Filmowy długi weekend. Majówka na Białołęce
18 kwietnia 2016
Na długi majowy weekend Kino na Boku, działające przy Białołęckim Ośrodku Kultury, proponuje miłośnikom kina trzy seanse, w tym aż dwa przedpremierowe!
Letnie przesilenie
Romek i Guido mają po siedemnaście lat i przed sobą całe życie. Ich marzenia nie różnią się od marzeń innych nastolatków - chcą słuchać muzyki, tańczyć swinga, umawiać się z dziewczynami.
Cztery stacje Veturilo już w marcu na Białołęce
Są już konkrety dotyczące planowanych stacji Veturilo na Białołęce. Od marca będziemy mieli do dyspozycji cztery stacje wypożyczania rowerów.
Gdyby nie okoliczności, mogliby być najlepszymi kumplami. Niestety spotykają się w 1943 roku.
Dzielny kogut Maniek (przedpremiera)
Sympatyczny nieletni kogut Maniek zawsze marzył, by zostać mistrzem. W dowolnej dziedzinie. Niestety los rzucił go ku agroturystyce. Krótko mówiąc, Maniek jest małym wiejskim kogutem o wielkich marzeniach i nic nie wskazuje na to, by coś miało się w tej sprawie zmienić. Aż do dnia, gdy podstępny rolnik...
#Wszystko Gra (przedpremiera)
Film opowiada historię o poszukiwaniu szczęścia, miłości i radości życia. Zosia (Eliza Rycembel) próbuje zmienić świat za pomocą sztuki. Jej mama (Kinga Preis) niespodziewanie spotyka na swojej drodze kogoś wyjątkowego. Babcia (Stanisława Celińska) ukrywa tajemnicę z przeszłości. Trzy kobiety spróbują ocalić rodzinny dom. Przeżyją niejedną perypetię, by przekonać się, czego pragną. Czy uda im się to zdobyć?
Godziny seansów: www.bok.waw.pl.
Białołęcki Ośrodek Kultury, ul. van Gogha 1.
(mś)
.






































