby głos był bardziej donośny i został wdrukowany przez "Echo". Przypuszczam, że gazetka dochodzi do szerszego grona niz forma elektroniczna. Z przyjemnością chodziłbym do kina, a nie jeździł. Średnia roczna za 2002 - 1 raz w tygodniu w kinie. Wynik całkiem niezły, a mógłby być lepszy. Ale marzy mi sie kino, gdzie na salę, nie można wnosić coli, popcornu i włączonych telefonów komórkowych. Szybko mija radość z oglądania filmu, gdy trafi sie na takiego sąsiada/sąsiadkę. Chociaz dla kina jest to tak samo dobry biznes jak sam bilet. Przy "Władcy Pierścieni" - do biletu znizkowego -15 zł mozna doliczyc zestaw za 14,90 zł ( duzy popcorn, duza cola i gratis pierścień). Może ktos z Forumowiczów czytał o losach kina w CH targówek, przypominam sobie , że któraś z gazet poruszała ten temat. Ale informacja umkneła mi uwadze. Jak nie wiadomo o co chodzi to zapewne o pieniądze ?. Pozostaje czekać cierpliwie, az na Targówku sytuacja się poprawi, a moze w którejś z nowych inwestycji na terenie Białołeki będą sale kinowa. Czego i Wam i sobie zycze

# Basia

11.02.2003 08:59

Tylko co by to było za kino? Na Bródnie jest kino Świt , tylko że frekwencja tam niska ze względu na repertuar. Nie wiado jakie to kino by było :(

REKLAMA

# aa

12.02.2003 19:04

A może jeszcze kręgielnia i aquapark???!!!
Tylko że kasa jest na Bankowym, a inwestorzy chcą budować jedynie markety, supermarkety, hipermarkety i osiedla mieszkaniowe ("od bidy" znajdzie się miejsce na jeszcze jeden parking komercyjny).
KOMERCHA - uber alles!!!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break