REKLAMA

autoreklama tustolica 1autoreklama tustolica 2autoreklama tustolica 0
Targówek

kronika policyjna »

 

"Dzień dobry, jestem z gazowni". Okradła emerytów z Bródna

  30 listopada 2020

alt='"Dzień dobry, jestem z gazowni". Okradła emerytów z Bródna'
źródło: KRP VI

Policja publikuje zdjęcie kobiety, która podając się za pracowniczkę gazowni, weszła do mieszkania na Bródnie i okradła właścicieli.

REKLAMA

cmp moje zdrowie 2cmp moje zdrowie 0

Do kradzieży doszło przy Krasnobrodzkiej. Oszustka podając się za pracownicę gazowni weszła do mieszkania starszego małżeństwa. Wykorzystując chwilę nieuwagi domowników, wyjęła ze stojącej w kuchni szkatułki prawie 2 tys. Nowy Targówek rośnie. Już pół tysiąca mieszkań, będą kolejne Nowy Targówek rośnie. Już pół tysiąca mieszkań, będą kolejne Firma Atal kontynuuje prace nad zabudową dawnego pola Państwowego Gospodarstwa Rolnego Bródno przy Wincentego. zł i wyszła. Niestety monitoring znajdujący się na klatce schodowej nie zarejestrował twarzy kobiety. Wiadomo jedynie, że była ubrana w charakterystyczny zielony płaszcz, czapeczkę z daszkiem, miała też kolorową chustę na twarzy oraz czarną torbę, tzw. listonoszkę.

Policja prosi o kontakt

- Zwracamy się do wszystkich osób, które mają jakiekolwiek informacje o tej kobiecie, aby skontaktowały się z dyżurnym komisariatu przy ul. Chodeckiej 3/5, pod całodobowym numerem telefonu 47 723-81-71 lub policjantem prowadzącym sprawę tel. 47 723-81-52, powołując się na numer KPD-II-6202/20. Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: dyzurny.kp-targowek@ksp.policja.gov.pl. Gwarantujemy anonimowość - informuje młodsza aspirant Irmina Sulich.

(DB)

.
Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

sporteum polkolonie 2sporteum polkolonie 0

Komentarze (2)

# Targowkoszczanin

30.11.2020 12:34

To niemozliwe,zeby to byl przypadek.KTOS podal numer mieszkania i info ,z epieniadze sa w kuchni.NIKT nie trzyma kasy w kuchni ,to musialo byc nadane

# I pewnie znajdzie

01.12.2020 21:07

Dziendobry, czy som tu ŁOSIE? Szukam kaski w słoikach...
więcej na forum

REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 1refleks chlodnictwo 2024-11-21 2refleks chlodnictwo 2024-11-21 0

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

norblin 02 2norblin 02 0

REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 2smaki zycia 2024-09-03 0

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuTargówek

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni