REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Teresiak na burmistrza.

# tapir

11.02.2003 08:41

W razie gdyby trybunał obalił ustawę warszawską, trzeba mieć jakąś alternatywę przeciwko panom S. A na wice proponuję piotra i historyka- pierwszy od ekologii, drugi od kultury i oświaty.

# gj

11.02.2003 09:00

Trybunał nic nie zrobi. Już Kaczor się o to postarał powiązaniami rodzinnymi sądu i zarządu.

# NN

11.02.2003 11:04

Trybunał może co najwyżej orzec zgodność, lub niezgodność z konstytucją. Reszta w rękach sejmu a koń jaki jest każdy widzi...

REKLAMA

# Mieszkaniec

11.02.2003 11:54

... a Król Maciuś na Prezydenta RP.

# historyk

11.02.2003 16:37

alternatywa brzmi ciekawie

# Piotrek z Odkrytej

12.02.2003 00:01

Historyku naprawdę ta alternatywa Ci się podoba ? Chodzi mi o to czy naprawdę byś chciał (pytam ewentualnie, w razie gdyby co) ?

REKLAMA

# historyk

12.02.2003 00:16

Cieszę się,że ktoś mnie zauważył i pozytywnie ocenił (tapiry to sympatyczne zwierzęta, choć może to podpucha). Powiem tak, na razie to czysta teoria - na zasadzie, gdybym wygrał w totolotka... Natomiast merytorycznie czuję się przygotowany do pełnienienia takich funkcji. Więc gdybym kiedyś dostał taką propozycję to na pewno bym ją poważnie rozważył (wszystko zależałoby od kontekstu). Na razie pozostaje mi pisać pisma do dzielnicy by respektowała potrzeby lokalnej społeczności- wczoraj złożyłem 4.

# Piotrek z Odkrytej

12.02.2003 11:25

Brawo Historyk żadnego krygowania się, że nie no co Wy, gdzie tam ja......... Ten Człowiek wiec czego chce (i czego chcemy MY). Jak Ci się podoba takie Twoje hasło wyborcze. Gdybyś poważnie się tym zajął, to może kto wie, a wtedy potrzebowałbyś kogoś kto Ci tę kampanię zrobi - bez podtekstów, że to niby ja wysuwam tu może swoją kandydaturę na szefa sztabu wyborczego Historyka.......... , no gdzieżby tam.........

# Mieszkaniec

12.02.2003 12:09

... a mnie na Błazna !

REKLAMA

# aa

12.02.2003 18:49

Poczekajmy na wyrok do wtorku.

# doktor

12.02.2003 20:13

Obawiam się Piotrze z Odkrytej,że Historyk byłby lepszym burmistrzem niż ty pijarowcem. Czy do Ciebie nie dociera,ze ten facet przerasta większość samorządowców o głowę.

# historyk

12.02.2003 22:06

Trochę bardziej (!)zniuansowałem swój post, ale Ty Piotrze "wolisz składnię pozbawioną urody koniunktiwu". Nie Ci będzie.. jeśli przyjdzie stosowny czas i podtrzymasz swoją ofertę, to poważnie porozmawiamy. Mieszkaniec mógłby już zacząć- w ciężkich i ponurych czasach tak bardzo potrzeba dobrych błaznów.
PS Zachęcam do odwiedzenia Lublina, malownicze miasto i dają tam wspaniałe gryczane naleśniki- szczególne pozdrowienia dla Moniki.
Pozdrawiam

REKLAMA

# Piotrek z Odkrytej

12.02.2003 22:39

Kim jesteś Doktorze, bo ja nie zamawiałem wizyty lekarskiej. Diagnoza może i słuszna, ale czy konieczna ? Sam sobie odpowiedz, jeśli potrafisz. Co jest Doktorku ? Po co się tak podniecasz, czy napisałem, że byłby złym ? Czytaj może ze dwa albo trzy razy, wtedy problemy ze zrozumieniem ustąpią (to moja rada). Historyku masz więcej wielbicieli vide Doktor - może to jakiś nowy przywódca lobbujący ? Czy tam miało być Niech Ci będzie........, Czy nie Ci będzie .......coś tam coś tam. To ważne z powodów składniowo-semantycznych.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy