Dziki na kolacji przy Galerii Odkryta
16 grudnia 2015
"Dokąd tupta nocą dzik?" pytaliśmy w ubiegłym miesiącu. Oto odpowiedź.
Rozpoczęła się budowa Gazociągu Warszawskiego
Na terenie Białołęki ruszyła budowa Gazociągu Warszawskiego, który zapewni mieszkańcom aglomeracji warszawskiej bezpieczeństwo dostaw gazu ziemnego. Prace budowlane rozpoczęły się w lipcu br. i potrwają do I kwartału 2025 r.
live.com/redir?resid=3A2228087F649F42!71460&authkey=!ABTEHuUlESnCN10&ithint=video%2cmp4' target='_blank'>jak widać na nadesłanym filmie - przy Galerii Odkryta.
DG
.






































